Ср, 22.11.2017, 05:46
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.6 Офісні пакети » Microsoft Office Word 2003
Microsoft Office Word 2003
W-w-W Дата: Вт, 18.05.2010, 23:17 | Повідомлення № 1

Висловлюємо думки, вирішуєм проблеми, надаєм поради, посилання на ресурси щодо роботи в Microsoft Office Word 2003

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

ЛЕВ-КОРОЛЬ Дата: Пт, 21.05.2010, 22:30 | Повідомлення № 16
Експерт по тестах
Нагороди: 1
Рейтинг: 7
Ну а в мене проблемка ось така.

Кожен раз доводиться разів двічі-тричі тиснути на ок. Десь щось недавно прогавив...

Якщо допоможите - буду вдячний, хоча я цією проблемkою не дуже переймаюся. Все-одно ось після О.Д. віндовську ОС перевстановлю.

+ якщо комусь цікаво буде, дипломна по MS Word 2000.

ЛЕВ-КОРОЛЬ Дата: Ср, 23.06.2010, 21:45 | Повідомлення № 17
Експерт по тестах
Нагороди: 1
Рейтинг: 7
а ось недавно натрапив на документ, в якому гарно показано, як можна бавитися із колонтитулами

А як таке можна витворяти? от якби хто навчив :$
Архів документу :

Прикріплення: questions.rar(71Kb)
Andrey123q Дата: Ср, 23.06.2010, 22:27 | Повідомлення № 18
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Quote (ЛЕВ-КОРОЛЬ)
А як таке можна витворяти? от якби хто навчив
Архів документу :

Примечения с исправлениями в 2007 Word'е - меню Рицензирование.
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 24.06.2010, 00:38 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (ЛЕВ-КОРОЛЬ)
А як таке можна витворяти?

В 2003-му: Примечания (Вставка - Примечания) і Исправления (Сервис - Исправления)
Комарик Дата: Пт, 27.08.2010, 09:49 | Повідомлення № 20
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 14
ААААаааа....
допоможіть хтось.
в величезному документі (800 сторінок) частково попропадали рисочки перед діалогами.
тобто коли має бути

діалог
-фраза1
-фраза2

відображає

діалог
фраза1
фраза2

і то не по всьому документі. частково. взагалі документ являє собою збірку оповідань. всі оповідання переважно сканувались з finerider. тепер в одному оповіданні є рисочки, в іншому - нема(
відкривання на інших компах цього ж документу нічого не дає.

Відредаговано: Комарик - Пт, 27.08.2010, 09:50
gromko Дата: Нд, 05.09.2010, 08:43 | Повідомлення № 21
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Дещо не в тему, але якщо у вас немає ліцензії на Microsoft Office, то це може бути потрібним.
Як заміну Microsoft Office можна використати безкоштовний пакет OpenOffice.org, який має навіть більшу функціональність.
Можливо у вас ОпенОфіс буде завантажуватись не надто швидко, тому виконайте слідуючі налаштування:
1. Запустіть будь-який компонент (наприклад Writer - текстовий процесор)
2. У розділі меню "Сервіс" оберіть "Параметри"
3. У пункті "Пам’ять" зробіть слідуючі зміни:
- "Кількість кроків" (для скасування останньої дії) - 20
- "Графічний кеш" - 128 Мб, пам’ять на на об’єкт - 20 Мб
- "Кеш для вставлених об’єктів" - 20 Мб
- поставити галочку "Ввімкнути швидкий запуск"(Quickstarter).
У пункті "Java" зняти галочку "Використовувати середовище Java" (воно потрібне, в основному, для роботи з базами даних OpenOffice.org Base)
У мовних налаштуваннях можна вимкнути словники у перевірці правопису.
Після цього OpenOffice завантажується навіть швидше ніж MS Office.

