Нд, 22.07.2018, 06:08
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Китайські ПК з Kylin у школах України (Школи України отримали 16 тис. ПК із встановленою ОС Kylin)
Китайські ПК з Kylin у школах України
Ваші враження від операційної системи Kylin
1.А що таке Kylin?[ 12 ][22.22%]
2.Не буду використовувати через відсутність методичного забезпечення[ 5 ][9.26%]
3.Не буду використовувати - наша інформатика зорієнтована на продукти Microsoft[ 15 ][27.78%]
4.Не буду використовувати, бо не маю відповідного досвіду[ 1 ][1.85%]
5.Буду використовувати, але потребую відповідних курсів та методичної підтримки[ 3 ][5.56%]
6.Буду використовувати - незвично, але працювати можна, варто використати досвід Росії у впровадженні ВПЗ[ 4 ][7.41%]
7.Буду використовувати, жодних проблем - Росія змогла, отже і ми зможемо[ 6 ][11.11%]
8.У нашій школі вже використовується Linux[ 8 ][14.81%]
Усього відповідей: 54
Mitrandir Дата: Чт, 20.06.2013, 15:19 | Повідомлення № 241
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
To valikst
Вместо  sudo rpm-based дистрибутивах нужно использовать команду su, емнип :$
Т.е. первой командой вводишь su,  пароль рута и только потом update-grub. Если, конечно еще не снес КинЛин

Додано (20.06.2013, 14:19)
---------------------------------------------
Дещо свіжіша версія wps office
http://wdl.cache.ijinshan.com/wps....386.deb
Може комусь стане у пригоді %)

Відредаговано: Mitrandir - Пт, 14.06.2013, 20:15
valdus Дата: Пн, 01.07.2013, 10:45 | Повідомлення № 242
Новий користувач
доброго дня спеціалісти в мене така проблема.
прийшов значить я працювати в школу на пів ставки. сам студент.
як прийшов мені сказали поставити систему Kylin Linux цю.
на 2 комп"ютера встановилось без проблем, на інші два з порблемами
а саме після встановлювання її в автоматичному режимі видає таку помилку:
ERROR: No boot disk has been detected or the disk has failed.

після цієї помилки нічого не допомагає, не знаю що робити допоможіть.
намагався ще раз перезавантажити ОС, видає знову цю помилку, таке враження що перерив весь інтрнет, але нічого так і не знайшов.
gromko Дата: Вт, 02.07.2013, 19:38 | Повідомлення № 243
Лінуксоїд
Нагороди: 31
Рейтинг: 385
Цитата (valdus)
після цієї помилки нічого не допомагає, не знаю що робити допоможіть. намагався ще раз перезавантажити ОС, видає знову цю помилку, таке враження що перерив весь інтрнет, але нічого так і не знайшов.
Завантажувач (з BIOS) не "знайшов" дисків з яких можна було б завантажити систему.
Рецепт - відформатувати жорсткий диск (це можна зробити і під час встановлення системи, але не в "автоматичному" режимі), далі проводимо встановлення системи.
Drono Дата: Вт, 24.09.2013, 13:55 | Повідомлення № 244
Новий користувач
мені також досталися 13 тих "чудес". працюють гарно, тихо. "сімка" стала без питань. слабувате відео. та нічо. може буде толк з них?

