Чт, 14.12.2017, 04:22
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 28 з 119«122627282930118119»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Linux в школі (Використання вільного ПЗ в освітньому процесі)
Linux в школі
gromko Дата: Чт, 23.10.2008, 20:15 | Повідомлення № 1
Лінуксоїд
Нагороди: 27
Рейтинг: 357
За рекламу у всьому світі платять, і немалі гроші. Лише в Україні освіту поставлено на службу одній могутній корпорації. Доходить до смішного - ми купуємо ліцензії на програмне забезпечення (завважте - не програми, а саме ліцензії), щоб безкоштовно прорекламувати їх програми та підготувати кваліфікованих користувачів для їх програмних продуктів. На разі ми заганяємо себе в глухий кут - з програмним забезпеченням у нас виникає ситуація, аналогічна ситуації з газом, ми самі створюємо для себе "природну монополію" не бажаючи використовувати альтернативне програмне забезпечення. Критично поглянувши на ситуацію, що склалася, приходиш до висновку, що Україна, мабуть, багатша за Російську Федерацію - там питання використання вільного ПЗ поставлено на державний рівень (в Росії Linux використовується майже в 3% шкіл). Почавши використовувати Linux, вчителі зрозуміли, що "не такий страшний чорт, як його малюють" - суттєвої різниці для звичайного користувача майже немає (схожий інтерфейс та набір програм). Використання емулятора Windows WINE дозволяє використовувати значну частину Windows-програм. Оскільки освітні ідеї з Росії за 2-3 роки приходять і до України, то маємо сподіватись, що і в нас з часом буде піднято питання використання Linux в школі. Навіть сьогодні близько сотні шкіл в Україні вже використовують програмні засоби Linux при вивченні інформатики. Маю надію, що в цій гілці форуму будуть спілкуватися ентузіасти своєї справи.

Додано (21.10.2008, 20:10)
---------------------------------------------
Ви хочете спробувати Linux? Немає поблем! Розпочніть з так званих Live CD дистрибутивів (дистрибутив - операційна система з набором програмного забезпечення (офіс, плеєри, графіка, інтернет, розробка, ігри тощо)). Із власного досвіду - найкращі KUbuntu або Mandriva (в принципі немає великої різниці, головне, щоб реліз (випуск) був "посвіжіший"). Завантажте компакт-диск у привід, перезавантажтеся. При запуску комп'ютера зайдіть в BIOS та встановіть завантаження спочатку з CD-ROM. Виходимо з BIOS зберігши установки. Комп'ютер перезавантажується і починається завантаження з операційної системи з диска (не хвилюйтесь - Ваш Windows залишається недоторканним). За хвилин десять (може швидше) система визначить та ініціює обладнання Вашого комп'ютера та появиться Робочий стіл (Стільниця) системи. Інтерфейс схожий на звичний Вам (шпалери і деякі значки не такі). За пару хвилин Ви знайдете Головне меню з багатьма розділами - Офіс, Інтернет, Система і т.п. Саме в цьому меню Ви знайдете всі програми, доступні для Вас. Домівка(Home) подібна до на теки "Мої документи". За кілька хвилин ви знайдете різноманітні теки - /usr, /home, /boot, /etc6 /lib . Для звичайного користувача там робити нічого. Флешка відкривається автоматично, як у Windows. Open Office дуже схожий на Microsoft Office 2003. Ось такі будуть перші враження. Запуск системи встановленої на жорсткий диск проходить не довше ніж старт Windows XP.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Додано (23.10.2008, 20:15)
Рекомендую - LinuxForum

Відредаговано: WWW - Вт, 21.10.2008, 21:04
swetikccc Дата: Пт, 05.06.2009, 18:33 | Повідомлення № 406
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Quote (gromko)
Можна й не платити

Можна, тільки те що я зроблю в корелі за пару хвилин в безкоштовних потрібно десять і людина яка заробляе на цьому гроші купе все що потрібно, а не буде втрачати час на безкоштовне.
Вам за труд платять копійки, а там де година праці коштуе дорого куплять один раз, а виграють десять.
І фотошоп краще гімпа, і всі це прекрасно знають і тільки деякі все твердять своє ;)
У фотошопа один недолік це висока ціна , але ж за ідеал потрібнл платити, нехочете користуйтесь гімпом.

