Ср, 22.11.2017, 05:39
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 9 з 14«1278910111314»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.3 Операційні системи сімейства Windows » Windows 7 (Нова операційна система від Microsoft)
Windows 7
Spirit Дата: Ср, 28.01.2009, 23:56 | Повідомлення № 1
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Обговорення нової ОС Windows 7

Формат обговорення вільний.

Andrey123q Дата: Ср, 16.06.2010, 18:38 | Повідомлення № 121
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Маргарита та Oxana_cher, что там с реестром, как решение проблемы?

Відредаговано: Andrey123q - Ср, 16.06.2010, 18:38
serbor Дата: Чт, 17.06.2010, 14:13 | Повідомлення № 122
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (alpex)
проблеми з антивірусами (доктор веб не стає)

На 7-ку DrWeb устанавливается без проблем и работает прекрасно. Может ты старый пробовал? Сечас уже версия 6.0
Маргарита Дата: Чт, 17.06.2010, 16:23 | Повідомлення № 123
Юний талант
Рейтинг: 30
Quote (Andrey123q)
что там с реестром, как решение проблемы?

Пока ніяк. Немає часу цим займатися, працюю на дачі. На вихідних спробую.
mudrak Дата: Чт, 24.06.2010, 10:37 | Повідомлення № 124
Активний учасник
Рейтинг: 36
Моя "ОПУПЕЯ" з Windows 7 триває. Варіант "міні" ніяк не хоче корректно відображати кириличні шрифти і не признає модем. Windows_7_x86_MaxiEdition_Ukr є багато де, але розмір збірки наближається до 4 Ггб, на torrents.net.ua більше 2Ггб не дають (без попереднього, в певній пропорції, відвантаження), з моєю швидкістю в цьому випадку треба починати шукати вже Windows 8! На www.ex.ua ніби і знайшлося пряме посилання, і качалося швидко (9 ночей), але Download Master, з самого початку вказавши розмір файлу як 3836,37 Мгб, і перекачавши їх усіх до байта, в той же час каже, що це лише 99%. При спробі вийти Operoю по тому ж посиланню - Service Temporaly Unavaible! Хтось може пояснити чому так?
Andrey123q Дата: Чт, 24.06.2010, 10:52 | Повідомлення № 125
Досвідчений учасник
Quote (mudrak)
на torrents.net.ua більше 2Ггб не дають (без попереднього, в певній пропорції, відвантаження)

попробуйте RatioMaster
mudrak Дата: Пт, 25.06.2010, 08:07 | Повідомлення № 126
Активний учасник
Поки качається новий (вже третій) образ, вирішив роздивитись попередній набір. Записав його як ISO Alcoholем, і він повів себе як зовсім "цілий". Спробував запустити з нього установку - пішла! Але недалеко. Почав вимагати драйвери від CD/DVD привода! Ну, думаю, правий Download, 1% таки не вистачає. На всякий випадок поліз до Googla, а там... повно людей з такою проблемою! Причому дехто диски не скачував, а купував офіційно! "Люди" ті англомовні, я кілька порад переписав, але цікаво - а в наших шанувальників 7-ки щось було подібне?
serbor Дата: Пт, 25.06.2010, 14:51 | Повідомлення № 127
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (mudrak)
Почав вимагати драйвери від CD/DVD привода

Quote (mudrak)
а в наших шанувальників 7-ки щось було подібне?

Да было и не раз. У меня винда не ставилась пока не навел порядок с дисками. Второй привод DVD отключил и пошла. Было когда не устанавливалась, пока не отключил все лишние жесткие диски, оставил один (было 2 диска IDE и один SATA). После установки винды можно все диски понавешивать обратно, и все будут нормально поддерживаться. Было так, что в биосе был включен флопик, а его задолго до этого вытащили, тоже винда не ставится.
Наведи порядок с дисками и проверь настройки в BIOS

Додано (25.06.2010, 14:51)
---------------------------------------------
И когда я показываю фанатикам семерки всякие проблемы, а их "миллион", они говорят "не ври, у меня все нормально и майкрософт рулит". Да, я преодолеваю всегда проблемы. У меня семерка работает, мне нравится, я ее люблю, но не всегда все так гладко, проблем нам майкрософт насоздавала.

Відредаговано: serbor - Пт, 25.06.2010, 14:52
gromko Дата: Вт, 29.06.2010, 23:09 | Повідомлення № 128
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Windows 8: первая информация

В Сети оказалась информация о находящейся в разработке операционной системе Windows 8 для персональных компьютеров. Слайды презентации, промаркированные как «Microsoft Confidential», изначально были обнародованы на итальянском ресурсе Windowsette - http://www.windows8italia.com/

А затем перепечатаны многими другими сайтами, включая Microsoft Kitchen ( http://msftkitchen.com/2010....ed.html ) и Microsoft Journal ( http://microsoft-journal.spaces.live.com/blog....1.entry ). Из опубликованных данных можно получить общее представление о будущей ОС.

Итак, сообщается, что «Майкрософт» планирует существенно сократить время загрузки Windows 8 по сравнению с предыдущими версиями платформы. В некоторых случаях начать работу можно будет практически сразу после нажатия кнопки включения ПК. Вместе с тем улучшенные средства управления питанием позволят более эффективно расходовать энергию аккумуляторных батарей портативных компьютеров.