Цікаво - сумісність по меню в обох пакетів на рівні 90%, тобто методичні наробки можна без проблем адаптувати під ОпенОфіс (або використовувати і без "адаптації").
Чого не буде - фігурних рамок, якщо хочете скачайте рамки, які вам подобаються, та "вставляйте" їх як малюнки (саме так роблю і я) - дизайн у них значно кращий, чим, при бажанні, ви викличите зазсдрість колег ;) .
Щодо VBA - підтримується без проблем.
Найкращий ОпенОфіс - "від" Novell - Go-OO. Є також "рідний" та від Инфра-Ресурс

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 05.09.2010, 12:30 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (gromko)
Чого не буде - фігурних рамок, якщо хочете скачайте рамки, які вам подобаються, та "вставляйте" їх як малюнки (саме так роблю і я)

Я чомусь не розумію, чому розробники з орієнтацією на аналог забули такий важливий компонент як графічні рамки. Невже це так складно було реалізувати технічно? Скачувати графічні файли і використовувати їх як рамки не завжди зручно, а що якщо рамочку потрібно вставити на 100 сторінках, тоді копіювати на кожну? А в іншому офіс чудовий, цілком достойна альтернатива дорогому MS Office.
gromko Дата: Нд, 05.09.2010, 14:27 | Повідомлення № 23
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Quote (Ковальчук_Олександр)
а що якщо рамочку потрібно вставити на 100 сторінках, тоді копіювати на кожну?

Ні не треба, все дуже просто - Формат - Сторінка - Тло - Зображення (Graphic) - обрати зображення (використовуйте "Попередній перегляд") - Якщо обрати в полі Тип - Площа (Area), то рамку буде розміщено вздовж полів(може і розтягнуто), якщо Позиція (Position) - рамка буде мати початковий розмір (тобто може бути меншою ніж сторінка). Рамку буде розміщено на "фоні" кожної сторінки.

Можна рамку вставити в колонтитул, тоді її можна переміщувати по сторінці та змінювати розміри - повторюватись вона буде теж на кожній сторінці.

Крім того є розширення для ОпенОфісу, яке дозволяє вставляти фігурні рамки за певним шаблоном.

Рамки можна шукати будь-де, наприклад в http://www.pdclipart.org/thumbnails.php?album=81, але краще "скачати" цілий набір

Allina Дата: Нд, 17.04.2011, 00:44 | Повідомлення № 24
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Я працювала з OpenOffice.org, але Microsoft Office якось звичніше. Та і що говорити про офіс, якщо в нас системи неліцензовані. Мені здається в цьому випадку можна користуватись звичним Microsoft Office гірше не буде. Хоча в цілому ОупенОфіс не поганий і головне відкриває проактично всі текстові формати крім docx.
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 17.04.2011, 12:01 | Повідомлення № 25
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Quote (Комарик)
в величезному документі (800 сторінок) частково попропадали рисочки перед діалогами.

Можливо, змінився формат стилю списку. Після розпізнавання деякі риски виявилися звичайними символами, а інші встановлені через автоматичний список. Якщо змінити формат цього списку, наприклад, намагаючись швидко відформатувати увесь документ, можна "досягти" описаного ефекту.
Sergeich Дата: Нд, 17.04.2011, 21:17 | Повідомлення № 26
Я тут недавно...
Рейтинг: 5
Quote (Allina)
Хоча в цілому ОупенОфіс не поганий і головне відкриває проактично всі текстові формати крім docx.

OpenOffice прекрасно відкриває файли у цьому форматі. Жодних проблем з відкриванням ще не було.
Щодо рамок, то це скоріше питання вміння працювати в тому або іншому офісному пакеті в OpenOffice можна знобити те саме, тільки іншими методами. Те саме, що й машини з різними коробками передач - управління відрізняється, а результат той самий. А ще - справа смаку. Особисто я ніколи рамки не використовую, вони мені дещо портрети мерців в похоронних процесіях нагадують.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.6 Офісні пакети » Microsoft Office Word 2003
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.