Пн, 25.09.2017, 23:27
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 38«1234563738»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Китайські ПК з Kylin у школах України (Школи України отримали 16 тис. ПК із встановленою ОС Kylin)
Китайські ПК з Kylin у школах України
Ваші враження від операційної системи Kylin
1.А що таке Kylin?[ 12 ][22.22%]
2.Не буду використовувати через відсутність методичного забезпечення[ 5 ][9.26%]
3.Не буду використовувати - наша інформатика зорієнтована на продукти Microsoft[ 15 ][27.78%]
4.Не буду використовувати, бо не маю відповідного досвіду[ 1 ][1.85%]
5.Буду використовувати, але потребую відповідних курсів та методичної підтримки[ 3 ][5.56%]
6.Буду використовувати - незвично, але працювати можна, варто використати досвід Росії у впровадженні ВПЗ[ 4 ][7.41%]
7.Буду використовувати, жодних проблем - Росія змогла, отже і ми зможемо[ 6 ][11.11%]
8.У нашій школі вже використовується Linux[ 8 ][14.81%]
Усього відповідей: 54
swetikccc Дата: Чт, 06.09.2012, 01:53 | Повідомлення № 46
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (volevikt)
де можна найдешевше придбати вказані ліцензовані програмні продукти

http://www.microsoft.com/ukraine/licensing/volume/academic/aol.aspx
Там телефончики і скринька
volevikt Дата: Чт, 06.09.2012, 10:35 | Повідомлення № 47
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 188
Щойно на шкільний е-мейл прийшов цікавий лист наступного змісту:

по 907 наказу - Windows або ЕКВІВАЛЕНТ.
Кто докажет, что Kylin не может быть эквивалентом Виндовс?
Это же касается и Neoshine office. Пишите письмо на райВО, те пусть пишут на УОН, те на МОНмолодьспорт. Пусть МОНмолодьспорт определяется. На сегодняшний день цена на связку Вин+Оффис в OLP версии около 200$ по курсу 8,65.
Есть небольшой нюанс - по 907 наказу у ОС должна быть возможность работать в домене, у Kylin такой возможности нет, ИМХО. Это заморочка Мелкомягких.
Можно спокойно работать в одноранговой сети, без всяких доменов
Відправник: Василий B)

Quote (swetikccc)
http://www.microsoft.com/ukraine/licensing/volume/academic/aol.aspx
Там телефончики і скринька

Дякую. Написала лист. Чекаю на відповідь.
fizikas Дата: Чт, 06.09.2012, 12:01 | Повідомлення № 48
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (volevikt)
у ОС должна быть возможность работать в домене, у Kylin такой возможности нет,

однозначно можу сказати, що мої експерименти нахрапом підключитись з допомогою служби віддаленого робочого стола Kylin до контролера домена w2k3 завершились невдачею. Можливо можна знайти rd-клієнт тільки щось не хочеться. Або поставлю більш звичного для себе пінгвіна, або вінду.
Quote (volevikt)
ИМХО. Это заморочка Мелкомягких.

не вірно. Більше того пінгвіни самі можуть бути контролерами доменів.
GarryPotter Дата: Чт, 06.09.2012, 12:29 | Повідомлення № 49
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Quote (volevikt)
Мала розмову з представником облуо щодо встановлення ОС Windows на ПК, надані КНР.
Відповідь: Міністерство не радить "зносити" ОС Kylin. Ви можете встановити ще один робочий стіл з ОС Windows 7 Professional Ukrainian (саме ця ОС вказана у наказі МОНМС від 29.07.2011 №907). В цьому ж наказі пропонується встановлення Microsoft Office 2010 Professional Ukrainian.
Висновок: слід купити ліцензії на ці програмні продукти, щоб уникнути проблем або працювати з китайською ОС.

Щодо Kylin то саме так я і думав - МОНМС не бажає інциндентів з китайською стороною, отже слід паралельно встановлювати Windows 7 + MS Office 2010 Pro.
Процес слідуючий - запускаємо Kylin, створюємо вільний розділ, потім завантажуємось з інсталяційного диску Windows, форматуємо створений розділ, встановлюємо систему, скачуємо драйвери (деесь тут було посилання), потім встановлюємо менеджер завантаження (Boot Manager) створюємо пункти меню для завантаження Windows i Kylin

Додано (06.09.2012, 11:29)
---------------------------------------------

Quote (volevikt)
цена на связку Вин+Оффис в OLP версии около 200$ по курсу 8,65.