Додано (05.06.2009, 18:33)

Quote (gromko)
Так не було сказано -

Так вкажіть рамки (крім комерційного використання)
gromko Дата: Пт, 05.06.2009, 19:47 | Повідомлення № 407
Лінуксоїд
Quote (swetikccc)
Можна, тільки те що я зроблю в корелі за пару хвилин в безкоштовних потрібно десять і людина яка заробляе на цьому гроші купе все що потрібно, а не буде втрачати час на безкоштовне.

Те що Ви зробите в Корелі за пару хвилин можна за ту пару хвилин зробити і в Xara або Inkscape. Звичайно, по функціональності вони не "дотягують" до Дров, але більшість того "функціонала" не використовується звичайним користувачем, тим більше порівняйте "вагу" Corel Draw та його аналогів.

Quote (swetikccc)
Вам за труд платять копійки

Ви впевнені? ;)

Quote (swetikccc)
І фотошоп краще гімпа, і всі це прекрасно знають і тільки деякі все твердять своє

Для нас з Вами - не краще. Для професіонала-художника - де в чому Gimp програє Фотошопу, але використавши його плагіни в Gimp (таке робиться досить просто), отримаємо майже таку ж функціональність.

Quote (swetikccc)
У фотошопа один недолік це висока ціна , але ж за ідеал потрібнл платити, нехочете користуйтесь гімпом.

І Ви його купили? Я, все-таки, користуюсь Gimp
Вчитель Дата: Сб, 06.06.2009, 12:55 | Повідомлення № 408
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 13
Quote (VicS13)
А кто не хочет искать - тот становится правильным потребителем и работает все жизнь, что бы покупать, покупать и покупать.....

Все хорошо, но не так уж и безоблачно! УБУНТУ - самый приспособленный для НАШЕЙ школы вариант, но он сделан таким макаром, что на той машине, на которой он стоит, должен быть быстрый интернет (не даял ап :Q ), это тоже денежка, которую нужно отдавать... Вообще, УБУНТУ делается для аборигенов, хотите ими быть - пожалста. Когда-то (2002 год) ГлобалЮкрейн собрала украинскую версию Линукса (называлась "МайЛинукс", гномовская оболочка с посолнухом, я там тоже лапки прикладывал), так продавали дистр в школы по 1 грн. На дистре (один КД !!!!) было все - Оупен офис, полный набор граф. редакторов и все для интернета. НЕ ПОШЛО В ШКОЛАХ - не захотели учителя напрягаться! Просто все!
Кандидатскую Валера Габрусев защитил по этому делу "Линукс в школе", по Тернополькой области очень много поставлено в школах Линуксов им было (кому интересно - напишите мне, я свяжу с Габрусевым!). Сейчас есть новые возможности - на достаточно мощных машинах запускать Вайн и юзить под ним все, что наработано для Форточек, в т.ч. почти все грифованные МОН программы.
Но нужно (не в обиду будь сказано) расти над собой, по крайней мере - понимать, как работает машина, и понимать достаточно глубоко. Форточки сделаны для обезьян, в этом же направлении работает и "користувацький підхід", который насаждался в школьной информатике Украины. К сожалению, совместное действие этих усилий дало свой плод - учителя просят (и покупают!): "дайте текст к уроку, дайте тесты для тематического контроля", т.е. то, что поможет, не напрягаясь, отработать урок и уйти домой. Я понимаю, денег мало платят, моя жена - учитель в школе, знаю это не по наслышке. Но для НАШЕГО будущего нужно не учить детей "как ложку (вилку, нож, мышку, сканер) держать, а "как это работает". Америкосы уже это начали понимать (см. телевизор!). Как это делать - не знаю, но Линукс - один из вариантов!

