Сб, 16.12.2017, 22:21
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 381233738»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Китайські ПК з Kylin у школах України (Школи України отримали 16 тис. ПК із встановленою ОС Kylin)
Китайські ПК з Kylin у школах України
Ваші враження від операційної системи Kylin
1.А що таке Kylin?[ 12 ][22.22%]
2.Не буду використовувати через відсутність методичного забезпечення[ 5 ][9.26%]
3.Не буду використовувати - наша інформатика зорієнтована на продукти Microsoft[ 15 ][27.78%]
4.Не буду використовувати, бо не маю відповідного досвіду[ 1 ][1.85%]
5.Буду використовувати, але потребую відповідних курсів та методичної підтримки[ 3 ][5.56%]
6.Буду використовувати - незвично, але працювати можна, варто використати досвід Росії у впровадженні ВПЗ[ 4 ][7.41%]
7.Буду використовувати, жодних проблем - Росія змогла, отже і ми зможемо[ 6 ][11.11%]
8.У нашій школі вже використовується Linux[ 8 ][14.81%]
Усього відповідей: 54
GarryPotter Дата: Пн, 03.09.2012, 09:21 | Повідомлення № 1
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Школи України отримали 16 тис. ПК із встановленою ОС Kylin - ваші думки з цього приводу
mul44 Дата: Пн, 03.09.2012, 17:31 | Повідомлення № 2
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 43
Як побачу то скажу, якщо схоже на Дебиан або Бунту, то проблем небуде, якщо можна легко змінити на Дебіан або Бунту, то проблем ще менше, я так розумію в кулін є репозиторій?
gromko Дата: Пн, 03.09.2012, 20:17 | Повідомлення № 3
Лінуксоїд
Нагороди: 27
Рейтинг: 357
Де ж користувачі "китайців"?
До речі - проголосувати мені не дало.
volodschool2 Дата: Пн, 03.09.2012, 21:07 | Повідомлення № 4
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 297
Сьогодні знімав стару техніку і встановлював на її місце китайців. Заходили учні цікавились "новою" ОС. Не знайшов вагомих аргументів, щоб переконати їх в тому, що це хороша ОС.
Quote (mul44)
схоже на Дебиан або Бунту

В чому має виявитись схожість? Зовні це не схоже на убунту, це я бачу очима користувача. А на що воно схоже зсередини - ще не знаю.
Відділ освіти отримав лист від облуправління, в якому вимагають до 20 вересня відзвітувати про укомплектування НКК меблями, мережним обладнанням, підключенням до Інтернету, ліцензійним ПЗ. За які кошти все це буде (чи буде?) забезпечуватись - не сказано.
Десь читав, що китайці зробили свої компи такими, що на них не стає віндовс. На одному компі вирішив перевірити, в усякому випадку Kylin або Ubuntu можна буде на нього перевстановити, маю дистрибутиви. Сімка стала без всякого опору, тільки не встановились драйвери відео та мережного адаптерів. Завтра спробую добавити їх із DriverPackSolution.
Планую поставити паралельно дві системи - сімку та убунту. Віндовс може нормально працювати протягом 30-ти днів, а потім буде потім.
Сьогодні на ел. пошту школи за підпискою надійшов лист від Microsoft, ось кусок тексту з нього:
З 14 серпня по 30 вересня 2012 року стартує акція -30% на Microsoft Windows 7 Professional з Software Assurance. Пропонуємо Вам скористатись знижкою -30% на придбання Windows 7 Professional з програмою підтримки за угодою Open Academic.
От якраз цією акцією варто скористатись.

Відредаговано: volodschool2 - Пн, 03.09.2012, 21:15
volevikt Дата: Пн, 03.09.2012, 21:07 | Повідомлення № 5
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 225
Quote (gromko)
Де ж користувачі "китайців"?