Це приблизно 1700 грн. на робоче місце, 1700 х 15 = 25 500 грн. , дорого більшість не зможуть "потягти"
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 06.09.2012, 13:44 | Повідомлення № 50
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
Не розумію: отримали повноцінні комп'ютери (залізо+софт). Чому виникають думки про зміну операційної системи та ще й на пропрієтарний варіант? Невже справді грошей немає де подіти?
volodschool2 Дата: Чт, 06.09.2012, 14:02 | Повідомлення № 51
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 267
Не розумію: чому дехто читає назву цієї ОС як "Кулін"? Наприклад, при в’їзді в столицю України є знак "Kyiv", чому ж ми не читаємо його як, вибачте, "Куїв"? Не хотілось би жити в країні із такою назвою столиці. Мабуть, треба читати "Килін", тобто китайський лінукс :)
vovacc Дата: Чт, 06.09.2012, 14:21 | Повідомлення № 52
Новий користувач
Рейтинг: 0
Quote (volodschool2)
про акцію від Microsoft

Ліцензійна windows 7 + office на один компютер коштує 100$.

І це по акції. Спеціально дізнавались.

Я гадаю в цій ситуації один вихід:
Quote (GarryPotter)
слід паралельно встановлювати Windows 7 + MS Office 2010 Pro.
Процес слідуючий - запускаємо Kylin, створюємо вільний розділ, потім завантажуємось з інсталяційного диску Windows, форматуємо створений розділ, встановлюємо систему, скачуємо драйвери (деесь тут було посилання), потім встановлюємо менеджер завантаження (Boot Manager) створюємо пункти меню для завантаження Windows i Kylin

Який краще використати Boot Manager? Чи скористатися куліним грабом?

Відредаговано: vovacc - Чт, 06.09.2012, 14:52
mul44 Дата: Чт, 06.09.2012, 14:55 | Повідомлення № 53
Наполегливий учасник
Рейтинг: 43
Quote (Пилипчук_О_П)
Чому виникають думки про зміну операційної системи та ще й на пропрієтарний варіант? Невже справді грошей немає де подіти?

Саме тому що треба мати потяг до нового, вчитися взнавати нове, вчитися працювати з новим, не боятися нового ... ой це я про учнів. Вчителям це не треба. Вони мамонти, вони багаті, вони мільйонери, ім просто нема де гроші чужі подіти. Я кипятком писяв якби мені таке залізо превезли, а то в мене компам по 12 років, і нічого лінукс крутить, а тут такі проблеми створюються що ну його нехай.
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 06.09.2012, 15:48 | Повідомлення № 54
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
Quote (volodschool2)
Мабуть, треба читати "Килін", тобто китайський лінукс

Назва, судячи з http://en.wikipedia.org/wiki/Kylin походить від назви цього звіра: http://ru.wikipedia.org/wiki/Цилинь

Тим, хто отримав техніку, пора писати українську статтю у Вікіпедію. :)
GarryPotter Дата: Чт, 06.09.2012, 20:21 | Повідомлення № 55
Прописаний назавжди
Рейтинг: 20
Quote (Пилипчук_О_П)
Невже справді грошей немає де подіти?

Це тому, що ми не знаємо нічого крім звичного, і при тому не бажаємо нічого змінювати (як у собі так і у суспільстві)

Quote (Пилипчук_О_П)
Назва, судячи з http://en.wikipedia.org/wiki/Kylin походить від назви цього звіра: http://ru.wikipedia.org/wiki/Цилинь

Килін а якщо точніше - Цилінь

Quote (vovacc)
Який краще використати Boot Manager? Чи скористатися куліним грабом?

Grub буде "затерто" при інсталяції Windows, отже слід встановити БУДЬ-ЯКИЙ інший завантажувач (їх досить багато), спеціалісти по Linux’у без проблем можуть відновити ы попередньо встановлений Grub (той що був у Kylin), та додати до нього пункт завантаження Windows

Quote (mul44)
а то в мене компам по 12 років, і нічого лінукс крутить, а тут такі проблеми створюються що ну його нехай.

