Нд, 19.11.2017, 16:05
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 7 з 14«12567891314»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.3 Операційні системи сімейства Windows » Windows 7 (Нова операційна система від Microsoft)
Windows 7
Spirit Дата: Ср, 28.01.2009, 23:56 | Повідомлення № 1
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Обговорення нової ОС Windows 7

Формат обговорення вільний.

Andrey123q Дата: Вт, 08.06.2010, 22:33 | Повідомлення № 91
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Quote (volodschool2)
Отримав чорний фон робочого столу і ввічливе повідомлення про те, що я , мабуть, став жертвою шахраїв

Да и я такое получил поначалу: думаю вообще мелкософтные офигели, без моего ведома на моем рабочем столе заставку да еще и на черный фон поменяли ;) До переустановки по-моему недошел, решил как-то, не помню... ерунда :)
Ktara Дата: Вт, 08.06.2010, 22:41 | Повідомлення № 92
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Ага, помню, помню, соседи возмущались "наглостью" Майкрософт. Я им предложила читать список того, что устанавливают в обновлениях. Как правило они эту програмку четко раз в месяц сбрасывают в качестве обновления на компы пользователей. А в этот раз очень "сурьезную" прислали. У меня стоит лицензионная. так что я не очень переживаю. А вот соседям пришлось переустанавливать :)
Andrey123q Дата: Вт, 08.06.2010, 23:31 | Повідомлення № 93
Досвідчений учасник
Quote (Ktara)
А вот соседям пришлось переустанавливать

Универсальное средство Windows пользователей :) . Только вот не пойму зачем? 2 минуты в гугле и решение найдется. Чуть что переустановка винды - ох уж эта винда ;)
Комарик Дата: Ср, 09.06.2010, 01:45 | Повідомлення № 94
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 14
Quote (Ktara)
тю, эту прогу Майкрософт "подарил" всем недели 2 назад

а навіщо оновлювати не ліцензійну ос?
я вимкнув цю функцію задля уникнення "чорних екранів" )
а що, кардинально щось міняється після оновлення???
Ktara Дата: Ср, 09.06.2010, 01:51 | Повідомлення № 95
Перспективна вчителька
Quote (Andrey123q)
Универсальное средство Windows пользователей :) . Только вот не пойму зачем? 2 минуты в гугле и решение найдется. Чуть что переустановка винды - ох уж эта винда ;)

Потому что они так доексперементировались с разными прогами, что она вообще грузится перестала. Вот и пришлось переустанавливать

Quote (Комарик)
а навіщо оновлювати не ліцензійну ос?

а я знаю? щоб було :)
Quote (Комарик)
а що, кардинально щось міняється після оновлення???

ну у меня лицензия (ОС+офис+ и т.д.), то периодически приходят обновления - нашли дырки и латают их. особенно по офису часто приходят. ну и ОС тоже не стесняется - иногда раза два в день обновляется, а иногда неделю-две молчит
GаrDArik Дата: Ср, 09.06.2010, 02:44 | Повідомлення № 96
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Скажіть плз, хтось знає як видалити старі папки,які належали попередній Вінді-7? При видаленні папок пише - Права має лише trustedinstaller
Bandalak Дата: Чт, 10.06.2010, 00:14 | Повідомлення № 97
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
У мене інша проблема. Після установки програми WaveLab5 із системи пропали всі DVD приводи. Теоретично я проблему знаю як вирішити правкою реєстру. Але не так все просто. Правлю я реєстр, перевантажую компа, а 7-ка на тобі, автоматично видає відновлення системи і повертає реєстр у попередній стан.
Якщо службу відновлення відключити, то після перевантаження вискакує повідомлення про помилку: "Порушена цілісність ОС", при цьому відновлення назад саме вмикається і все пішло по новому кругу! ;)

Хто знає, як правити у 7-ці реєстр, щоб зміни зберігалися?

volodschool2 Дата: Пт, 11.06.2010, 21:21 | Повідомлення № 98
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 277
Quote (FUMF)
Недавно Майкрософт випустила файл для обновлення KB971033

Ось це допомагає вилікувати
Oxana_cher Дата: Нд, 13.06.2010, 22:30 | Повідомлення № 99
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Quote (Bandalak)
Хто знає, як правити у 7-ці реєстр, щоб зміни зберігалися?