Одним з них буде наше школа. Завтра отримуватимемо, хоча після реплік, що звучали на форумі стосовно китайських комп'ютерів, особливого ентузіазму перед отриманням цього подарунка не відчуваю...
Bandalak Дата: Пн, 03.09.2012, 21:17 | Повідомлення № 6
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
У одній із сусідніх сіл перед 1 вересня поставили 13 компів з куліном, а старі (2009 р.в.) забрали в іншу школу.
Там дуже не задоволені ним. Сьогодні привезли мені один комп'ютер, щоб я поставив туди любу вінду яку зможу. Якщо получиться, потім склонують собі на всі решта машин. Їхні місцеві специ вінду поставити не змогли.
Я думав, що такого бути не може щоб я не зміг вінду поставити, але не тут то було...
Почав експеременти з повної архівації існуючої системи акронісом на інший жорсткий диск.
Так як системник вже розбирали, зняв вінта та поклав на свій комп'тер.
Акооніс ТІ без проблем загнав весь диск в архівну копію.
Потім вирішив повністю повидаляти всі розділи за допомогою Акроніс Диск Директор. Звернув увагу, що на жорсткому диску існує два розділи ФАТ 32 по 100 Мб і один розділ ЕКСТ2 - 445 Гб. Зніс всі розділи, поставив вінт на рідний комп, вставив ДВД Зверь 2012.6. Оболонка загрузилася, посав встановлювати вінду, дійшло до вибору жорсткого диска, з'явилося обнадійливе повідомлення "Нет ни одного жесткого диска"! ;)
Далі спробував поставити Севен. Сімка бачить вінт, але не хоче створювати потрібний розділ на ньому. При спробі створити розділ система пише: "Створити сумісний розділ не можливо".
Я знову зняв вінт, поставив на свого компа, створив два розділи в НТФС, перший 50Гб основний, і другий додатковий 415 Гб.
Знову пробую поставити сімку. Доходить до місця вибору типу установки, вибираю розширена, дивлюся на вінт, а на ньому два розділи, з червоною міточкою "Невідома файлова система, або диск пошкоджено".
Короче, торба!!!
Пробую щось змінити у БІОС. Перепробував всі досі відомі кнопки, ніякої реакції. Погуглив, інформації майже немає, а по суті зовсім немає!
Витягнув батарейку з материнки на 10 хв., включаю, БІОС сам загрузився. Настройок там майже немає ніяких, всього одне вікно, тих що мені треба точно немає!
Знову пробую ставити сімку, та сама історія. Зараз ще пробуватиму може 8-ка пробна поставиться, хоча у це не вірю!
Завтра відновлю резервну копію назад і віддам, нехай радіють! B)
volodschool2 Дата: Пн, 03.09.2012, 21:21 | Повідомлення № 7
Досвідчений учасник
Bandalak, я сьогодні без проблем поставив сімку. На одному ставив з диску DVD, на інший з флешки. Повидаляв усі розділи, створив нові і все працює. В БІОС заходить по Del, вибір пристрою для завантаження системи по F12.
Bandalak Дата: Пн, 03.09.2012, 21:23 | Повідомлення № 8
Лідер форуму
volodschool2, мабуть системники у нас різні попалися, я все це (Del, F2 - F12) в першу чергу пробував! Завтра виставлю фото материнки!
volodschool2 Дата: Пн, 03.09.2012, 21:27 | Повідомлення № 9
Досвідчений учасник
Так на системниках гарантійна наклейка! Чи Ви не розраховуєте на гарантіне обслуговування?
Не думаю, що системники у нас різні, хоча все може бути. У мене процесор G630, ОЗУ 2 Гб, HDD 500 Гб, DVD, корпус чорний, є наклейка з написом "Подарунок КНР школярам України".

Відредаговано: volodschool2 - Пн, 03.09.2012, 21:31
Bandalak Дата: Пн, 03.09.2012, 21:29 | Повідомлення № 10
Лідер форуму
Я ж кажу, що системник не мій, його принесли із сусідньої школи з вже зірваною наклейкою!
Bandalak Дата: Пн, 03.09.2012, 21:32 | Повідомлення № 11
Лідер форуму
8-ка ніби ставиться!!! Ура! Закінчиться установка - напишу!

