Ср, 18.10.2017, 15:49
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.6 Офісні пакети » LibreOffice (Yet another office suite)
LibreOffice
piktor Дата: Сб, 08.01.2011, 22:24 | Повідомлення № 1
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Після того, як Санки (Sun Mircosystems) були придюані Ораклом, від розробників OpenOffice.org відділилася група, що вирішила створити офісний пакет з блекджеком та шльо.., що не буде залежним ні від якої комерційної організації. Проект назвали LibreOffice (Liberty - свобода), наразі їх офісний пакет знаходиться на стадії release candidat та доступний для скачування як для Windows, так і для Linux.
http://www.libreoffice.org/
На вигляд, по суті, той же OpenOffice, але, кажуть, працює дещо проворніше. Особисто мене дістали Java-гальма в ОО.о (2Гб мізків на борту, мало-б вистачати), тому скачав і хочу спробувати. В разі виправдання очікувань, напишу тут своє вау, або своє фе в протилежному разі. Приєднуйтеся, пробуйте.
P.S. Ще хочу поміняти шило на мило Firefox на Konqueror, проте чекаю виходу Firefox 4, проби бети показали значне покращення швидкодії.
Комарик Дата: Нд, 09.01.2011, 15:18 | Повідомлення № 2
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 14
Quote (piktor)
Ще хочу поміняти шило на мило Firefox на Konqueror,

під лінукс довелось змінити fierfox (дійсно гальмує), але я вибрав chrome, спробуйте і цей варіант (тільки щось я оновив його з 6-ї до 8-ї версії і браузер тепер не хоче заходити на деякі юкозівські сайти, а саме ті, в яких форма входу подіб на до такої як на цьому сайті, тобто розгортається посеред екрану, але думаю з наступним оновленням цей глюк пройде)

Відредаговано: Комарик - Нд, 09.01.2011, 15:29
piktor Дата: Нд, 09.01.2011, 20:32 | Повідомлення № 3
Активний учасник
Воно справді працює проворніше. Під Linux, принаймні. Try this.
GarryPotter Дата: Нд, 09.01.2011, 20:47 | Повідомлення № 4
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
У порівнянні з ООО3.3 (бета)? чи з ООО2.4?
piktor Дата: Нд, 13.03.2011, 18:50 | Повідомлення № 5
Активний учасник
В порівнянні з 3.2.1, що в Debian Squeeze. 2.4 вже забув, коли востаннє бачив.

Додано (13.03.2011, 17:50)
---------------------------------------------
Спробував під Windows7. Залишився задоволений. Понесу на роботу.

gromko Дата: Ср, 16.03.2011, 13:04 | Повідомлення № 6
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 333
Я користуюсь LibreOffice з часу його появи. Різниці з OpenOffice 3.3 майже не видно, але мене задовольняє
piktor Дата: Ср, 16.03.2011, 21:52 | Повідомлення № 7
Активний учасник
Quote (gromko)
Різниці з OpenOffice 3.3 майже не видно, але мене задовольняє

Але-ж користуєтеся Libre :$
gromko Дата: Ср, 16.03.2011, 23:42 | Повідомлення № 8
Лінуксоїд
Quote (piktor)
Але-ж користуєтеся Libre

Перша причина - люблю спробувати нове.
Друга причина - "сиджу" на Linux’і.
Третя причина - він краще відкриває різні docx, xlsx (раніше для цього в мене був ElOffice).
Для комфорту встановлено галерею "картинок" OpenClipArt (картинки в форматі SVG), доповнивши їх набором з OxygenOffice Professional (все безкоштовно).
Додано набір шаблонів для Impress та 100 фігурних "рамок" (дуже подобаються дружині, дочці та завучу :) ).
Встановлено розширення OOoFbTools - для створення "електронних" книг (.fb2, читаю на рідері), PasteFromWeb - для вставки контенту з веб-сторінок, MiniCalc - калькулятор.
З коробки - PDFEdit - для редагування PDF-файлів, PresentationMinimizer - для "стискування" презентацій (вельми добре стискує!), WikiPublisher - для вивантаження вмісту на вікі-сайти.

Макроси можна писати LibreOffice Basic, Python, BeanShell та JavaScript. "Розуміє" VBA.

piktor Дата: Чт, 17.03.2011, 00:06 | Повідомлення № 9
Активний учасник
Quote (gromko)
Для комфорту встановлено галерею "картинок" OpenClipArt (картинки в форматі SVG), доповнивши їх набором з OxygenOffice Professional (все безкоштовно).
Додано набір шаблонів для Impress та 100 фігурних "рамок" (дуже подобаються дружині, дочці та завучу :) ).

