Вт, 24.10.2017, 10:24
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 38«12345673738»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Китайські ПК з Kylin у школах України (Школи України отримали 16 тис. ПК із встановленою ОС Kylin)
Китайські ПК з Kylin у школах України
Ваші враження від операційної системи Kylin
1.А що таке Kylin?[ 12 ][22.22%]
2.Не буду використовувати через відсутність методичного забезпечення[ 5 ][9.26%]
3.Не буду використовувати - наша інформатика зорієнтована на продукти Microsoft[ 15 ][27.78%]
4.Не буду використовувати, бо не маю відповідного досвіду[ 1 ][1.85%]
5.Буду використовувати, але потребую відповідних курсів та методичної підтримки[ 3 ][5.56%]
6.Буду використовувати - незвично, але працювати можна, варто використати досвід Росії у впровадженні ВПЗ[ 4 ][7.41%]
7.Буду використовувати, жодних проблем - Росія змогла, отже і ми зможемо[ 6 ][11.11%]
8.У нашій школі вже використовується Linux[ 8 ][14.81%]
Усього відповідей: 54
novachok Дата: Пт, 07.09.2012, 20:46 | Повідомлення № 61
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Вирішили зробити таким чином - скидаємо на флешку стандартну "обоїну" з Kylin :) , зносимо це чудо, встановлюємо Ubuntu з Gnome
Встановлюємо китайську "обоїну" (для перевіряючих)
Встановлюємо 2007-ий Офіс (під Wine працює все крім Outlook та Access - перший мені і даром не треба, другий заміняю через LibreOffice.Base
Все.
mul44 Дата: Пт, 07.09.2012, 21:04 | Повідомлення № 62
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 43
Quote (Загорулько)
А чому він на китайскому

При установке он был на англ. думаю не проблема локализовать любой линукс, благо ставится несколько пакетов и все.
Quote (novachok)
Встановлюємо 2007-ий Офіс (під Wine працює все крім Outlook та Access - перший мені і даром не треба, другий заміняю через LibreOffice.Base

Мсье знает толк в извращениях. Чем вас не устраивает LibreOffice весь? Что для школьного курса (программы) вам не хватает?
BBC Дата: Пт, 07.09.2012, 23:02 | Повідомлення № 63
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
Отримали 15 ПК видалив Kylin встановив ДВІ ОС EduMandruva&OpenSuse. Все чудово працює, дітям сподобалось.
До цього на ПК поряд з Windows XP, вже стояв й паралельно вивчався OpenSUSE 10.3
Всі задоволені подарунком КНР школярам України. А навіщо Windows маючи таку шикарну техніку й безліч безкоштовних версій Linux?
pet Дата: Пт, 07.09.2012, 23:07 | Повідомлення № 64
Патріот
Рейтинг: 23
Quote (НІКОЛЯ)
Може харе дуру гнать? Ми ж не на лавочці біля підїзду

угу, в 80-х не повірив би що такий самий студент стане власником кондитерки Карла Маркса
в 90-х що в приватні руки одній людині віддадуть рубильник від усіх обленерго
в 2000-х що індус стане власником Криворіжсталі
але на сьогодні це реальність...

а по машинам- стандартні у нас, такі як і у всіх, вінт було розбито на 2 розділи, на 2 Хрюша стала без проблем
Bandalak Дата: Сб, 08.09.2012, 12:39 | Повідомлення № 65
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Я так зрозумів, що цих комплексів китайці поставили до нас у багатьох кардинально різних варіантах. Сам особисто бачив три різні варіанти, до речі на один з них дійсно поставився ХР без зайвих проблем, на другий варіант ставиться тільки 7-ка і то після танців з бубном, а на третій варіант нічого лівого поставити не можливо, кулін і все!
novachok Дата: Сб, 08.09.2012, 15:15 | Повідомлення № 66
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Станом на 2011/2012 н.р. в школах України було близько 150 тис. комп’ютерів.
Тепер 166 тис. ПК. з них 16 тис. - з Linux’ом, у відсотковому відношенні це більше ніж у Росії
Чому ніхто не хоче видати підручник який буде орієнтований не на 2010-ий Офіс, а на якийсь "абстрактний" ?
Загорулько Дата: Сб, 08.09.2012, 16:14 | Повідомлення № 67
Часто заходить...
Рейтинг: 8
Quote (novachok)
Чому ніхто не хоче видати підручник який буде орієнтований не на 2010-ий Офіс, а на якийсь "абстрактний" ?

Мабуть тому, що Linux не стандарт для Міністерсва освіти, а от Microsoft - стандарт. Почитайте Постанову Кабінету Міністрів України № 1269 від 30.11.2011 року «Про затвердження Державної цільової науково-технічної програми використання в органах державної влади програмного забезпечення з відкритим кодом на 2012-2015 роки» та додатки до неї. Може щось у найближчий час і зміниться.
http://www.kmu.gov.ua/document/244779197/P1269-00.doc
[warning]Якщо Ви збираєтеся на кожній сторінці форуму розміщувати одне й теж повідомлення - то при наступному повторенні автоматично отримаєте путівку до бану. Попереднє повідомлення видалене як дубль[/warning]

Відредаговано: Загорулько - Сб, 08.09.2012, 16:14
swetikccc Дата: Сб, 08.09.2012, 17:36 | Повідомлення № 68
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 355
Quote (novachok)

А для чого?
Різниця тільки в представленні розділу.
А так те саме.
Хаїм міністерство, а самі робимо кнопкодавів.
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 08.09.2012, 18:02 | Повідомлення № 69
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Quote (novachok)

Тобто, Ви написали підручник, шукаєте видавця і всі відмовляють?

