Сб, 21.10.2017, 14:59
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 6 з 38«12456783738»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Китайські ПК з Kylin у школах України (Школи України отримали 16 тис. ПК із встановленою ОС Kylin)
Китайські ПК з Kylin у школах України
Ваші враження від операційної системи Kylin
1.А що таке Kylin?[ 12 ][22.22%]
2.Не буду використовувати через відсутність методичного забезпечення[ 5 ][9.26%]
3.Не буду використовувати - наша інформатика зорієнтована на продукти Microsoft[ 15 ][27.78%]
4.Не буду використовувати, бо не маю відповідного досвіду[ 1 ][1.85%]
5.Буду використовувати, але потребую відповідних курсів та методичної підтримки[ 3 ][5.56%]
6.Буду використовувати - незвично, але працювати можна, варто використати досвід Росії у впровадженні ВПЗ[ 4 ][7.41%]
7.Буду використовувати, жодних проблем - Росія змогла, отже і ми зможемо[ 6 ][11.11%]
8.У нашій школі вже використовується Linux[ 8 ][14.81%]
Усього відповідей: 54
BBC Дата: Нд, 09.09.2012, 23:04 | Повідомлення № 76
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
Quote (volevikt)
Як Ви вважаєте, яка ОС та який Офіс при цьому використовуватимуться?

В Києві OpenOffice й решта вільнопоширюваного ПЗ. Щодо олімпіади з інформатики, то компілер будь-якої мови програмування можна використовувати в Лінукс.
Та й, на мою думку, учні мають вміти створювати кросплатформені програми.
Зверніть увагу на EduMandriva 2011.0 (містить ВСЕ необхідне для викладання інформатики з 1 по 11 клас)

Додано (09.09.2012, 22:04)
---------------------------------------------

Quote (Justness)
Безліч коментарів, але не одного щодо того, як на них викладати інформатику для 2-4 класів, а з наступного для 5 класів, коли в дітей (більш ніж впевнений) удома Вінди.

1) Навпаки, викликає у учнів жвавий інтерес. Адже вивчається щось НОВЕ, а не те, що опановано учнями методом "наукового кнопкодавства" у домашніх умовах.
2) Вчитель забов'язаний поперереджати учнів, про кримінальну та адміністративну відповідальність за використання неліційного ПЗ.
3) Викладання інформатики у 2-5 класах за новою програмою передбачає кросплатформеність використовуваного ПЗ.
P.S. ще б США подарувати комп'ютери Macintosh. Ото було б адекватно визовам сучасності щодо вміння працювати з ІКТ й можна було б вести мову про інформатичну компетентність учня
volevikt Дата: Нд, 09.09.2012, 23:05 | Повідомлення № 77
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
Мова йде не про олімпіаду з інформатики (програмування), а про олімпіаду з ІКТ.
Оскільки в наказі МОНМС №907 від 29.07.2011 говориться про використання ОС Windows 7 Professional Ukrainian та Microsoft Office 2010 Professional Ukrainian, то думаю, що саме вони будуть використовуватися при проведенні олімпіади.
BBC Дата: Нд, 09.09.2012, 23:10 | Повідомлення № 78
Тут живе...
Рейтинг: 6
Quote (volevikt)
Шановні! Ви забули один маленький ньюансик. Незабаром розпочнуться учнівські олімпіади, в тому числі і олімпіада з ІКТ. Як Ви вважаєте, яка ОС та який Офіс при цьому використовуватимуться?