Quote (volodschool2)
У мене процесор G630, ОЗУ 2 Гб, HDD 500 Гб, DVD, корпус чорний, є наклейка з написом "Подарунок КНР школярам України".

У мене процесор G630, ОЗУ 4 Гб, HDD 500 Гб, DVD, картрідер, внутрішній блютуз, плата Wi-Fi, корпус сріблястий дуже великий, БЖ 500 Вт, теж є наклейка з написом "Подарунок КНР школярам України".

8-ка поставилася, ставив на абсолютно порожній вінт без розділів. Ніяких діалогових вікон при установці з вибором диска чи розділу не виникало.
Зараз гляну чи всі пристрої розпізналися...
volodschool2 Дата: Пн, 03.09.2012, 21:51 | Повідомлення № 12
Досвідчений учасник
Спробую і я завтра поставити вісімку. Якщо не помиляюсь, то RC буде працювати до 15 січня 2013, тобто до початку ІІ семестру. Сподіваюсь, до цього часу проблема ліцензування якось вирішиться.
НІКОЛЯ Дата: Пн, 03.09.2012, 22:12 | Повідомлення № 13
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (Bandalak)
Знову пробую ставити сімку, та сама історія. Зараз ще пробуватиму може 8-ка пробна поставиться, хоча у це не вірю!
Завтра відновлю резервну копію назад і віддам, нехай радіють

Толя Інстальни MBR Windows NT 5-X в розділ для встановлення і парь ХР або Севенку а акроніс директор небачить вінтів це проблема часта на нових машинах останнім часом скористайся лінуксовим диск директором акронісу без проблем створює
Bandalak Дата: Пн, 03.09.2012, 22:15 | Повідомлення № 14
Лідер форуму
Хотів підключти машину до інтернету, неприємна дрібниця, немає гнізда ЛАН. На задній панелі лише два круглі гнізда під мишку і клаву, більше нічого немає, і вихід від відеокарти значно нище, і ще нижче антена Вай-Фай. А на передній панелі лише одне гніздо ЮЗБ, декілька щілин під флешкарти, гніздо ІЕ1394, гніздо на колонки і для мікрофону. Кнопка "Повер". Все! Хотів упхати PCI мережну карту, а на платі лише одне таке гніздо, і те зайняте під Вай-фай. Мабуть мережа у класі буде безпровідна.
У диспетчері пристроїв - нерозпізнаних штук 100!!!
Уточнення, привід не ДВД, а Блюрей! Мабуть це вчителівський системник, учнівська мали би бути простішими!
Ще звернув увагу, що вісімка автоматично створила розділ EXT2, на який і поставилася!
Дивно, я думав що це тільки для лінукса така файлова система!
Підключив ще один вінчестер з фільмами і музикою в НТФС. Знову дивина, вінт розпізнався, а розділи ні! Пише "Раздел поврежден, или имеет неопознанную файловую систему". Відключив його, поставив на всій комп - з ним все гаразд, як і раніше!
Підключив повністю новий вінт, пробую з під Вісімки створити на ньому розділи. Окрім EXT2 нічого створити не можу! Що за дивина?
Bandalak Дата: Пн, 03.09.2012, 22:18 | Повідомлення № 15
Лідер форуму
НІКОЛЯ, я навіть пробував поставити 7-ку на свій новий вінт, який щойно розпакував. Ніфіга не фуриче!
От тіль-ки що MBR записав на вінтяру на своєму компі. Зараз пробував Звірину завалити туди!
Нічого не змінилося, не баче вінта як і раніше! Зараз знову 7-ку спробую, але мені вже набридло...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Китайські ПК з Kylin у школах України (Школи України отримали 16 тис. ПК із встановленою ОС Kylin)
Сторінка 1 з 381233738»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.