Нд, 04.12.2016, 20:31
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 21 з 21«12192021
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Китайські ПК з Kylin у школах України (Школи України отримали 16 тис. ПК із встановленою ОС Kylin)
Китайські ПК з Kylin у школах України
Ваші враження від операційної системи Kylin
1.А що таке Kylin?[ 10 ][19.23%]
2.Не буду використовувати через відсутність методичного забезпечення[ 5 ][9.62%]
3.Не буду використовувати - наша інформатика зорієнтована на продукти Microsoft[ 15 ][28.85%]
4.Не буду використовувати, бо не маю відповідного досвіду[ 1 ][1.92%]
5.Буду використовувати, але потребую відповідних курсів та методичної підтримки[ 3 ][5.77%]
6.Буду використовувати - незвично, але працювати можна, варто використати досвід Росії у впровадженні ВПЗ[ 4 ][7.69%]
7.Буду використовувати, жодних проблем - Росія змогла, отже і ми зможемо[ 6 ][11.54%]
8.У нашій школі вже використовується Linux[ 8 ][15.38%]
Усього відповідей: 52
swetikccc Дата: Пн, 31.10.2016, 16:10 | Повідомлення № 301
Ветеран спілкування
Нагороди: 20
Рейтинг: 241
Цитата volevikt ()
П. Святославе, припиніть, будь ласка.Ви вже давно переходите всі межі.
Будьмо толерантні одне до одного і пишемо тільки по темі.
  Пані Олено, які межі?
Просто розділив мухи і котлети окремо.
Ще раз не може бути безкоштовного без платного, так як і добра без зла.
Чудове слово толерантність, але дуже часто воно виконує роль кляпу.
Все пані Олено, слухаюсь і припиняю.
gromko Дата: Пн, 31.10.2016, 18:19 | Повідомлення № 302
Лінуксоїд
Нагороди: 16
Рейтинг: 196
Щоб не продовжувати дебати, повторюсь - майбутнє не за Windows, Linux, MacOS чи Android, майбутнє за програмами, як сервісом (SaaS) , написаних, для прикладу в HTML5, і яким "до лампочки" тип операційної системи, на яких вони будуть виконуватись. Вже сьогодні ОС стала лише засобом для запуску браузера, а все інше можна отримати в мережі
swetikccc Дата: Пн, 31.10.2016, 18:46 | Повідомлення № 303
Ветеран спілкування
Нагороди: 20
Рейтинг: 241
Цитата gromko ()
Щоб не продовжувати дебати, повторюсь - майбутнє не за Windows, Linux, MacOS чи Android, майбутнє за програмами, як сервісом (SaaS) , написаних, для прикладу в HTML5, і яким "до лампочки" тип операційної системи, на яких вони будуть виконуватись. Вже сьогодні ОС стала лише засобом для запуску браузера, а все інше можна отримати в мережі

Значить крах всього можливий.
Автономність потрібно мати.

АУКЦІОН26.12.16
Мабуть під літо і прийдуть
Загорулько Дата: Чт, 03.11.2016, 16:55 | Повідомлення № 304
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Цитата swetikccc ()
АУКЦІОН26.12.16
Це пі.... - яка фірма захоче брати такі гроші перед самим Новим роком!? І ще може бути оскарження переможця в любий момент. Нехай би вже давали з Kylin та й не морочили голову ні собі ні нам.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Китайські ПК з Kylin у школах України (Школи України отримали 16 тис. ПК із встановленою ОС Kylin)
Сторінка 21 з 21«12192021
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.