Пт, 15.12.2017, 23:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Відновлення випадково видалених даних (ДОПОМОЖІТЬ!)
Відновлення випадково видалених даних
Комарик Дата: Сб, 16.07.2011, 08:28 | Повідомлення № 1
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 14
АААаааа!
я видалив зпід лінукса (OpenSuse) папку (яка була на диску з віндою). Папка важила метрів 10 і мала чималеньку кількість файлів (я сайтик писав). Допоможіть відновити 2 тижні на канікулах пахав... дуже шкода

Відредаговано: Комарик - Сб, 16.07.2011, 08:29
gu2in Дата: Сб, 16.07.2011, 13:06 | Повідомлення № 2
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 252
Трохи теорії:
при видаленні файлу він насправді повністю не знищується, а тільки затирається перший символ імені файлу, все інше залишається і може бути відновленим. Для успішного відновлення необхідно дотриматися певних правил:
- головна умова - розділ жорсткого диску на якому лежав файл не повинен змінюватися, а саме: не створюватися файли та папки, не переміщати в межах розділу та не записувати нові файли;
- відновлення видалених файлів здійснювати на інший розділ жорсткого диску, якщо це не можливо, тоді на інший диск чи флеху.

З практики:
не всі програми однаково відновлюють різні типи видалених файлів, тому якщо одна програма не справилася - не спішіть ставити хрест на цьому, спробуйте іншу.

Найвідоміші програми для відновлення видалених файлів:
R-Studio
GetDataBack
Мені ще подобається старенька
ObjectRescue Pro
Вони універсальні, і розраховані на різні типи файлів. В інтернеті багато інших програм, але вони як правило заточені під певний тип файлів, як правило мультимедіа чи текстові файли.
Викласти робочі версії програм не можу - замала швидкість інтернету удень, тому шукайте самі.
serbor Дата: Сб, 16.07.2011, 13:17 | Повідомлення № 3
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (Комарик)
я видалив зпід лінукса (OpenSuse) папку (яка була на диску з віндою).

Если в виндовс не заходил, это вообще не проблема. А если эта папка на системном разделе виндовс, и виндовс после этого загружалась, то велика вероятность, что очень мало осталось от ваших файлов (на месте этих файлов уже другая информация).
Комарик Дата: Нд, 17.07.2011, 08:07 | Повідомлення № 4
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 14
дякую за відповіді!
serbor, запускав вінд :'(
треба тепер переробляти, не відновлюється...
gu2in Дата: Чт, 21.07.2011, 13:34 | Повідомлення № 5
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 252
Звісно - після бою руками не махають, але може комусь порада допоможе:
якщо видалений випадково файл був на системному розділі, то в ідеалі треба було робити відновлення не з під ОСі, а з Live CD/DVD - вона вся грузиться в оперативну пам'ять і зміни на HDD не робить.
Звісно якщо є такий диск чи можливість його скачати і зробити з іншого компа.
serbor Дата: Чт, 21.07.2011, 21:04 | Повідомлення № 6
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (gu2in)
то в ідеалі треба було робити відновлення не з під ОСі

Да не в идеале, а только так.
Я пару раз в такой ситуации сразу нажимал "Reset", и сразу загружался с DVD-диска. Корректное "Завершение работы" желательно не делать.
mouse Дата: Пт, 22.07.2011, 09:36 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Делал такой опыт. Ставил Винду. Набрасывал кучу файлов. Потом давал команду формат. А потом с помощью программы GetDataBack делал восстановление. Восстановилось все абсолютно. Так что рекомендую.
Естественно, что нельзя ничего записывать на этот диск. Т.е. делать сразу нужно.
Был вариант когда нужно было восстановить диск. Но на него уже поставили Винду. Результат был мизерным. Восстановил процентов 5-7%
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Відновлення випадково видалених даних (ДОПОМОЖІТЬ!)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.