Пт, 18.08.2017, 02:22
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 38«12343738»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Китайські ПК з Kylin у школах України (Школи України отримали 16 тис. ПК із встановленою ОС Kylin)
Китайські ПК з Kylin у школах України
Ваші враження від операційної системи Kylin
1.А що таке Kylin?[ 12 ][22.22%]
2.Не буду використовувати через відсутність методичного забезпечення[ 5 ][9.26%]
3.Не буду використовувати - наша інформатика зорієнтована на продукти Microsoft[ 15 ][27.78%]
4.Не буду використовувати, бо не маю відповідного досвіду[ 1 ][1.85%]
5.Буду використовувати, але потребую відповідних курсів та методичної підтримки[ 3 ][5.56%]
6.Буду використовувати - незвично, але працювати можна, варто використати досвід Росії у впровадженні ВПЗ[ 4 ][7.41%]
7.Буду використовувати, жодних проблем - Росія змогла, отже і ми зможемо[ 6 ][11.11%]
8.У нашій школі вже використовується Linux[ 8 ][14.81%]
Усього відповідей: 54
novachok Дата: Пн, 03.09.2012, 23:32 | Повідомлення № 16
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
У нас теж мережа безпровідна!!! Сімка ставиться але треба спочатку переформатовувати вінчестер (це мені робили "майстри", щось ще в БІОСІ міняли - не встигла побачити). Щодо програмного забезпечення то керівництво сказало, що комп’ютери поставлялись із встановленим програмним забезпеченням і якщо я хочу щось ще то це мої проблеми, у випадку чого вся відповідальність буде на мені, коштів на ПЗ чекати не треба. А найголовніший прикол у тому що комп’ютери (ті що були у нас раніше) із Він ХР забрали. Як бути зліцензіями - не знаю. Пробні версії можна використовувати лише для ознайомлення але аж ніяк для бізнесу чи навчання.
А може в емуляторі (ВіртуалБокс) поставити Віндовс та все що треба і не "паритись"? Ну й що з того що 3Д не працюватиме - нам же в ігри не гратись, а Офіс і Делфі працюватиме
НІКОЛЯ Дата: Вт, 04.09.2012, 00:10 | Повідомлення № 17
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (novachok)
ще в БІОСІ міняли - не встигла побачити

Свойства вінчестера змінили з AVTO на AHCII щоб з істаляцією небуло гемору ;)
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 04.09.2012, 01:03 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Рейтинг: 192
Користь з таких ПК в тому, що школи отримають сучасне "залізо", а мінус - ПЗ не адаптоване під існуючі підручники.
Не поганий вихід - поставити Linux. Особливо добре буде тим школам, які до цього вивчали Linux. Але в світі понад 90% комп’ютерів працюють під управлінням Windows, тому хотілося б викладати дітям те, з чим вони зіткнуться в майбутньому. Хоча, якщо сучасні версії Лінукс мають велику схожість з Віндовс, то проблема відпадає сама по собі. До того ж, учні мають в дома ПК і з Віндовсом ознайомляться.
То може варто забути про Windows і думати в напрямку Linux?
Бо "звєрі", "есктріми" і т.д. це дуже поганий вихід з становища. А спонсорів на покупку ПЗ точно не знайти.

До речі, в нашому районі ще нічого не чути про китайські ПК. Гадаю, що якщо вони прийдуть в район, то наша школа отримає певну кількість.
novachok Дата: Вт, 04.09.2012, 01:16 | Повідомлення № 19
Прописаний назавжди
Quote (Ковальчук_Олександр)
ПЗ не адаптоване під існуючі підручники.

Це тому що автори підручників крім того що вони вивчили свого часу нічого не знають, а тепер ми з їх підручниками і "китайцями" в повній ж...
Хоча 16 тисяч комп’ютерів - це вже значна кількість, тож щось повинно змінитись, тим більше що Китай планує довготермінове співробітництво з нашим Міністерством.
Прикол буде у тому що в наступному листі про викладання інформатики серед рекомендованиого ПЗ буде вже і Kylin та NeoShine Office
pet Дата: Вт, 04.09.2012, 01:16 | Повідомлення № 20
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
я вже інформатику не викладаю, але бачив це чудо- наша школа теж 8 штук отримала. Ну що- лінукс як лінукс, а ось офіс у них обрізаний, краще перевстановити опенофіс замість китайського
проблема в другому- "Бойтесь данайцев (китайцев) дары приносящих"
Яким боком ці подарунки нам вийдуть??? Йдуть розмови про скупку землі китайцями...
НІКОЛЯ Дата: Вт, 04.09.2012, 09:10 | Повідомлення № 21
Знавець вірусів
Рейтинг: 197
Quote (pet)
Йдуть розмови про скупку землі китайцями...