Програмні засоби, що надають учаснику олімпіади з ІТ у номінації «офісні технології»:
1. Microsoft Office 2003 (або пізніша версія, але успішне виконання завдання не передбачає використання нововведень щодо версії 2003).
2. Open Office 3.3.0 з ресурсу http://download.openoffice.org/all_rc.html.
Програмні засоби, що надають учаснику олімпіади з ІТ у номінації «веб-дизайн»:
1. Блокнот (у складі Windows XP)
2. GIMP (GNU Image Manipulation Program) — безкоштовний аналог Adobe Photoshop на http://www.gimp.org/
3. GIMPshop — модифікація GIMP у напрямку максимального наближення до інтерфейсу Adobe Photoshop на http://gimpshop.com/
4. Inkscape — безкоштовний аналог CorelDraw на http://inkscape.org/
5. Microsoft Paint
6. Microsoft Paint.Net
Програмні засоби, що надають учаснику олімпіади з ІТ у номінації «комп’ютерна графіка»:
1. GIMP (GNU Image Manipulation Program) — безкоштовний аналог Adobe Photoshop на http://www.gimp.org/
2. GIMPshop — модифікація GIMP у напрямку максимального наближення до інтерфейсу Adobe Photoshop на http://gimpshop.com/
3. Inkscape — безкоштовний аналог CorelDraw на http://inkscape.org/
4. Microsoft Paint
5. Microsoft Paint.Net
Програмні засоби, що надають учаснику олімпіади з ІТ у номінації «комп’ютерна анімація»:
1. GIMP (GNU Image Manipulation Program) — безкоштовний аналог Adobe Photoshop на http://www.gimp.org/
2. GIMPshop — модифікація GIMP у напрямку максимального наближення до інтерфейсу Adobe Photoshop на http://gimpshop.com/
3. FlashDevelop — безкоштовний аналог Adobe Flash CS4 на
http://www.flashdevelop.org
4. Gnash — безкоштовний аналог Macromedia Flash на
http://www.gnu.org/software/gnash
5. Synfig Studio — програма для створення 2-вимірної векторної анімації на
http://www.synfig.org/cms/
6. Blender 2.59 — безкоштовний аналог 3D max на http://www.blender.org
gromko Дата: Пн, 10.09.2012, 09:09 | Повідомлення № 79
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 333
Quote (BBC)
Програмні засоби, що надають учаснику олімпіади з ІТ у номінації «офісні технології»

Будьмо реалістами

Проблема, що знову "розгорається" у цій гілці вже давно повністю "розібрана по кісточках" - не треба вчити "Віндовсу", "Лінаксу", "ОпенОфісу" чи "2007-ому". Замість того щоб навчити використовувати ІКТ для вирішення тих чи інших задач, ми навчаємо роботі в тому чи іншому середовищі. Саме тому таке несприйняття всього нового. Пригадуєто "епопею" з появою "стрічкового" інтерфейсу в 2007-ому Офісі? (До речі інтерфейс 2003-ого мені до цього часу кращий, хоча б тому що в сучасних "широких" екранах "стрічка" займає багато місця - краще б її було розмістити збоку). Принципова відмінність "традиційного" та "стрічкового" інтерфейсів у тому що перший ще вимагав навички читання деяких пунктів меню, при "стрічковому" потреба у цій навичці зведена до мінімуму. Всі інші "косметичні" примочки для того щоб відволікти від редагування тексту і перейти до його "косметичного" оформлення (рамки, смар-врт, ворд-арт і т.п.).

У нашій школі вже давно при навчанні використовують як Windows-платформу, так і Linux-платформу . Причому у першій в основному працюють вчителі, в другій -учні (хоча вдома вони мають ПК з Windows’ом). Саме тому я вважаю що потрібно вчити принципам, а не конкретному ПЗ (яке постійно змінюється).
Як бачите я не противник Windows+Office чи апологет Linux+LibreOffice, просто не варто собі "робити кумира".
Щодо використання "вільного" ПЗ на олімпіадах з ІКТ то варто чекати більш зважених вимог до ПЗ, адже не в кожній школі є те програмне забезпечення на яке вказують організатори олімпіади.
Загорулько Дата: Пн, 10.09.2012, 10:20 | Повідомлення № 80
Часто заходить...
Рейтинг: 8
Quote (Justness)
Щодо свого класу: мало прийти спочатку 6 компів, потім 4, натомість прийшло 3, один "залишила" на користування освітня компанія

Ще може додадуть? Нам надійшла "приблизна" схема облаштування навчального закладу, но теж дали менше - 11
http://s61.radikal.ru/i173/1209/17/07d98085ed42.jpg
vovacc Дата: Пн, 10.09.2012, 17:00 | Повідомлення № 81
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
На днях Microsoft пронюхала весь прикол ситуації, зібрала "щасливих" інформатиків з китайськими компами і сказала: ось вам windows 8 web developer preview на флешці і ключик до кінця жовтня, користуйтесь. А потім в листопаді знову шукай спонсора :'( .

p.s. Metro інтерфейс - г***о
volodschool2 Дата: Пн, 10.09.2012, 17:08 | Повідомлення № 82
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 267
Встановив на один з "китайців" Edubuntu паралельно з Windows 8. Планую так зробити з усіма компами. Ніяких проблем під час установки не виникало, тільки не зовсім зрозуміло, чому під час установки мене не запитувало, куди і що ставити. На вінчестері був створений розділ 250 Гб під вінду, такий же об’єм залишився нерозміченим. Туди і стала убунта, що я і планував. Під час інсталяції обрав мову інтерфейсу українську і отримав один неприємний момент - отримав англомовний ліброфіс, але це можна буде виправити. Досить легко встановився і нормально працює вайн. Серед великої кількості програм зацікавила Epoptes, це аналог відомої NSS. Але цю програму доведеться видаляти і встановлювати по-новому, адже встановилася на учнівський комп’ютер учительська частина програми. Доведеться скачувати ТУТ і перевстановлювати на всіх учнівських і встановити на свій учительську частину.
swetikccc Дата: Пн, 10.09.2012, 17:39 | Повідомлення № 83
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 355
Quote (volodschool2)
тільки не зовсім зрозуміло, чому під час установки мене не запитувало, куди і що ставити.