Додано (24.09.2013, 12:55)
---------------------------------------------

Цитата (valdus)
доброго дня спеціалісти в мене така проблема. прийшов значить я працювати в школу на пів ставки. сам студент.
як прийшов мені сказали поставити систему Kylin Linux цю.
на 2 комп"ютера встановилось без проблем, на інші два з порблемами
а саме після встановлювання її в автоматичному режимі видає таку помилку:
ERROR: No boot disk has been detected or the disk has failed.
в мене на одному також "не бачило" диск - змінив в налаштуваннях БІОСа на AHCI и все
SanSanych Дата: Пн, 12.05.2014, 09:39 | Повідомлення № 245
Новий користувач
Сьогодні з департаменту освіти повідомили про перевірку використання китайської гуманітарної допомоги. Хотілося б дізнатися хто вже ощасливився даною подією, що перевіряють?
Паралельне питання - якщо на цих пк встановлено windows 8 rt ще рік тому. Певна річ термін використання пробної ліцензії закінчився ще на поч 2013 (комп перезавантажується кожні 2 год). Чи буде порушенням подальше використання такої системи?
Цв пк використовуються в поч.школі. для них достатньо лише роботи сходинок до інф. Але чомусь вони не запускаються в кацлін під вайн. Що в кого є по цим питанням? Дякую
swetikccc Дата: Пн, 12.05.2014, 09:53 | Повідомлення № 246
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Цитата SanSanych ()
Сьогодні з департаменту освіти повідомили про перевірку використання китайської гуманітарної допомоги. Хотілося б дізнатися хто вже ощасливився даною подією, що перевіряють? Паралельне питання - якщо на цих пк встановлено windows 8 rt ще рік тому. Певна річ термін використання пробної ліцензії закінчився ще на поч 2013 (комп перезавантажується кожні 2 год). Чи буде порушенням подальше використання такої системи?
Цв пк використовуються в поч.школі. для них достатньо лише роботи сходинок до інф. Але чомусь вони не запускаються в кацлін під вайн. Що в кого є по цим питанням? Дякую
У нас також будуть перевіряти, мабуть це по області скрізь.
А Ви сударь однако вляпалися.
Якщо комісія закриє очі на вашу піратку , то виходить вони підтрипують піратів.
Пилипчук_О_П Дата: Пн, 12.05.2014, 13:37 | Повідомлення № 247
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 372
Цитата SanSanych ()
Певна річ термін використання пробної ліцензії закінчився ще на поч 2013 (комп перезавантажується кожні 2 год). Чи буде порушенням подальше використання такої системи?
Питання містить відповідь :) Ліцензія ж закінчилась...
А Сходинки у Вас ліцензійні?
Я поставив на китайські комп'ютери Edubuntu. Для початкових класів там програмних засобів вистачить.
Newbie Дата: Пн, 12.05.2014, 14:12 | Повідомлення № 248
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Цитата SanSanych ()
Сьогодні з департаменту освіти повідомили про перевірку
а для них лист з міністерства не дійшов? "накласти мораторій на здійснення перевірок навчальних закладів до кінця навчального року, окрім випадків, пов’язаних із загрозою життю та здоров’ю дітей."
https://docs.google.com/viewer?....rl=http
novichok Дата: Пн, 09.06.2014, 17:36 | Повідомлення № 249
Прописаний назавжди
Нагороди: 8
Рейтинг: 116
Цитата SanSanych ()
Сьогодні з департаменту освіти повідомили про перевірку використання китайської гуманітарної допомоги. Хотілося б дізнатися хто вже ощасливився даною подією, що перевіряють?
1.      Копія робочого плану школи.2.      Копія санітарного паспорту НКК.3.      Копії технічних паспортів комп’ютерів 4.      Копія договору про підключення до мережі“Інтернет”.5.      Копія Акту введення в експлуатацію НКК.6.      Копія сторінки шкільного вебсайту.7.      Копію Акту інвентаризації школи (тількирозділ про НКК).8.      журнали обліку використаннякомп’ютерної техніки (повинно бути вказано яка техніка, і коли виходила із ладу
та як ліквідувалися поломки).Встановитипрограму Цензор НЕТ (для фільтрації портносайтів)  http://www.icensor.ru/soft/download/ Это разослал районный отдел образования всем обладателям "китайцев" и нам в том числе...хотя компов так и не дали...маловато все-таки 16 тыс.шт. для Украины
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 09.06.2014, 21:08 | Повідомлення № 250
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Я чомусь більш ніж впевнений, що далеко не всі 16К пішли на школи. На район дали 7 ПК, на 40 шкіл, це звісно дуже суттєво. А парк зношений далі нікуди. Все згадую одну вчительку, яка говорила, що більшу часу уроку приходиться боротися з зависанням ПК, а те, що залишилось - на виконання практичної роботи. В цьому навчальному році для мене це стало реаліями.
novichok Дата: Пт, 18.07.2014, 15:18 | Повідомлення № 251
Прописаний назавжди
Нагороди: 8
Рейтинг: 116
Цікаво, що ж так мало китайці компів нашим дітям дали??? Чи, може, наші чиновники "переполовинили".....ех....
mul44 Дата: Пт, 18.07.2014, 16:24 | Повідомлення № 252
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 48
Цитата novichok ()
Цікаво, що ж так мало китайці компів нашим дітям дали??? Чи, може, наші чиновники "переполовинили".....ех....
"Ви таки сомневаетесь что их все раздали, нашим школам? Я вас умоляю - не делайте мне смешно". В моем районе 15 школ, в половине из них есть хорошие ком-ры, вывод им не нужны вот прямо сейчас новые, в городе около 120 школ (точно не помню), в стране около 17 000 школ (опять таки не помню точно, где то бы инфа), если допустить что в 30% школ есть более-менее нормальные ком-пы, то выходит что можно было поставить эти китайцы хотя бы бы в каждую 3-4 школу страны, в кол-ве +- 7 штук. НО я такого не наблюдаю... к сожалению
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 18.07.2014, 16:58 | Повідомлення № 253
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 372
А щодо того, що