Додано (06.06.2009, 12:55)

Quote (gromko)
їм не треба Linux (як, до речі, і Windows) - їм потрібен інструмент. У нас Linux є платформою для Gimp, Inkscape, GCompris та OpenOffice - тож хоч не хоч, а знайомитись потрібно. Для кращих учнів я проводжу "перестановку" - час від часу змінюю операційну систему - ніякої різниці. Чому Gimp? Курс "Основи комп'ютерної графіки" - дітки роблять віньєтки, коллажі, ретуш, їм це цікаво

И это вариант! Напишите мне, подумаем, как это все оформить в полезной для других форме (каламбур :). Нужно нагло пропагандировать!
gromko Дата: Сб, 06.06.2009, 16:21 | Повідомлення № 409
Лінуксоїд
Quote (Вчитель)
Все хорошо, но не так уж и безоблачно! УБУНТУ - самый приспособленный для НАШЕЙ школы вариант, но он сделан таким макаром, что на той машине, на которой он стоит, должен быть быстрый интернет (не даял ап ), это тоже денежка, которую нужно отдавать

Это как раз и есть основной недостаток Ubuntu - вам предоставляют бесплатно дистрибутив в котором почти ничего нет - все необходимо тянуть из нета. Лично я пользуюсь Мандривой - Powerpak + 4 DVD с контрибами. Если сранивать установку, то она в Мандриве ничем не хуже - "ручками" копаться практически не надо - все стает без проблем (хотя могут быть и исключения)

Quote (Вчитель)
Когда-то (2002 год) ГлобалЮкрейн собрала украинскую версию Линукса (называлась "МайЛинукс", гномовская оболочка с посолнухом, я там тоже лапки прикладывал), так продавали дистр в школы по 1 грн. На дистре (один КД !!!!) было все - Оупен офис, полный набор граф. редакторов и все для интернета. НЕ ПОШЛО В ШКОЛАХ - не захотели учителя напрягаться! Просто все!

Я тоже помню те времена, и Майлинакс тоже - мне более был по душе LaFox Цимаенко - за пару дней можно было получить любой дистрибутив. Почему не пошел Майлинакс в школы? Он в то время школам просто был не надо, а теперь этот проект потихоньку "зарос мхом"

Quote (Вчитель)
Кандидатскую Валера Габрусев защитил по этому делу "Линукс в школе", по Тернополькой области очень много поставлено в школах Линуксов им было (кому интересно - напишите мне, я свяжу с Габрусевым!).

Он очень много сделал для распространения СПО в школах - это и Linux, и OpenOffice. Но и его инициативы не нашли широкого отклика среди учителей - я книжку по ООО купил просто, чтобы поддержать автора - мы и так пользуемся ООО, равно как и Linux.

Quote (Вчитель)
Сейчас есть новые возможности - на достаточно мощных машинах запускать Вайн и юзить под ним все, что наработано для Форточек, в т.ч. почти все грифованные МОН программы.

Что мы и так делаем, но не очень-то они и используются

Quote (Вчитель)
Форточки сделаны для обезьян, в этом же направлении работает и "користувацький підхід", который насаждался в школьной информатике Украины.

Да нет, "Форточки" сделаны для конечного потребителя, которому "до лампочки" как работает машина и ОС (а таких большинство)

Quote (Вчитель)
К сожалению, совместное действие этих усилий дало свой плод - учителя просят (и покупают!): "дайте текст к уроку, дайте тесты для тематического контроля", т.е. то, что поможет, не напрягаясь, отработать урок и уйти домой.

Большинство только так и делает, и не стоит их за это осуждать - каждый работает в меру своих возможностей и желания.

Quote (Вчитель)
Я понимаю, денег мало платят, моя жена - учитель в школе, знаю это не по наслышке.

Денег никогда не бывает много

Quote (Вчитель)
Но для НАШЕГО будущего нужно не учить детей "как ложку (вилку, нож, мышку, сканер) держать, а "как это работает". Америкосы уже это начали понимать (см. телевизор!).

Золотые слова!!!

Quote (Вчитель)
Как это делать - не знаю, но Линукс - один из вариантов!

А я знаю - необходим инструмент для творчества (и общения). Как вариант - Скретч и EToys.

Quote (Вчитель)
И это вариант! Напишите мне, подумаем, как это все оформить в полезной для других форме (каламбур :). Нужно нагло пропагандировать!

Это уже пропагандируется несколько лет

КТО РАБОТАЛ СО SQUEAK?