В Windows 8, как ожидается, появятся функция распознавания пользователей по лицу, поддержка интерфейса USB 3.0, соединений Bluetooth 3.0, а также беспроводных мониторов и 3D-дисплеев.

Специальные инструменты обеспечения безопасности упростят диагностику и устранение неисправностей. Кроме того, упоминается функция «сброса системы», которая позволит переустановить ОС, сохранив при этом все пользовательские файлы.

В Windows 8, по предварительной информации, будут встроены средства доступа к онлайновому магазину приложений Windows Store. Наконец, в слайдах упоминается моноблок (на изображении ниже) с Windows 8, диагональю экрана до 30 дюймов, поддержкой голосового управления и пр.

На рынке, как ожидается, операционная система Windows 8 появится в следующем году.

Генеральный директор Microsoft Стив Балмер (фото Джеймса Дункана Дэвидсона)

mudrak Дата: Чт, 01.07.2010, 20:14 | Повідомлення № 129
Активний учасник
Сьогодні "дотиснув" Windows 7_x86 Maxi Edition Ukr! Інсталяція пройшла "без сучка без задоринки"! Все (майже) працює гарно й весело, а пригоди з ZTE EDGE USB Modem продовжуються. Звичайна інсталяція не іде, знайшов в інтернеті "танцювальну". В її процесі в безпечному режимі створюється вручну в "Program Files" папочка Win7, і все працює, розпізнається, зєднується (зараз наприклад пишу з Windows 7). Але після кількох перезавантажень система цю папку стирає... і наша пісня гарна й нова: Деінсталяція - інсталяція!. Хто знає що зробити цій сімці, щоб вона не терла цю папку?
Andrey123q Дата: Чт, 01.07.2010, 20:32 | Повідомлення № 130
Досвідчений учасник
mudrak, UAC (контроль учетных записей) пробовали отключать?
mudrak Дата: Чт, 01.07.2010, 22:31 | Повідомлення № 131
Активний учасник
Здається він у цій збірці вимкнений, у всякім разі ніколи не давав про себе знати. ... Ось знайшов, таки вимкнений.
Andrey123q Дата: Пт, 02.07.2010, 01:20 | Повідомлення № 132
Досвідчений учасник
Может журналы событий что подскажут? Только что поставил на вирт машину win7 - проблем таких нет и на ноуте вроде бы не было.
Комарик Дата: Нд, 04.07.2010, 22:36 | Повідомлення № 133
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 14
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!
хочу налаштувати вайфай між двома ноутбуками
маю підключення до нету (через локальну мережу) треба по вайфай роздати нет на інший ноут
на обох компах win 7
mudrak Дата: Пн, 05.07.2010, 08:12 | Повідомлення № 134
Активний учасник
І ще раз про взаємини Windows 7 та ZTE EDGE USB MODEM (Model MZ31).
Windows звичайним способом його не встановлює (то називає CD ROMом, то взагалі не бачить). Ось спосіб (простий, але не без ньюансів), який я знайшов в інтернеті:
Вікна в безпечний режим (F8). Вставляєм модем, права кнопка - пункт " запустити програмне забезпечення з пристрою". Заходимо в директорію установки, знаходимо папочку 32 біт (чи 64, відповідно до ваших Windows), в ній - папки VISTA та WNET. Поруч з ними створюємо папку Win7, копіюємо туди весь вміст папки VISTA. Відкриваємо диспетчер пристроїв, якщо ви перед тим не ставили додаткових драйверів модема, то у вас там ДВА невідомі пристрої, якщо це не перша спроба, то можливо вже один. Права кнопка - оновити драйвери - знайти вручну ("товчемо носом" всі пристрої в папку Win7). "Брутально" висмикуємо модем (не розумію нащо, але автор наполягає). Перезавантажуємось, ЯК З'ЯВЛЯЄТЬСЯ логотип Windows, вставляємо модем. Можливо, в процесі "обнюхування" модем буде "розчаровано погупувати", може навіть вікна скажуть, що модем, мов, був витягнений, але працювати він буде аж бігом! А от коли ви його тикнете ПІСЛЯ завантаження, то вже як повезе, може працювати, а може всю процедуру доведеться повторювати (попередньо видаливши залишки інсталяції, оскільки Windows можуть стерти "чужу" на їх погляд Win7).
Комарик Дата: Вт, 27.07.2010, 00:01 | Повідомлення № 135
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 14
mudrak, дякую за відповідь, але з апаратною частиною в мене все гаразд.
дарма я не описав проблему відразу...
з*єднання створюєть. на другому компі в підключення з*являється перший комп. вводиш пароль все ок...
а от нету і навіть обміну файлами немає...
пробував гуглити.. не допомогло те що є в неті..(
просто думав, що вже хтось створював таку річ..
можливо там якийсь параметр виставити треба..

Додано (27.07.2010, 00:01)
---------------------------------------------
дайте хтось кряк до сьомої вінди (86х), будь ласочка.
свій я загубив. і пам*ятається минулого разу коли шукав був змушений двічі переінстальовувати ос, так як перший кряк що попався під руку за кілька секунд зніс вінду
не хотілось би, щоб таке повторилось...
заздалегідь дякую

Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.3 Операційні системи сімейства Windows » Windows 7 (Нова операційна система від Microsoft)
Сторінка 9 з 14«1278910111314»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.