Чт, 24.08.2017, 08:01
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 8 з 38«126789103738»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Китайські ПК з Kylin у школах України (Школи України отримали 16 тис. ПК із встановленою ОС Kylin)
Китайські ПК з Kylin у школах України
Ваші враження від операційної системи Kylin
1.А що таке Kylin?[ 12 ][22.22%]
2.Не буду використовувати через відсутність методичного забезпечення[ 5 ][9.26%]
3.Не буду використовувати - наша інформатика зорієнтована на продукти Microsoft[ 15 ][27.78%]
4.Не буду використовувати, бо не маю відповідного досвіду[ 1 ][1.85%]
5.Буду використовувати, але потребую відповідних курсів та методичної підтримки[ 3 ][5.56%]
6.Буду використовувати - незвично, але працювати можна, варто використати досвід Росії у впровадженні ВПЗ[ 4 ][7.41%]
7.Буду використовувати, жодних проблем - Росія змогла, отже і ми зможемо[ 6 ][11.11%]
8.У нашій школі вже використовується Linux[ 8 ][14.81%]
Усього відповідей: 54
Загорулько Дата: Чт, 13.09.2012, 13:24 | Повідомлення № 106
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 8
китайців в сумі повино бути не 15 і не 16, а 19 тисяч
http://ua.life.comments.ua/2012....ro.html

ну і з новин митної служби: "...Гуманітарну допомогу з Китаю – 30 тисяч комп’ютерів для українських навчальних закладів – митники оформили своєчасно і без зволікань..."
http://www.dmsu.customs.gov.ua/text/4652.html#.UFHqk67_nLQ
я вже почав потирати ладоні, може ще додадуть

Відредаговано: Загорулько - Чт, 13.09.2012, 18:19
vinohodov Дата: Пт, 14.09.2012, 16:11 | Повідомлення № 107
Прописаний назавжди
Рейтинг: 29
Исследователи из Microsoft в ходе контрольной закупки новых компьютеров в Китае обнаружили, что на некоторых из них установлено вредоносное программное обеспечение, говорится в блоге компании.

Было закуплено 20 компьютеров, из них 10 были ноутбуками, а 10 - настольными системами. Покупки совершались в разных городах Китая. Подозрительные программы были найдены на 4 компьютерах.

Вину за установку опасного ПО на машины Microsoft возложила на недобросовестных поставщиков. Сообщается, что на инфицированных компьютерах были установлены нелегальные копии ОС Windows XP или Windows 7.
http://korrespondent.net/busines....yuterah
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 14.09.2012, 18:12 | Повідомлення № 108
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 299
Тобто
Quote (vinohodov)
вредоносное программное обеспечение

це
Quote (vinohodov)
нелегальные копии ОС Windows XP или Windows 7

?

B)
Загорулько Дата: Пт, 14.09.2012, 20:04 | Повідомлення № 109
Часто заходить...
"а у нас в квартире газ, а у вас..."
якась чумна новина. в мене теж пару десятків вірусів живуть, якщо кряки називати вірусами :-)

Мережа ЗНЗ 2010/11 н.р. за даними Держкомстату.
Можна спробувати скласти пропорцію кількість закладів/кількість отриманої техніки. в мене не вийшло )-:

Відредаговано: Загорулько - Пт, 14.09.2012, 22:13
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 15.09.2012, 11:19 | Повідомлення № 110
Ветеран спілкування
Не всі економічні явища описуються простими математичними співвідношеннями. До деяких формул входять досить несподівані коефіцієнти. Наприклад, регіональні рейтинги політичних партій. Зіставивши дані з повідомлень 105 та 109 отримуємо табличку, з якої "все видно":

Сподіваюсь, я помилився, і розподіл комп'ютерів між областями не є передвиборним жестом...

Додано (15.09.2012, 10:19)
---------------------------------------------
Житомирська, за даними http://www.1.zt.ua/themes....yi.html отримала 330 комп'ютерів, і з відношенням 0,39 вписалась між Вінницькою те Одеською (ближче до Вінницької).

Прикріплення: 6074600.gif(10Kb)
Загорулько Дата: Сб, 15.09.2012, 12:31 | Повідомлення № 111
Часто заходить...
А хтось може запропонувати щось на кшталт Windows MUI україномовного на OC Kylin та Neoshine Office?

Доповнюємо табличку
Луганськ - 257
http://paralel-media.com.ua/p51053.html
чухаю потилицю, щось не вписується Луганськ в додатковий коефіціент рейтингу

Відредаговано: Загорулько - Сб, 15.09.2012, 14:23
mul44 Дата: Сб, 15.09.2012, 14:22 | Повідомлення № 112
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 43
зачем вам этот китаец-линукс ну поставьте тот линукс который вам более понятен, и в нем есть средства локализации для укр языка.
Загорулько Дата: Сб, 15.09.2012, 14:26 | Повідомлення № 113
Часто заходить...
Quote (mul44)
зачем вам этот китаец-линукс

Поки не дуже хочеться видаляти Kylin. Цікаво попрацювати з ним, бо до цього сидів тільки на продуктах MS. Та ще трохи боюся - можуть якісь перевіряючи нагрянути з облУО.