Squeak - язык программирования, родственный Smalltalk. На его основе (с использованием виртуальной машины Сквик) написаны Скретч и EToys. Необходима помощь

swetikccc Дата: Нд, 07.06.2009, 15:34 | Повідомлення № 410
Ветеран спілкування
Quote (gromko)
Это как раз и есть основной недостаток Ubuntu - вам предоставляют бесплатно дистрибутив в котором почти ничего нет - все необходимо тянуть из нета. Лично я пользуюсь Мандривой - Powerpak + 4 DVD с контрибами. Если сранивать установку, то она в Мандриве ничем не хуже - "ручками" копаться практически не надо - все стает без проблем (хотя могут быть и исключения)

Обратно неправда.
Кто мешает вам купить 4 или 8 дисковый репозитарий к Ubuntuа или сделайте один локальный репозитарий.
Quote (gromko)
Да нет, "Форточки" сделаны для конечного потребителя, которому "до лампочки" как работает машина и ОС (а таких большинство)

И правильно ведь Вам должно быть до лампочки как работает двигатель в автомобиле, главное что работает.
Quote (gromko)
Большинство только так и делает, и не стоит их за это осуждать - каждый работает в меру своих возможностей и желания.

И главное оплаты ;)
Quote (Вчитель)
Форточки сделаны для обезьян, в этом же направлении работает и "користувацький підхід", который насаждался в школьной информатике Украины.

Ну а Пингвин тогда для садо- мазо.......
Ktara Дата: Нд, 07.06.2009, 16:11 | Повідомлення № 411
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 300
предупреждаю всех! Еще раз увижу в теме сравнение пользователей Виндовс с различными животными - забаню! Вы нарушаете правила форума! Я же не осуждаю тех, кто ездит на машине, отличной от моей? Так давайте относится с уважением ко всем пользователям, независимо от того, какой ОС они пользуются! В следующий раз - кто находит сравнение - отправляется в Офтопик правила изучать. Устала чистить сообщения!
gromko Дата: Нд, 07.06.2009, 21:22 | Повідомлення № 412
Лінуксоїд
Quote (swetikccc)
Обратно неправда. Кто мешает вам купить 4 или 8 дисковый репозитарий к Ubuntuа или сделайте один локальный репозитарий.

Но я уже пользуюсь Мандривой на протяжении нескольких лет - зачем переходить на Убунту? Хотя в остальном я с Вами согласен

Quote (swetikccc)
И правильно ведь Вам должно быть до лампочки как работает двигатель в автомобиле, главное что работает.

Ну, это не всем - лично мне интересно, как "оно" работает (но это мое мнение, не отражающеее мнения других)

Quote (swetikccc)
Ну а Пингвин тогда для садо- мазо......

Повторю еще раз - нет принципиальной разницы в использовании "Пингвина" и "форточек" - дело только в цене и желании пользователя
swetikccc Дата: Пн, 08.06.2009, 00:31 | Повідомлення № 413
Ветеран спілкування
Никто не против Linux, например он у меня стоит везде второй операционкой, вот собираюсь подымать школьный сервер.
Самре большое но Linux, мало документации на родном , а если есть то так написана .... Кто поднял школьный сервер может созданим тему и поможем друг другу(Сервер от Альта)
volodschool2 Дата: Ср, 10.06.2009, 20:48 | Повідомлення № 414
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 287
Quote (piktor)
Майже кругом усі говорять про Ubuntu. Чим вона така хороша? Її безкоштовно присилають вам додому поштою (shipit.ubuntu.com).