Якісь посібники для тих, хто не хоче копирсатись в хелпах, існують:
http://pngrt.net/index.p....temid=8
mul44 Дата: Сб, 08.09.2012, 22:34 | Повідомлення № 70
Наполегливий учасник
Рейтинг: 43
Компы компами, но тут суть такая Украине нужны деньги, где их взять? Россия не дает, или дает под большой процент (около 7), МВФ вряд ли даст, не верят они Януковичу, выход на востоке, в 2010 Китай дал денег Белоруси 1 млрд и около 9 мил. просто так. Китай получил от Белоруси много полезного (строительство азотного завода, и много чего еще) + возможность взять Белорусию под свой покров, что бы Россия меньше туда смотрела. У нас происходит тоже самое, нам нужны деньги, вот нам их и дают. Что потребуют - поживем и увидим, а компы это крохи которые кинули голодным школам, они для Китая почти ничего не стоят, в пределах допустимого. Вот именно поэтому я с уважением отнесусь к тем из вас кто здраво рассудит, установит именно свободные ОС, потому что нам дорогие учителя пора жить по средствам. А не стоять и плакать что нужен виндовс 7, потом виндовс 8, и так далее. Хотите - купите за свои. Свободные системы спокойно заменяют на 90% платное ПО. В свободных аналогах можно найти тот компромис который поможет нам в будущем, а в будущем нам нужны будут кадры которые не будут тратить деньги (свои или чужие) на то без чего можно обойтись.
З.Ы.: Написанное мной, является целиком моим мнением, и не претендует на последнюю инстанцию. Согласны - хорошо. Не согласны - это ваше мнение. Никого не оскорбляю своим сообщением.

Відредаговано: mul44 - Сб, 08.09.2012, 22:35
pasichov Дата: Нд, 09.09.2012, 12:31 | Повідомлення № 71
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (mul44)
установит именно свободные ОС, потому что нам дорогие учителя пора жить по средствам.

+100%
К сожалению, мне "китайцы" не достались, пошли на "багатьші села". А достались бы - радовался несказанно. Да и лишний шанс легально спрыгуть с "наркозависимости образования" от Microsoft ... А учебники... вообще не должны быть платформозависимы...
BBC Дата: Нд, 09.09.2012, 19:54 | Повідомлення № 72
Тут живе...
Рейтинг: 6
Quote (pasichov)
А учебники... вообще не должны быть платформозависимы...

100% Но МОН, к сожалению, еще даёт грифы учебникам-справочникам по продуктам Майкрософт.
Justness Дата: Нд, 09.09.2012, 21:51 | Повідомлення № 73
Новий користувач
Рейтинг: 0
Всі ці коментарі щодо безкоштовного відкритого ПЗ, ОС та інші - це все дуже добре, але... Я розумію, що є доцільність викладати їх при профільному вивченні інформатики та на гуртках, але не в навчальній програмі. Чому? Безліч коментарів, але не одного щодо того, як на них викладати інформатику для 2-4 класів, а з наступного для 5 класів, коли в дітей (більш ніж впевнений) удома Вінди. Та й не думаю я, що є багато "героїв комуністичної праці КНР", хто захоче викладати, як працювати та створювати електронні таблиці та бази даних на цих компах, при цьому маючи на інших нормальні "м'які" офіси. Старші класи також не будуть від цього в захваті. Я, дивлячись очима користувача, розумію, що ніколи уміння працювати на безкоштовному ПЗ не буде так вимагатись на ринку праці, тому що воно завжди буде менш ефективне, просте та комунікабельне. Тим паче, Майкрософт робило і робитиме усе можливе, щоб надавати "хмарні" сервіси для покращення життя компаній (усе викладене - моя особиста думка) :)

Додано (09.09.2012, 20:51)
---------------------------------------------
Ще одне: якщо у когось є вже досвід встановлення Вінди й Куліна на один комп, буду вдячний, якщо поділитесь) Щодо свого класу: мало прийти спочатку 6 компів, потім 4, натомість прийшло 3, один "залишила" на користування освітня компанія :)

vovacc Дата: Нд, 09.09.2012, 22:02 | Повідомлення № 74
Новий користувач
Рейтинг: 0
Quote (novachok)

Спочатку треба відповісти, який відсоток випускників далі буде працювати з лінуксом?
Адже лінукси в основному це сервери, а сервери - це толкові люди. А скільки випускників реально толкові????
Просто всі звикли до продуктів мелкософта і переходити на інші - значить самому треба вивчити. А вчити дітей коли сам не знаєш погана справа, от і бігають за ліцензіями.
volevikt Дата: Нд, 09.09.2012, 22:32 | Повідомлення № 75
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
Шановні! Ви забули один маленький ньюансик. Незабаром розпочнуться учнівські олімпіади, в тому числі і олімпіада з ІКТ. Як Ви вважаєте, яка ОС та який Офіс при цьому використовуватимуться?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Китайські ПК з Kylin у школах України (Школи України отримали 16 тис. ПК із встановленою ОС Kylin)
Сторінка 5 з 38«12345673738»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.