до списку:
м.Київ = 700 китайців
http://proit.com.ua/news/soft/2012/09/10/170330.html
а ось номер так номер
http://maidan.org.ua/2012....krajiny

Відредаговано: Загорулько - Сб, 15.09.2012, 14:43
russo Дата: Сб, 15.09.2012, 15:44 | Повідомлення № 114
Тут живе...
Рейтинг: 35
Quote (Загорулько)
а ось номер так номер
А чого в цьому дивного? "Партія регіонів" і Україна - "близнецы-братья".
Загорулько Дата: Сб, 15.09.2012, 17:21 | Повідомлення № 115
Часто заходить...
так обіср@#ися
Партія Регіонів дарує Лисичанській школі комп'ютери з символікою
http://maidanua.org/vybory2012/reports/view/652

а спочатку так гарно виглядало: Гуманітарну допомогу з Китаю – 30 тисяч комп’ютерів для українських навчальних закладів – митники оформили своєчасно і без зволікань
http://www.dmsu.customs.gov.ua/text/4652.html#.UFSATJE6Fkh
swetikccc Дата: Сб, 15.09.2012, 19:38 | Повідомлення № 116
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 336
Quote (Загорулько)
так обіср@#ися
Партія Регіонів дарує Лисичанській школі комп'ютери з символікою

Я не підтримую партію Регіонів, але "Програма уряду Тимошенко" на медичних автомобілях, не аналогічна агітація?

Мене дивує інше
Дурість менеджерів партії
Така налібка як
"За сприяння партії Регіонів"
Визвала б зовсім інший резонанс.
gry Дата: Сб, 15.09.2012, 20:40 | Повідомлення № 117
Наполегливий учасник
Рейтинг: 100
Quote (swetikccc)
Я не підтримую партію Регіонів, але "Програма уряду Тимошенко" на медичних автомобілях, не аналогічна агітація?

"...и тут Остапа понесло..." Вибачте, але ПРО ПОЛІТИКУ , МОВУ, РЕЛІГІЮ, ФУТБОЛ - ні слова... Без нас ці питання вирішуються. Кому як потрібно.
gromko Дата: Сб, 15.09.2012, 20:54 | Повідомлення № 118
Лінуксоїд
Нагороди: 23
Рейтинг: 305
Quote (Загорулько)
А хтось може запропонувати щось на кшталт Windows MUI україномовного на OC Kylin та Neoshine Office?

В принципі, більшість Linux-програм йдуть з різноманітними локалізаціями (тобто "мовами"). При інсталяції програми файли локалізації (з розширенням .ро) розміщуються в теці /usr/share/locale/uk (для української мови). Надалі, якщо у вас увімкнута українська локаль (мова), то повідомлення будуть братися з цього файла, інакше ви отримаєте англійське.
Це так, теорія.
Практично можна зробити, але скоріше всього, для цього треба "танці з бубном" - раніше встановлені програми не встановлювали файли української локалізації (не було у цьому потреби).
1. Можливо що у вас є файли української локалі, але вона не активована - варто пошукати в системних налаштуваннях пунк типу "Локализация" або "Выбор локали" чи "Язык".
Якщо там є пункт "Українська мова" - обираємо його, при наступном вході в систему ви отримаєте те що треба. До речі, багато дистрибутивів пропонують обрати мови при вході в систему (коли появляється запит пароля).
2. Може потребуватись встановлення програми вибору локалі. Кожен Linux має свій репозиторій - сховище програм які можуть у ньому працювати, репозиторії можуть бути в Інтернеті, так і на дисках (кожна система має програму на кшталт Центра програм чи Менеджера пакунків - якщо для встановлення додаткових програм буде вимагатись доступ до Інтернету, то для цього Linux’а є мережвий репозитарій, якщо встановити диск - локальний, дисковий. Хоча навряд чи китайці подумали про українську локаль, та все ж варто пошукати програми типу localization-config, language-support-uk (все це бажано робити при достатных навичках роботи з системою).
3. Якщо немає файлів української локалі, то можна використати ці файли від дистрибутива-родича. для цього треба знати на основі якого дистрибутива Linux китайці зліпили Kylin - основних мало (Debian, Slackware, Red Hat, Gentoo), більшість є модифікаціями основних (для приклада Ubuntu походить від Debian).
4. Можна навіть зкопіювати теку з файлами української локалі з комп’ютера, де в Linux’і вона активована, пенести на свій ПК, і в терміналі активувати українську локаль.
P.S. Якщо Ви щось зрозуміли з вище сказаного - добре, моя порада якщо хочете працювати в Linux’і - візьміть EdUbunutu чи EduMandriva , встановіть в привід DVD , натитсніть Reset, встановіть систему поряд з існуючою (при завантаженні появиться додатковий пункт в меню завантажувача), не забудьте обрати українську мову при встановленні - і буде у вас все ґаразд - Linux з українською мовою і повним комплектом навчальних програм, і Kylin який Ви зможете показувати перевіряючим.
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 16.09.2012, 03:01 | Повідомлення № 119
Ветеран спілкування
Quote (Загорулько)
щось не вписується Луганськ в додатковий коефіціент рейтингу

У статті йдеться про місто, а не про область, тому й не вписується: "Об этом рассказал заместитель начальника управления образования Луганского городского совета"
zivert Дата: Нд, 16.09.2012, 07:54 | Повідомлення № 120
Тут живе...
Рейтинг: 34
Где можно скачать EDUbuntu
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Китайські ПК з Kylin у школах України (Школи України отримали 16 тис. ПК із встановленою ОС Kylin)
Сторінка 8 з 38«126789103738»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.