Нд, 22.10.2017, 14:55
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Linux с интерфейсом Windows XP
Linux с интерфейсом Windows XP
Jokerz Дата: Пн, 08.04.2013, 19:54 | Повідомлення № 1
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
Столкнулся с проблемой, поставили задачу миграции с ОС виндовс на линукс, но как все вкурсе интерфейс для человека это верс знаний. Если крестик или кнопка не такая это уже целая проблема. Кто то сталкивался с дистрибутивами линукс где обочка графики под XP сделана?

Додано (08.04.2013, 18:54)
---------------------------------------------
Вообщем тут нашел http://zorin-os.com    буду пробовать отпишу потом о результатах.

novichok Дата: Пн, 08.04.2013, 20:32 | Повідомлення № 2
Прописаний назавжди
Нагороди: 7
Рейтинг: 106
Linux Mint дуже схожий
OldSkif Дата: Ср, 10.04.2013, 11:27 | Повідомлення № 3
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Спробуйте SinclairOS.
http://www.ex.ua/view/14179279?r=28742,23781  
Дає можливість під час завантаження обрати один з чотирьох інтерфейсів: MacOSX, Windows 7, Ubuntu Classic або Sinclair Ubuntu
NataliyG Дата: Ср, 10.04.2013, 15:51 | Повідомлення № 4
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Цитата (Jokerz)
но как все вкурсе интерфейс для человека это верс знаний. Если крестик или кнопка не такая это уже целая проблема.
В навчальній програмі "Komputing. Keyboarding" для навчальних закладів США, зустріла текст, переклад якого звучить: "дати поняття учню, що програмне забезпечення постійно змінюється, і потрібно навчитися швидко звикати до змін". Переклад мій послівний, однак зміст такий. Думаю наступають часи коли і нам слід давати таке поняття учням. А взагалі це не порада, а просто думки. Мені сподобалася Убунту.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Linux с интерфейсом Windows XP
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.