Пн, 20.11.2017, 17:29
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 37 з 38«1235363738»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Китайські ПК з Kylin у школах України (Школи України отримали 16 тис. ПК із встановленою ОС Kylin)
Китайські ПК з Kylin у школах України
Ваші враження від операційної системи Kylin
1.А що таке Kylin?[ 12 ][22.22%]
2.Не буду використовувати через відсутність методичного забезпечення[ 5 ][9.26%]
3.Не буду використовувати - наша інформатика зорієнтована на продукти Microsoft[ 15 ][27.78%]
4.Не буду використовувати, бо не маю відповідного досвіду[ 1 ][1.85%]
5.Буду використовувати, але потребую відповідних курсів та методичної підтримки[ 3 ][5.56%]
6.Буду використовувати - незвично, але працювати можна, варто використати досвід Росії у впровадженні ВПЗ[ 4 ][7.41%]
7.Буду використовувати, жодних проблем - Росія змогла, отже і ми зможемо[ 6 ][11.11%]
8.У нашій школі вже використовується Linux[ 8 ][14.81%]
Усього відповідей: 54
Загорулько Дата: Чт, 26.01.2017, 10:57 | Повідомлення № 541
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 8
Цитата Kubik ()
Вам не дали ключі
Я не дуже цим переймаюся. Є декілька альтернативних легальних варіантів для загалу, такі як LibreOffice чи NeoShine Office (є компакт-диски з "китайців" 2012 року). В мене ще є корпоративка на MSOffice2013. Є питання до МОНУ. З моменту виходу наказу про розподіл "китайців" та безпосереднім розподілом пройшло більше чотирьох місяців і за цей час відбулися певні зміни, які призвели до вимушеного перерозподілу "китайців" на місцях. Як приклад: створення ОТГ, спонсори подарували раніше ніж дали "китайців", дзвінок "зверху" та багато інших причин. МОНУ не спромоглося зібрати у грудні новий перелік закладів та видати зміни до наказу. Ну то таке ...

Повертаючись до Вашого повідомлення, хочу зазначити, що ш. svvlad були запропоновані для загалу ключі на MSOffice2016 без уточнення що це за ключі. При цьому, ш. svvlad знає, що буває за використання "піратських" ключів. Потім повідомлення було відредаговане. Можу Вам надати цей список ключів у приват. Щоб як Ви написали: "...розрулити цю ситуація найменшою кров'ю для нас педаговів".

P.s. Знайшов точну кількість резерву. Мабуть це і є "обмінний фонд" для брака. 201 ПК. Остання сторінка наказу МОНУ

Відредаговано: Загорулько - Чт, 26.01.2017, 11:18
swetikccc Дата: Чт, 26.01.2017, 11:19 | Повідомлення № 542
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Цитата Загорулько ()
В мене є корпоративка на MSOffice2013.
Вона що у вас гумова(якось не звучить краще - резиновая). ;)
Загорулько Дата: Чт, 26.01.2017, 11:35 | Повідомлення № 543
Часто заходить...
Цитата swetikccc ()
Вона що у вас гумова
Майже так ;)
Згідно Договору AOLA "Academic Open License Agreement" можна видаляти і знову ставити продукти Майкрософт на тому самому ПК або переносити на інший. З самого початку дається можливість мінімум 50 активацій не в залежності від кількості закуплених ліцензій. Легальність перевіряється не по кількості активацій, зроблених на корпоративному сайті, а по вкладишу у Договорі, в якому зазначено кількість закуповуємих ліцензій і перераховується кількість комп'ютерів у навчальному закладі, на яке встановлено дане програмне забезпечення. Має співпадати ;)

P.s. Можна докупляти ліцензії до існуючого ключа, якщо кількість ПК у навчальному закладу збільшується і є необхідність встановлення корпоративних продуктів MS cаме на ці ПК. Ціну не скажу, десь біля 50$ за Windows та 100$ за Office на 1 ПК (треба купляти не менше п'яти). Але можу помилятися.

Відредаговано: Загорулько - Чт, 26.01.2017, 16:15
svvlad Дата: Чт, 26.01.2017, 18:06 | Повідомлення № 544
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Цитата Загорулько ()
запропоновані для загалу ключі на MSOffіcce 2016
Доброго дня. Пане Загорулько, мною були показані, та видалені ключі на Офіс 365. Хотів зробити як краще (подовжити роботу пробної версі 365 до того коли отримають наші колеги ключі), а вийшло як завжди.
Наше "шановане" МОН  подало дані про школи за 2015 рік, з незначними уточненнями по ОТГ. Як було зазначено вище
Цитата swetikccc ()
за цей час відбулися певні зміни
  змінились деякі поштові адреси шкіл та відповідальні за ПК (як у моєму випадку) - через що і вийшов цей каламбур з ключами.
Цитата yurolЯ також отримав китайців. Зареєструвався на сайті
http://chinesepc.com.ua. Отримав ссилку для скачування офісу,скачав,
встановив,
Я щиро вітаю усіх Наших Колег які отримали ключі і працюють.  А всім решта залишається "...чекайте, вирішуємо ваше питання...."
Загорулько Дата: Чт, 26.01.2017, 19:24 | Повідомлення № 545
Часто заходить...
Цитата svvlad ()
Хотів зробити як краще
не переймайтесь, проїхали. все гаразд. хто має отримати ключі - той отримує. хто не має - викрутиться.