Як не дивно, але це дійсно так. Сьогодні отримав по пошті дистрибутив з убунту 9.04, замовляв 17.05.2009 . За зворотньою адресою зрозумів, що бандероль відправлена з Франції.
Встановив на домашньому комп’ютері. Перші враження - потрапив в чужий ліс із зав’язаними очима. Хвилин через 20 "пов’язка" з очей злетіла, але поки що я в "дрімучому лісі". Чомусь дуже хочеться повернутися додому, читай - в віндовоз. Перше, що захотілося встановити, це вайн. А потім виникло питання, для чого було встановлювати лінух, щоб потім запускати через емулятор програми з вінди?
В школі на учительському компі декілька місяців тому я встановив мандріву2009, там на двд диску було багато дистрибутивів різних програм, дуже мало що довелось закачувати з тирнету. Диск з убунту майже голий, весь потрібний софт доведеться закачувати. Якщо комусь заманеться ставити убунту, спочатку потурбуйтесь про нормальний інтернет.
Не знаю, чи буду тримати на домашньому компі цю систему. Якщо швидко не знайду хоч якихось переваг над віндою, відмовлюсь від цього експерименту. Моя дочка (закінчує 11 клас) побачила на екрані це "чудо техніки" і через 10 хвилин клацань мишкою в незрозумілій і незвичній системі сказала:"Краще від віндовса може бути тільки новий віндовс." Приблизно таку реакцію отримаємо у випадку, якщо в школи нав’яжуть лінукс. ИМХО.
Jokerz Дата: Ср, 10.06.2009, 21:00 | Повідомлення № 415
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
Quote (swetikccc)
тему и поможем друг другу(Сервер от Альта)

какой именно сервер ? для каких целей
gromko Дата: Чт, 11.06.2009, 15:35 | Повідомлення № 416
Лінуксоїд
Quote (volodschool2)
Як не дивно, але це дійсно так. Сьогодні отримав по пошті дистрибутив з убунту 9.04, замовляв 17.05.2009 . За зворотньою адресою зрозумів, що бандероль відправлена з Франції.

Мені була з Нідерландів

Quote (volodschool2)
Встановив на домашньому комп’ютері. Перші враження - потрапив в чужий ліс із зав’язаними очима. Хвилин через 20 "пов’язка" з очей злетіла, але поки що я в "дрімучому лісі"

Це так у всіх (спочатку)

Quote (volodschool2)
Чомусь дуже хочеться повернутися додому, читай - в віндовоз. Перше, що захотілося встановити, це вайн. А потім виникло питання, для чого було встановлювати лінух, щоб потім запускати через емулятор програми з вінди?

Тим більше, що все подібне є у Linux

Quote (volodschool2)
потім виникло питання, для чого було встановлювати лінух, щоб потім запускати через емулятор програми з вінди? В школі на учительському компі декілька місяців тому я встановив мандріву2009, там на двд диску було багато дистрибутивів різних програм, дуже мало що довелось закачувати з тирнету.

У мене 5 DVD з Mandriva - перекриває практично всі потреби

Quote (volodschool2)
Диск з убунту майже голий, весь потрібний софт доведеться закачувати. Якщо комусь заманеться ставити убунту, спочатку потурбуйтесь про нормальний інтернет.

З-за чого я його й подарував друзям - повинно бути мінімум проблем, а не шукати щось в неті.

Quote (volodschool2)
Моя дочка (закінчує 11 клас) побачила на екрані це "чудо техніки" і через 10 хвилин клацань мишкою в незрозумілій і незвичній системі сказала:"Краще від віндовса може бути тільки новий віндовс.

Моя дочка (закінчує 9-ий клас) користується тільки Linux'ом, і вважає що це прекрасна операційна система (як і учні в школі) - хоча б тому, що не треба боятись вірусів, її однокласники перевстановлюють Windows кожен тиждень-два.

Quote (volodschool2)
Приблизно таку реакцію отримаємо у випадку, якщо в школи нав’яжуть лінукс. ИМХО.

Його не будуть нав'язувати -надалі школи будуть закупляти ПЗ із власного бюджету (а представники BSA в Україні не сплять). Тим більше - а яка різниця? (ну правда, в Убунті було або XFCE або Gnome - для непідготовленого досить незвично)
swetikccc Дата: Чт, 11.06.2009, 17:58 | Повідомлення № 417
Ветеран спілкування
Quote (gromko)
Тим більше, що все подібне є у Linux

В Linux є стандартний набір програм, а більшість специфічних програм ідуть під Windows і ціна ОС це копійки, якщо порівнювати з ціною програм
Quote (volodschool2)
Диск з убунту майже голий, весь потрібний софт доведеться закачувати. Якщо комусь заманеться ставити убунту, спочатку потурбуйтесь про нормальний інтернет.