О! Вкину і собі на роботі.
Quote (gromko)
Макроси можна писати LibreOffice Basic, Python, BeanShell та JavaScript. "Розуміє" VBA.

Тенденція, що склалася в останній час, наштовхує на думку, що Python в Linux відіграє роль VBA у Windows - він є в Inkscape, Amarok, Blender та цілій низці популярного ВПЗ. Коли-ж з’являться макровіруси на Python?
Sergeich Дата: Сб, 19.03.2011, 21:39 | Повідомлення № 10
Я тут недавно...
Рейтинг: 5
Quote (piktor)
P.S. Ще хочу поміняти шило на мило Firefox на Konqueror, проте чекаю виходу Firefox 4, проби бети показали значне покращення швидкодії.

Я би не дуже радив. Konqueror не завжди адекватно поводиться з JavaScript, є ряд інших незручностей. Firefox більш надійний браузер.

Сьогодні встановив оновлення і був сильно здивованим, побачивши замість OpenOffice LibreOffice (встановлений SLED SP-1). В більшості дистрибутивів (в популярних - в усіх, про екзотику точно не знаю) спостерігається тенденція переходу на LibreOffice. Якщо навіть Enterprise дистрибутиви переходять на LibreOffice, очевидно, що OpenOffice знаходиться вже в стадії агонії. Майбутнє буде за LibreOffice.

P. S. Ніякої різниці за день користування LibreOffice я не помітив. Навіть різниці у швидкості роботи.

gromko Дата: Сб, 19.03.2011, 22:05 | Повідомлення № 11
Лінуксоїд
Quote (Sergeich)
Konqueror не завжди адекватно поводиться з JavaScript, є ряд інших незручностей. Firefox більш надійний браузер.

Повністю підтримую

Quote (Sergeich)
Сьогодні встановив оновлення і був сильно здивованим, побачивши замість OpenOffice LibreOffice

На сьогодні є незрозумілою політика Oracle щодо OpenOffice, тож розробники страхуються і переходять на LibreOffice.
LibreOffice походить від Go-OO - форку OpenOffice, який підтримувався Nowell. Різниці великої між ними не було, але "латки" (patch) в Go-OO приймалися раніше ніж в OOo, він працював швидше, коректніше вів себе з макросами VBA. Тепер ми маємо вже LibreOffice.

Quote (Sergeich)
Ніякої різниці за день користування LibreOffice я не помітив. Навіть різниці у швидкості роботи.

Це так - зовні майже те саме
piktor Дата: Сб, 19.03.2011, 23:06 | Повідомлення № 12
Активний учасник
Firefox (точніше - його версія Iceweasel в Debian) не зовсім адекватно працює з нашим форумом (чи може, то форум такий). Зокрема, коли натискаю кнопку увійти чи швидкий вхід, воно не відображає збереженого пароля, коли дивлюся інфо про користувача, воно відкривається не в новому маленькому вікні, а у новій вкладці, яка міняє розміри вікна всього браузера. Хоча, перехід на 4-ту версію порадував швидкодією, накрився тазиком мій улюблений плагін Firebug - чекаю, доки його зроблять на FF4.
Sergeich Дата: Нд, 20.03.2011, 13:59 | Повідомлення № 13
Я тут недавно...
Жодних проблем з Iceweasel не помічав і різниці в роботі між Firefox та Iceweasel також. Щоправда її і не має бути, так як зміни стосуються виключно брейдингу. Деякі помилки, що існують в Firefox також виправляються.
piktor Дата: Нд, 20.03.2011, 17:44 | Повідомлення № 14
Активний учасник
Не знаю, мене постійно спіткають всякі дрібні проблеми з цим браузером — і вдома, і на роботі.
Sergeich Дата: Пн, 21.03.2011, 21:32 | Повідомлення № 15
Я тут недавно...
Тільки помітив різницю: в LibreOffice змінилося меню друку. Спочатку незвично, але виглядає дуже пристойно. Відразу дає можливість переглянути зовнішній вигляд сторінок. Всі налаштування друку зібрані у вкладках у верхньому меню.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.6 Офісні пакети » LibreOffice (Yet another office suite)
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.