Нд, 26.03.2017, 21:51
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 36 з 38«123435363738»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Китайські ПК з Kylin у школах України (Школи України отримали 16 тис. ПК із встановленою ОС Kylin)
Китайські ПК з Kylin у школах України
Ваші враження від операційної системи Kylin
1.А що таке Kylin?[ 12 ][22.22%]
2.Не буду використовувати через відсутність методичного забезпечення[ 5 ][9.26%]
3.Не буду використовувати - наша інформатика зорієнтована на продукти Microsoft[ 15 ][27.78%]
4.Не буду використовувати, бо не маю відповідного досвіду[ 1 ][1.85%]
5.Буду використовувати, але потребую відповідних курсів та методичної підтримки[ 3 ][5.56%]
6.Буду використовувати - незвично, але працювати можна, варто використати досвід Росії у впровадженні ВПЗ[ 4 ][7.41%]
7.Буду використовувати, жодних проблем - Росія змогла, отже і ми зможемо[ 6 ][11.11%]
8.У нашій школі вже використовується Linux[ 8 ][14.81%]
Усього відповідей: 54
Bandalak Дата: Вт, 24.01.2017, 19:14 | Повідомлення № 526
Лідер форуму
Нагороди: 32
Рейтинг: 232
Цитата PTetyana ()
Знаєте, а ми брали участь у багатьох конкурсах і грантах (і від Приватбанку, і від Кличка, і ще хто зна від кого) та майже нічого не виграли. А те що виграли:
- комплекс від Відкритого світу (там ніби дошка і планшети чи ноутбуки точно не пам'ятаю) - віддали іншій школі, бо для звичайної ЗОШ це занадто круто,
- були серед переможців конкурсу "Героїчна Україна ...", поїхали ніби за комп'ютером, а привезли ... пару книжок,
- виграли грант "10х10", мали дати інт. дошки, а дали ... КУБОК і грамоту.
Ще питання є?
Єдине - гранти по енергозберженню, які фінансуються Європою виконуються (тут також беремо участь і маємо результати).

І де Ви знаходите час на всі ці гранти? Доба має тільки 24 години!
PTetyana Дата: Ср, 25.01.2017, 09:07 | Повідомлення № 527
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 40
Цитата Bandalak ()
І де Ви знаходите час на всі ці гранти?
То не ми, то директор. І час знаходимо з великим трудом 

А щодо питання "вже всі отримали ключі на офіс????" - ні далеко не всі. У нас з 4 шкіл лише одна. Далі чекаємо як і казали по гарячій лінії. А щодо використання Офісу можете зробити так:
- треба зареєструватися на Office 365 і місяць зможете використовувати Офіс той, що стоїть уже на ПК (нічого доставляти не треба, він лише попросить оновитися).
У мене був акаунт на Live.com (windows ID) та реєстрація в OneDrive, той згодилася.
- Робимо так: коли вмикаємо Офіс, з'являється вікно де вибираємо "Спробувати", виконуємо вхід у свій профіль на кожному ПК, якщо просить оновлюємо. Інколи зразу не запускається, то в будь-якій програмі Офісу у меню "Файл" знаходимо "Оновити", оновлюємо і перезапускаємо програму. У мене дало дозвіл на 10 ПК вільного використання поставленого Офісу на місяць. Ніби усе працює без обмежень.
А там може за місяць щось та й зміниться і ми зможемо нарешті активувати той Офіс  :)

Відредаговано: PTetyana - Ср, 25.01.2017, 09:07
svvlad Дата: Ср, 25.01.2017, 15:41 | Повідомлення № 528
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Цитата Tanch_30 ()
Будь ласка скажіть. вже всі отримали ключі на офіс???? Я десять раз дзвонила на гарячу лінію і стількіж відповідали що що чекайте "ми працюємо". Офіс вже заблоковано. Що мені робити ?
Доброго дня всім.
Я також не отримав ще ключі на офіс. При обновленні (кинуло автоматично) до 10 на старих ПК з офіційного сайту Майкрософту, дали посилання на образ офісу 16 (!зараз силка не працює!). Цей офіс інсталював замість цієї пробної версії. Мав кряки на офіс, в одні із програм поміти цікавий момент "Переделать Office RETAIL => VL" - працює.
Загорулько Дата: Ср, 25.01.2017, 15:48 | Повідомлення № 529
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 8
Цитата svvlad ()
"Переделать Office RETAIL => VL" - працює.
Вітаю! Ви стали корпоративним користувачем програмних продуктів Майкрософт ;)
Цитата svvlad ()
зараз силка не працює!
тиць
Цитата Bandalak ()
І де Ви знаходите час на всі ці гранти? Доба має тільки 24 години!
 ;)

P.s. от мені ще цікаво - а як інші ~2k вчителів, що отримали "китайців"? вони що, про цей сайт нічого не знають? чи в них питань не виникає? одні ми тут такі "проблемні" ;)

Відредаговано: Загорулько - Ср, 25.01.2017, 15:59
Bandalak Дата: Ср, 25.01.2017, 16:03 | Повідомлення № 530
Лідер форуму
У мене форум багато часу не займає. Ну зайшов на нього 3-4 рази на день по 3 хвилини. За цей час проект не зробиш!