Зустрічаємо наступних "слоненят":

Відредаговано: Загорулько - Чт, 26.01.2017, 20:37
Bandalak Дата: Пт, 27.01.2017, 09:18 | Повідомлення № 546
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Цитата Загорулько ()
Зустрічаємо наступних "слоненят":

Ясно, знову по при нас!
Загорулько Дата: Пт, 27.01.2017, 10:23 | Повідомлення № 547
Часто заходить...
Цитата Bandalak ()
Ясно, знову по при нас!
а так?
теж ні? ;)

Відредаговано: Загорулько - Пт, 27.01.2017, 10:31
swetikccc Дата: Вт, 07.02.2017, 20:18 | Повідомлення № 548
Ветеран спілкування
http://osvita.ua/school/54355/

Цитата
Ми постійно шукаємо вчителів, які вчаться, - міністр

Міністерство освіти постійно шукає вчителів, які вчаться, які мають відкритий розум та натхнення. Про це під час свого виступу на форумі «Цифрове перетворення освіти» сказала міністр освіти Лілія Гриневич.

«Жодні наші концепції, як би гарно ми їх не прописали, жодні закони, які ми можемо проголосувати у Верховній Раді, не спрацюють для кожної української дитини, якщо не зміниться вчитель, який безпосередньо працює з цією дитиною. Я вважаю, що такі спільноти – це точки розвитку для нашої освіти й країни загалом», - наголосила міністр.

За її словами, зараз МОН шукає рішення та ресурси, які допоможуть покращити доступ школярів по всій Україні до новітніх технологій.

«Ми цього року поставили в навчальні заклади 23 тисячі комп’ютерів з ліцензійним програмним забезпеченням. Це програмне забезпечення дає можливість відслідковувати, як використовується комп’ютер. Зокрема, чи підключений комп’ютер до якісного Інтернету», - сказала Гриневич.

Вона також повідомила, що лише 20% комп'ютерів реально працюють у мережі.

«Зрозуміло, що ці комп’ютери, як правило, пішли в сільські школи, але це показує реальний стан справ, а не те, що нам показують на папері», – підкреслила Лілія Гриневич.
Bandalak Дата: Вт, 07.02.2017, 21:41 | Повідомлення № 549
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Цитата Лілія Гриневич ()
Це програмне забезпечення дає можливість відслідковувати, як використовується комп’ютер

Увага! Виявляється китайські комп'ютери будуть шпіонити за учнями та вчителями!
svvlad Дата: Вт, 07.02.2017, 22:21 | Повідомлення № 550
Новий користувач
Цитата Загорулько ()
P.s. я взагалі думаю, що всім однаковий ключ надають.
Для п. Загорулько Готовий обговорити серійність ключів :)

Відредаговано: svvlad - Вт, 07.02.2017, 23:33
mul44 Дата: Вт, 07.02.2017, 22:41 | Повідомлення № 551
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 43
У меня Линукс мне монопенисуально на то что там делает мону)
swetikccc Дата: Вт, 07.02.2017, 23:02 | Повідомлення № 552
Ветеран спілкування
Цитата Bandalak ()
Увага! Виявляється китайські комп'ютери будуть шпіонити за учнями та вчителями!
По тендеру там була досить гарна штука для захисту і адміністрування через нет. І якщо її поставили, а вПравддали доступу до неї, то....... 
Я декілька раз запитував який антівірус стоїть на компах? 
От важко мені підти в сусідній клас.  ;)
svvlad Дата: Вт, 07.02.2017, 23:35 | Повідомлення № 553
Новий користувач
Цитата swetikccc ()
Я декілька раз запитував який антівірус стоїть на компах?
 згідно наказу МОН України від 16.12.2016 № 1552 комп’ютерне обладнання поставляється з
наступним програмним забезпеченням (далі - ПЗ):

3. Антивірусне програмне забезпечення    Microsoft Intune"

Відредаговано: svvlad - Вт, 07.02.2017, 23:37
swetikccc Дата: Вт, 07.02.2017, 23:46 | Повідомлення № 554
Ветеран спілкування
Цитата svvlad ()
Microsoft IntuMicrosoft Intune (позволяет управлять ПК и мобильными устройствами, а также обеспечивает защиту данных)ne
Вот он родимый и есть.
Права админа есть на него?

Відредаговано: swetikccc - Вт, 07.02.2017, 23:48
Загорулько Дата: Пт, 10.02.2017, 18:59 | Повідомлення № 555
Часто заходить...
Цитата svvlad ()
Готовий обговорити серійність ключів
в приват, будь ласка  
згідно моїх відомостей - ключ зашиваюсь в образ. залишилось взнати - зашивають однаковий ключ чи ні ))
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Китайські ПК з Kylin у школах України (Школи України отримали 16 тис. ПК із встановленою ОС Kylin)
Сторінка 37 з 38«1235363738»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.