А Mandriva також до Вас безкоштовно прийшла?
Ні ви купили диск з нею, так і купіть репозитарії до Убунту або збірку на ДВД.
Quote (gromko)
ну правда, в Убунті було або XFCE або Gnome - для непідготовленого досить незвично

Для непідготовлених немає різниці що Gnome що КДЕ, що Windows.
TYP Дата: Чт, 11.06.2009, 21:51 | Повідомлення № 418
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 42
Quote (swetikccc)
Для непідготовлених немає різниці

Людина може чудово почуватись у середовищі Windows, а ось Linux може виявитись не по зубам. Тому як на мене чим інтерфейс більше нагадує Windows, тим швидше людина прийде у Linux.
Сьогодні розпочали встановлювати Mandriva у школі. Ура!

Додано (11.06.2009, 21:51)
До речі, Не сприйміть за рекламу сайту чи щось інше, просто не хочеться повторюватись АЛЕ http://it-pl.at.ua/forum/10-12-160-16-1240949833 ПИТАННЯ ДО ЗНАВЦІВ LINUX

Відредаговано: TYP - Чт, 11.06.2009, 21:52
gromko Дата: Чт, 11.06.2009, 23:06 | Повідомлення № 419
Лінуксоїд
Quote (swetikccc)
В Linux є стандартний набір програм, а більшість специфічних програм ідуть під Windows і ціна ОС це копійки, якщо порівнювати з ціною програм

У Linux теж є багато специфічних програм - але коштують вони дуже багато не наших грошей (навіть анімації у голівудських фільмах роблять за їх допомогою)
Я б не сказав що вартість Windows значно відрізняється від MS Office (в 4 рази), але від вартості Corel Draw або Adobe Photoshop...

Quote (swetikccc)
А Mandriva також до Вас безкоштовно прийшла? Ні ви купили диск з нею, так і купіть репозитарії до Убунту або збірку на ДВД.

Ні не безплатно - за 25 гривень, але я не мав проблем зі скачуванням, заплатив у Lafox.Net і все.

Quote (swetikccc)
Для непідготовлених немає різниці що Gnome що КДЕ, що Windows.

Це безперечно так

Quote (TYP)
Людина може чудово почуватись у середовищі Windows, а ось Linux може виявитись не по зубам. Тому як на мене чим інтерфейс більше нагадує Windows, тим швидше людина прийде у Linux.

Для користувача, знайомого з Windows - це так. А для наших учнів немає різниці - вони починають з Linux'а

Quote (TYP)
Сьогодні розпочали встановлювати Mandriva у школі.

Я радий за Вас

Quote (TYP)
forum/10-12-160-16-1240949833 ПИТАННЯ ДО ЗНАВЦІВ LINUX

Краще звернутись на linux.org.ua
Jokerz Дата: Пт, 12.06.2009, 07:09 | Повідомлення № 420
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
Питання до знавців! Є Убунту сервер на якому стоїть три мережеві карти (не дивуйтесь сервер стоїть під VirtualBox). eth0 отримує ІР від DHCP 10.0.2.15. eth1 має 10.10.10.1 eth2 має 10.10.9.1. Є два Windows клієнти (теж під VirtualBox). "Налаштований" дослідним шляхом інтернет для клієнтів (у них прописана адреса шлюзу бо налаштовано СКВІД як "прозорий проксі" ). І налаштований НАТ тобто машини з різних підмереж бачать одне одного. ТЕПЕР ПИТАННЯ: Коли я спробував налаштувати поштовий клієнт для роботи з поштою (Оутлук експрес, М2, Сандербірд), вийшло так, що клієнти чудово працюють з сервісом bigmir.net pop порт 995, smtp порт 465 (отримує і відправляє листи), а ось з mail.ru і ще одним сервісом де стоять стандартні порти 25 і 110 ВІДПРАВКА ПРОХОДИТЬ НОРМАЛЬНО, а при отримуванні клієнт лише бачить, що в ящику N листів і намагається їх отримати, АЛЕ БЕЗУСПІШНО! В чому може бути проблема!

на какой машине вы хотите прочитать почту, и откуда идет интернет, так же напишите ifconfig что выдает на сервере сюда. Так же выдает какие то ошибьки при чтении почты или нет? Может mail.ru требует какие то другие методы авторизации к примеру по ssl.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Linux в школі (Використання вільного ПЗ в освітньому процесі)
Сторінка 28 з 119«122627282930118119»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.