А іншим 2К вчителям мабуть пофіг, вони скачали де не будь календарний план, взяли підручник і працюють. Якщо з компом щось сталося - зняли шнур живлення і накрили монітор. Все, більше нічого не потрібно!
Загорулько Дата: Ср, 25.01.2017, 16:09 | Повідомлення № 531
Часто заходить...
була б ідея, а ~10 сторінок тексту і презентацію накалякати можна і за вечір. а там щось трохи змінити, причесати і можна на захист ;)

Відредаговано: Загорулько - Ср, 25.01.2017, 16:11
PTetyana Дата: Ср, 25.01.2017, 16:22 | Повідомлення № 532
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 40
Цитата Загорулько ()
чи в них питань не виникає? одні ми тут такі "проблемні
Чому таких багато, просто про форум інформатиків знають мало інформатиків  ;)
А на рахунок проблем з китайськими ПК, зайдіть на http://chinesepc.com.ua та подивіться записи вебінару, там такі питання інколи задають у чаті, що здається інформатику у нас ведуть учні ...
Проблема в тому, що якщо держава заплатила за ПЗ, то хотілося б його таки використовувати, а то через якісь паршиву систему активації знову будемо користвуватися піратським ПЗ. Що їм заважало просто розіслати коди активації по школам?

Відредаговано: PTetyana - Ср, 25.01.2017, 16:24
svvlad Дата: Ср, 25.01.2017, 16:33 | Повідомлення № 533
Новий користувач
Цитата PTetyana ()
якщо держава заплатила за ПЗ, то хотілося б його таки використовувати
 Повністю з Вами згоден.  Це не проблема Вчителя - як отримати ключі, а просто працювати...
Дали ПК - передайте разом з ними й ключі.

Відредаговано: svvlad - Ср, 25.01.2017, 16:41
Загорулько Дата: Ср, 25.01.2017, 16:38 | Повідомлення № 534
Часто заходить...
Цитата svvlad ()
А як вам таке?
кому це тра? ключи знайти не проблема, навіть валідні. чи Ви вважаєте, що ті хто ходить перевіряти, дивляться тільки чи активований продукт або ні?
Цитата PTetyana ()
зайдіть на http://chinesepc.com.ua та подивіться записи вебінару
тиць ;)

Відредаговано: Загорулько - Ср, 25.01.2017, 16:38
Bandalak Дата: Ср, 25.01.2017, 16:40 | Повідомлення № 535
Лідер форуму
Цитата PTetyana ()
просто про форум інформатиків знають мало інформатиків

Не тому.

Наприклад на метод-об'єднанні вчителів Інформатики роздав всім адресу "форуму інформатиків". Але після семінару так ніхто з них і не зареєструвався.

Правильна відповідь: тому що всім все пофіг, аби день до вечора!
svvlad Дата: Ср, 25.01.2017, 16:47 | Повідомлення № 536
Новий користувач
Цитата Загорулько ()
Ви вважаєте, що ті хто ходить перевіряти
Як перевіряють, якраз я знаю. Обідно за нас, спихнули на вчитея, "ми вам дали - а ви працюйте". Недолуга фірма не вміє роздати ключі. Ключів потрібно нам для спокійної роботи, питатимуть з НАС.
Загорулько Дата: Ср, 25.01.2017, 16:57 | Повідомлення № 537
Часто заходить...
Цитата svvlad ()
Як перевіряють, якраз я знаю.
то кому був потрібен Ваш список ключів, яких і так достатньо в Інтернеті? підставити недосвідчених?

Додано (25.01.2017, 15:57)
---------------------------------------------
Цитата Загорулько ()
спихнули на вчитея
якщо так підходити до цього питання - то і з коробок комп'ютери Вам мали доставати китайці

Відредаговано: Загорулько - Ср, 25.01.2017, 17:19
Kubik Дата: Ср, 25.01.2017, 20:56 | Повідомлення № 538
Новий користувач
Цитата Загорулько ()
то і з коробок комп'ютери Вам мали доставати китайці
Доброго вечора шановне панство. Я не розумію через що у вас виник конфлікт? Вам не дали ключі, так само як і мені, і ви як "Справжні Українці" чубитесь. Я так розумію, svvlad, цікавиться як можна розрулити цю ситуація найменшою кров'ю для нас педаговів, і ділиться своїми припущеннями.
Форумів Інформатиків є багато, а заходять моло, на мою думку, через такі "чублення", та свою "пихатість". Когось можна навіть і образити. Давайте будемо толерантними один-до-одного.
Bandalak Дата: Ср, 25.01.2017, 21:11 | Повідомлення № 539
Лідер форуму
Цитата Kubik ()
Форумів Інформатиків є багато

Наприклад?
yurol Дата: Ср, 25.01.2017, 22:19 | Повідомлення № 540
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
Цитата Загорулько ()
P.s. от мені ще цікаво - а як інші ~2k вчителів, що отримали "китайців"? вони що, про цей сайт нічого не знають? чи в них питань не виникає? одні ми тут такі "проблемні"
Я щось не можу зрозуміти в чому проблема. Я також отримав китайців. Зареєструвався на сайті  http://chinesepc.com.ua. Отримав ссилку для скачування офісу,скачав, встановив, попередньо видаливши той який був встановлений  і активував через інтернет і все.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Китайські ПК з Kylin у школах України (Школи України отримали 16 тис. ПК із встановленою ОС Kylin)
Сторінка 36 з 38«123435363738»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.