Пропустили просто питання :)
vovacc Дата: Пн, 10.09.2012, 18:21 | Повідомлення № 84
Новий користувач
Рейтинг: 0
Quote (volodschool2)
Встановив на один з "китайців" Edubuntu паралельно з Windows 8

Що за чим встановлював? Який загрузчик?
novachok Дата: Пн, 10.09.2012, 20:08 | Повідомлення № 85
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Quote (volodschool2)
зацікавила Epoptes, це аналог відомої NSS

Чим воно відрізняється від iTalc?
swetikccc Дата: Пн, 10.09.2012, 20:49 | Повідомлення № 86
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 355
Quote (vovacc)

А неписане правило, пінгвін після вікон не діє?

Відредаговано: swetikccc - Пн, 10.09.2012, 22:02
volodschool2 Дата: Пн, 10.09.2012, 21:26 | Повідомлення № 87
Досвідчений учасник
Quote (swetikccc)
Пропустили просто питання

Може й пропустив, а точніше, я обрав щось типу "Встановлювати поруч з Windows". От воно і стало "поруч" на нерозмічену віндовсом областю диска, "здогадалось", що саме так я і планував.
Quote (vovacc)

Спочатку ставив Wondows 8, відповідно при установці убунти встановився лінуксовий Grub.
Quote (novachok)
Чим воно відрізняється від iTalc?

Я не працював з iTalc, але від NSS відрізняється меншою функціональністю, хоча всі основні функції воно вміє виконувати.

Це скріншот із офсайту. На моєму компі це чудо україномовне. Я уже писав, що при установці Edubuntu ця програма сама встановилась, тобто її серверна частина. Буду зносити і ставити на учнівські клієнтську, а на своєму серверну. Якщо вдасться все настроїти, то можна буде залишати цю ОС для роботи. В ній, в принципі, все є для виконання шкільної програми. Щоправда Lazarus мені не подобається, я більше люблю Delphi. Доведеться звикати. Я не впевнений, чи можна в школі використовувати пробну версію Windows 8 хоча б до 15-го січня 2013, мабуть доведеться знести. Навіть якщо і вдасться вибити кошти на придбання віндовса, я залишу на компах дві системи - ашоббуло.
novachok Дата: Вт, 11.09.2012, 09:25 | Повідомлення № 88
Прописаний назавжди
Quote (volodschool2)
я обрав щось типу "Встановлювати поруч з Windows".

Оптимально

Quote (volodschool2)

Спочатку ставив Wіndows 8, відповідно при установці убунти встановився лінуксовий Grub.

Саме тому получилось все як треба - якщо Віндовс встановлювати другим, то його завантажувач "затре" Grub (у мене так було)

Quote (volodschool2)
Я не працював з iTalc, але від NSS відрізняється меншою функціональністю

Я працюю з iTalc - все просто чудово, єдине - не може "роздавати" відео по мережі, для цього використовуємо плеєр VLC. До речі iTalc працює і у Віндовсі

Quote (volodschool2)
в принципі, все є для виконання шкільної програми

У мене теж саме

Quote (volodschool2)
Щоправда Lazarus мені не подобається, я більше люблю Delphi.

Великої різниці немає

Quote (volodschool2)
Я не впевнений, чи можна в школі використовувати пробну версію Windows 8 хоча б до 15-го січня 2013

Читайте та робіть висновки самі

З сайту Microsoft - Загрузить ознакомительную версию Windows 8

90-дневная пробная версия Windows 8 разработана специально для ИТ-специалистов, чтобы вы смогли протестировать ваше программное обеспечение и оборудование на окончательной версии продукта.

Windows 8 готова для бизнеса. Созданная для того, чтобы предоставлять сотрудникам привычный способ работы и необходимые компаниям решения уровня предприятий, Windows 8 Enterprise — это то, что необходимо современному персоналу. Она обеспечивает производительную работу на мобильных устройствах, комплексную защиту безопасности, виртуализацию и расширенные возможности для управления, а также планшетные ПК для бизнеса, которых вы ждали. Ознакомьтесь с Windows 8 уже сегодня, чтобы первыми изучить новые функции и начать планирование перехода вашей организации на Windows 8.
Сведения о данной ознакомительной версии

Ознакомительная версия Windows 8 — это 90-дневная пробная версия Windows 8. Она предназначена только для ознакомления и не может быть использована в целях предприятия или в личных целях. Для использования ознакомительной версии необходимо активировать этот продукт в Интернете через службы активации и проверки корпорации Майкрософт. Корпорация Майкрософт не предоставляет техподдержку для данного ПО.