У меня такая же проблемма с реестром семёрки!
Жаль, что мало кто 7-кой на этом форуме пользуется!
mudrak Дата: Пн, 14.06.2010, 12:42 | Повідомлення № 100
Активний учасник
Рейтинг: 36
Windows 7 залишається поки-що великим гемороєм, ставлячи її ви погоджуєтесь що проведете весь свій вільний час в пошуках драйверів, софту, або якихось особливо вишуканих "па" для "танців з бубном". Я теж, спокусившись на красивий "фейс" та швидкість "завантаження-розвантаження" вирішив спробувати ... такої мороки не мав вже давно! Вигляд - шикарний, швидкість - неймовірна (швидше за ХР! (Це та збірка, яку радили на попередніх стороінках, Mini, активації не потребує!) ... А от вийти в Інтернет через ZTE EDGE USB Modem MZ31 (київстар) - якби навіть правила форуму дозволяли, все одно такого матюка ще не придумали!!! Потрачено купу часу, трафіку, нервів, перепробовано массу драйверів - і лише сині екрани! Колупання вручну у safe modi, яке ніби комусь допомогло, справді примусило систему назвати модем модемом (а не CDромом, як вона наполягала спочатку), знайти мережу, перевірити стан рахунку, відправити SMS, а от при спробі з'єднання каже нема, мов, доступу до SIM... ну то не (жахливий непридуманий ще матюк!!!!)

Відредаговано: mudrak - Пн, 14.06.2010, 12:47
Комарик Дата: Пн, 14.06.2010, 13:49 | Повідомлення № 101
Прописаний назавжди
Quote (Oxana_cher)
У меня такая же проблемма с реестром семёрки!
Жаль, что мало кто 7-кой на этом форуме пользуется!

не знаю... я правив реєстр без проблем. (ну хіба що я не зачіпав там те чого віндовсу не сподобалось, теж варіант)

тюфу..тюфу, але проблем з 7-кю в мене поки не було.
і реєстр правиться, і в інет можу вийти по блютузу через телефон, як треба.

можливо Вам треба качнути іншу інсталяшку?

Ktara Дата: Пн, 14.06.2010, 14:02 | Повідомлення № 102
Перспективна вчителька
mudrak, у меня модемы от МТС и пипл нет принял спокойно хотя на них не написано были что они под 7. Вот была проблемка МФУ подключить - устанавливалось с ограниченными функциями так как драйвера такого не было. Но уже установила, все нормально работает. Принтер (струйник) покупала раньше чем МФУ, но у него был необходимый драйвер. так что особых проблем не вызывает. Работает быстрее чем ХР это точно. так что особо она меня не напрягает.
Oxana_cher Дата: Пн, 14.06.2010, 15:30 | Повідомлення № 103
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Quote (Комарик)
і реєстр правиться

Каким способом?
Andrey123q Дата: Пн, 14.06.2010, 18:01 | Повідомлення № 104
Досвідчений учасник
Quote (Комарик)
тюфу..тюфу, але проблем з 7-кю в мене поки не було.

Да и у меня на ноуте все нормально, нареканий никаких нет, с реестром все ок.
Народ юзайте Linux ;)
Комарик Дата: Вт, 15.06.2010, 14:41 | Повідомлення № 105
Прописаний назавжди
Quote (Oxana_cher)
Каким способом?

та елементарним. regedit і там виправляєте те що потрібно. в мене після перезавантаження не вибивало помилок, поки...
як хочете, можемо проексперементувати. напишіть що ви там в реєстрі міняєте і у вас система матюкається, я спробую поміняти те ж у себе. якщо і в мене матюкатиме, то тут нічого не зробиш, якщо ні - то зносьте свою вінду.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.3 Операційні системи сімейства Windows » Windows 7 (Нова операційна система від Microsoft)
Сторінка 7 з 14«12567891314»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.