Я знав що з "китайцями" будуть проблеми - нам повідомили:
- етикетки з написом "Подарунок..." не зривати;
- не розпломбовувати;
- не видаляти встановлене ПЗ.
vovacc Дата: Чт, 06.09.2012, 21:15 | Повідомлення № 56
Новий користувач
Рейтинг: 0
Quote (GarryPotter)
Grub буде "затерто" при інсталяції Windows

Якщо Grub інстальованый в mbr - то він залишиться, а додати пункт windows великих проблем не складає, от тільки як дізнатися, де встановлений grub в mbr чи на одному з розділів hdd?

Quote (GarryPotter)
що ми не знаємо нічого крім звичного

вчителі - ні, учні - так
да і як вже було сказано 90% користувачів юзають Windows <_<

Відредаговано: vovacc - Чт, 06.09.2012, 21:19
Загорулько Дата: Пт, 07.09.2012, 09:49 | Повідомлення № 57
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 8
Quote (vovacc)

Ліцензійна windows 7 + office на один компютер коштує 100$.
І це по акції. Спеціально дізнавались.

Це за нову чи за додаткові до існучої?
novachok Дата: Пт, 07.09.2012, 12:37 | Повідомлення № 58
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Украинский премьер решил, что настало время уделить больше внимания развитию отношений с КНР в области культуры и образования. Он предложил открыть в Украине школу с обучением на китайском языке и организовать издание учебников китайского языка.

Премьер-министр Николай Азаров предлагает открыть в Украине школу с обучением на китайском языке и организовать издание учебников китайского языка.
С таким предложением он выступил сегодня в ходе встречи с заместителем главы постоянного комитета Всенародного собрания народных представителей КНР Чень Чжили.

«Я предлагаю вам подумать о создании рабочей группы по разработке школьных учебников китайского языка, а также создания в Украине специализированной школы с китайским языком преподавания», — сказал Азаров.

Азаров подчеркнул, что на сегодняшний день торгово-экономические отношения между Украиной и Китаем развиваются достаточно активно. Двусторонний товарооборот в 2012 году может превысить 9 млрд долларов, и на данный момент необходимо уделить больше внимания развитию отношений в области культуры и образования.

По словам Азарова, Украина продолжает занимать позицию признания одного Китая. «Мы стоим принципиально на позиции одного Китая. И Украина имеет дело только с одним правительством – это правительство КНР», — сказал Азаров.

Напомним, ранее Азаров предложил руководству Государственного банка развития КНР рассмотреть возможность открытия своего представительства в Украине.
По материалам: УНИАН
mul44 Дата: Пт, 07.09.2012, 17:18 | Повідомлення № 59
Наполегливий учасник
Рейтинг: 43
Quote (vovacc)
Якщо Grub інстальованый в mbr - то він залишиться

Если есть 2 системы (вин+лин), и установлен груб в МБР то вин его перезапишет. Восстановить скажем через загрузочный бунты просто - там даже есть такой пункт меню есть восстановить груб.
Вот тут Цилинь http://www.ex.ua/view/16685745?r=28742,23781 скачать можно, позже скачаю покручу в виртуалке, посмотрю.
1. Пока могу сказать одно, древнее как г***о мамонта - ядро 2.4. RPM - пакеты. Что то установить в него вряд ли получится, надо будет искать.
2. До конца установка не пошла завис бедный на пекете speсvop.
Так что могу посоветовать установить параллельно бунту или Mageia (сильно не пробовал, но должно быть нормально).

Відредаговано: mul44 - Пт, 07.09.2012, 17:43
Загорулько Дата: Пт, 07.09.2012, 17:42 | Повідомлення № 60
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 8
Quote (mul44)
Вот тут Цилинь http://www.ex.ua/view/16685745?r=28742,23781 скачать можно, позже скачаю покручу в виртуалке, посмотрю.

А чому він на китайскому? тут на російській в коментаріях
http://dumskaya.net/news....-021434
Комусь вже Майкрософт відповів - скільки буде коштувати Віндоувс з Оффісом, якщо це буде нова ліцензія на n-ПК, а не додаткові до існуючої?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Китайські ПК з Kylin у школах України (Школи України отримали 16 тис. ПК із встановленою ОС Kylin)
Сторінка 4 з 38«1234563738»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.