Подходит ли вам пробная версия?

Если вы удовлетворяете требованиям одной из перечисленных ниже программ, то у вас, вероятно, уже имеется доступ к окончательной версии и вам не нужно загружать 90-дневную пробную версию.

- Партнерская сеть корпорации Майкрософт
- Подписка MSDN
- Подписка TechNet Professional
- Корпоративное лицензирование Microsoft/Software Assurance

Что важно знать

Это ознакомительное ПО, предназначенное для ИТ-специалистов, которые хотят ознакомиться с Windows 8 от лица своей организации. Мы не рекомендуем установку этой ознакомительной версии, если вы не являетесь ИТ-специалистом или не отвечаете за управление корпоративными сетями.

Руководства по активации и использованию

- Планируйте заранее. Сделайте резервные копии своих файлов и параметров перед установкой ознакомительной версии, а также перед истечением 90-дневного срока, если это необходимо.
- После установки ОС Windows откроет запрос на активацию. Для данного ПО не требуется ключ продукта. Не уверены, как выполнить активацию? Посетите раздел "Вопросы и ответы".
- Чтобы воспользоваться данной ознакомительной версией, необходимо завершить активацию до 15 августа 2013 г.
- После активации можно использовать это ПО в течение 90 дней. Можно отслеживать оставшееся время, используя "водяной знак", расположенный в нижнем правом углу Рабочего стола Windows.
- Если вы не активировали ознакомительную версию после установки или если срок действия ознакомительной версии истек, фон Рабочего стола станет черным, а на Рабочем столе появится уведомление о том, что система не является подлинной и что ПК будет отключаться каждый час.
- По истечении ознакомительного периода необходимо заменить ОС на тестовом компьютере и переустановить все программы и данные. Нельзя обновить ознакомительную версию до лицензированной рабочей версии Windows 8. Необходима чистая установка.

Минимальные системные требования Windows 8 Enterprise:

- Процессор с частотой 1 ГГц или более мощный
- 1 ГБ ОЗУ (32-разрядная) или 2 ГБ ОЗУ (64-разрядная)
- 20 ГБ свободного дискового пространства
- Разрешение экрана 1366 × 768
- Графическое устройство Microsoft DirectX 9 с драйвером WDDM
- Доступ к Интернету (может взиматься дополнительная плата)
- Для некоторых функций необходима учетная запись Microsoft (LiveID)
- Ряд функций, например поддержка сенсорных технологий и Client Hyper-V, могут потребовать наличия специального или сертифицированного для Windows 8 оборудования.
- Функция Windows To Go требует установки специального оборудования. Для получения дополнительных сведений о USB-накопителях, сертифицированных для Windows To Go, посетите веб-страницу www.microsoft.com/WindowsToGo.
volodschool2 Дата: Вт, 11.09.2012, 10:56 | Повідомлення № 89
Досвідчений учасник
Quote (novachok)
Читайте та робіть висновки самі

Прочитав. Там нігде не написано, що в школі встановлювати не можна. Там написано, що ця версія тільки для ІТ-спеціалістів. Якщо вважати учнів ІТ-спеціалістами, то це саме те, що нам потрібно :)
Quote (novachok)
Саме тому получилось все як треба - якщо Віндовс встановлювати другим, то його завантажувач "затре" Grub (у мене так було)

Саме так, але чому Ви не убили Kylin? Він що, дорогий Вам як пам’ять? Хто-небуть пробував на нього що-небуть встановити? Краще працювати з нормальним лінуксом, я обрав убунту.

Відредаговано: volodschool2 - Вт, 11.09.2012, 13:22
novachok Дата: Вт, 11.09.2012, 13:52 | Повідомлення № 90
Прописаний назавжди
Quote (volodschool2)
Там написано, що ця версія тільки для ІТ-спеціалістів. Якщо вважати учнів ІТ-спеціалістами, то це саме те, що нам потрібно

Без коментарів

Quote (volodschool2)
Саме так, але чому Ви не убили Kylin? Він що, дорогий Вам як пам’ять?

Знесли. У нас Убунту 11.04
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Китайські ПК з Kylin у школах України (Школи України отримали 16 тис. ПК із встановленою ОС Kylin)
Сторінка 6 з 38«12456783738»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.