pet Йдуть розмови що, земля всетаки плоска і стоїть на китах ;) А ще на ринку говорять, що Половецькі хани воскресли і йдуть ордою на Крим B)
Може харе дуру гнать? Ми ж не на лавочці біля підїзду.
mul44 Дата: Вт, 04.09.2012, 11:06 | Повідомлення № 22
Наполегливий учасник
Рейтинг: 43
Что никто не отписывается как устанавливал Бунту? Что все прям таки горят желанием установить винду? Ну где же ваш дух авантюризма? Где ваше желание узнавать новое? Где ваше ... Ну в общем дерзайте. Привезут мне такое чудо раскажу как ставил Линух, а так почитаю пока ваши комиксы :) приготовлюсь :)
vasmaz Дата: Вт, 04.09.2012, 18:58 | Повідомлення № 23
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 6
Quote (novachok)
А найголовніший прикол у тому що комп’ютери (ті що були у нас раніше) із Він ХР забрали. Як бути зліцензіями - не знаю.

Ліцензію давали на школу, а не на компютери. Якщо старі компютери забрали, то на нові можна ставити програмне забезпечення, на яке є ліцензія. Компютер може згоріти, але це не означає, що разом згорить і ліцензія. Ліцензійні програми можна поставити на новий компютер.
novachok Дата: Вт, 04.09.2012, 19:25 | Повідомлення № 24
Прописаний назавжди
Quote (vasmaz)
Ліцензію давали на школу, а не на компютери

Правильно, У нас ліцензія на 5 копій Віндовс+Офіс, а як з іншими десятьма?

Додано (04.09.2012, 18:25)
---------------------------------------------
До речі - "Ранее Китай выделил более $12 млн. на постройку школ в Украине."

mul44 Дата: Вт, 04.09.2012, 22:39 | Повідомлення № 25
Наполегливий учасник
Рейтинг: 43
Quote (novachok)
Ліцензію давали на школу, а не на компютери.

первый раз читаю такой вот прикол, когда читал ЕУЛУ там четко написано что если вы установили систему виндовс на 1 комп то именно этот комп под лицензией, если вы дарите этот комп то вы ДОЛЖНЫ удалить систему виндовс и только тогда это в рамках закона. А так вы нарушаете закон.
swetikccc Дата: Вт, 04.09.2012, 22:52 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 336
Потрібно спочатку вияснити, які у кого ліцензії.
На старих компах у нас стоїть ОЕМ, значить компи передаються з ліцензіею.
vovacc Дата: Вт, 04.09.2012, 23:00 | Повідомлення № 27
Новий користувач
Рейтинг: 0
Наша школа теж отримала 15шт. На один для проби закатали він хр, в результаті залишився один невідомий пристрій. скоріше за все - це BT, оскільки в куліні є значок і засоби роботи з ним.
Характиристики такі ж як описано вище.
Материнська плата Acer H61H2-AM в інеті знайшли лише в китайському магазині за 56$ , дрова пришлось ставити методом тика.
Кому треба образ ХР у форматі *.tib пишіть.

Відредаговано: vovacc - Ср, 05.09.2012, 15:48
novachok Дата: Вт, 04.09.2012, 23:34 | Повідомлення № 28
Прописаний назавжди
vovacc Дата: Вт, 04.09.2012, 23:39 | Повідомлення № 29
Новий користувач
Рейтинг: 0
Плата схожа, а ось сам корпус недуже. Не могли б ви сфоткать "морду этого зверя"
gromko Дата: Вт, 04.09.2012, 23:56 | Повідомлення № 30
Лінуксоїд
Нагороди: 23
Рейтинг: 305
Драйвера для Вашої H61H2-AM - http://devid.info/ru/model/53262
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Китайські ПК з Kylin у школах України (Школи України отримали 16 тис. ПК із встановленою ОС Kylin)
Сторінка 2 з 38«12343738»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.