Цитата novichok ()
що ж так мало китайці компів нашим дітям дали?

Китай країна потужна, але у школах теж не все гладко:

http://www.epochtimes.com.ua/ukraine....24.html

Тому, як кажуть, "дарованому коневі в зуби не заглядають".

Між іншим, цифра зі статті за посиланням - 12,7 млн $ при кількості 16000 комп'ютерів дає десь під 800$ за робоче місце. Дорогувато для такої конфігурації та ще й оптом. Чи ні?
mul44 Дата: Пт, 18.07.2014, 18:36 | Повідомлення № 254
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 48
не забываем про откаты, но ведь часто так бывает: гос-во не очень помогает своим людям главное показать что может помочь другим
volevikt Дата: Пн, 20.10.2014, 10:01 | Повідомлення № 255
Перспективна вчителька
Нагороди: 25
Рейтинг: 240
Доброго ранку, шановні форумчани!
Як учасник ІІ міжнародної освітньої онлайн конференції Intel для України та країн СНД "Нові горизонти ІКТ в освіті" отримала чергове запрошення на один із заходів:

Анонс події
Тема:Формування інформаційно-освітнього простору закладу шляхом технології віртуалізації (вебінар)
Спікер: Іван Стромило
Дата проведення - 20 жовтня 2014 року, 15.00-16.00
Лінк на вебінар, але попередньо заповніть форму
Анотація: Сьогодні на сучасному ІТ-ринку є значна кількість програмних продуктів, що працюють у сучасних мультизадачних ОС, які дозволяють емулювати декілька незалежних віртуальних ПК на одному реальному. Проект розглядає процес переналаштовування персональних комп’ютерів, на яких встановлена операційна система Linux, а також застарілі персональні комп’ютери з мінімальними характеристиками завдяки технології віртуалізації.
Аудиторія: Насамперед заклади України, які отримали персональні комп’ютери від Китайської Народної Республіки (КНР), а також ті у кого є застарілі ПК, які не в змозі працювати на сучасних операційних системах, додатках.
Презентація розміщена за посиланням - (1) та (2)

На жаль, не зможу прийняти в ньому участь (нарада :'( ). Якщо хтось зацікавиться і перегляне вебінар, прохання поділитися посиланням на запис вебінару. Дякую.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Китайські ПК з Kylin у школах України (Школи України отримали 16 тис. ПК із встановленою ОС Kylin)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.