Сб, 18.11.2017, 21:16
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Термінальна мережа під Linux (друге життя старих ПК)
Термінальна мережа під Linux
mul44 Дата: Нд, 28.08.2011, 19:10 | Повідомлення № 31
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 43
Если не ошибаюсь это проблема жесткого диска, вернее проблема установки Grub или LILO что вы устанавливали? какой загрузчик?
zivert Дата: Пн, 29.08.2011, 08:54 | Повідомлення № 32
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 34
Скорее всего загрузчиком является LILO. Я устанавливал Альт линукс школьный терминал 5.0.2 и установка была автоматической. Может я неправильно выбрал место размещения загрузчика. Предлагалось в раздел Linux sda2 или на жёсткий диск. Я выбрал второй вариант. Но несколько раз я перезапускал систему и этой проблемы небыло.

Відредаговано: zivert - Пн, 29.08.2011, 08:57
Apice Дата: Пн, 29.08.2011, 13:28 | Повідомлення № 33
Тут живе...
Нагороди: 4
Рейтинг: 39
В АльтЛинуксе свой собственный загрузчик, отличный от LILO или GRUB. Скорее всего, образ по сети не доставляется, следовательно - проблемма либо в BIOS (старая прошивка), либо на стороне сервера. Свою проблемму еще не раскопал, но сдается мне, что у меня проблеммы с правами на те каталоги сервера, в которых образ хранится. Пока заниматься этим некогда... потом отпишусь.
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 21.11.2012, 17:54 | Повідомлення № 34
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Дозрів до експериментів з термінальною мережею :) Встановлено на сервері Edubuntu 12.10 разом з LTSP. На клієнті в біосі увімкнув OnBoard LAN Boot ROM. При вмиканні клієнта починається завантаження Edubuntu (білий екран, напис у центрі, крапочки блимають). А потім з'являється чорний екран, на якому працює BusyBox (на команди реагує). Так має бути? Чи мав з'явитись якийсь графічний робочий стіл? Куди "копати"?

Додано (21.11.2012, 16:54)
---------------------------------------------
Схоже розібрався. Коли вимкнув декілька комп'ютерів - завантаження на клієнті пройшло успішно. Напевно, був якийсь конфлікт ІР-адрес. Треба скрізь прописати статичні.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.4 ОС Linux » Термінальна мережа під Linux (друге життя старих ПК)
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.