Нд, 24.09.2017, 15:18
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 14«12341314»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.3 Операційні системи сімейства Windows » Windows 7 (Нова операційна система від Microsoft)
Windows 7
Spirit Дата: Чт, 29.01.2009, 00:56 | Повідомлення № 1
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Обговорення нової ОС Windows 7

Формат обговорення вільний.

Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 30.01.2009, 00:33 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Bandalak)
Ниніжні ОС лише на 40-50% використовують всю потужність багатоядерних 64-бітних апаратних систем. Процесори майже завжди відпочивають, навіть при кодуванні відео!

Я от взавтра модернізую свій ПК. Стару мамку з процесором Athlon 64 3500+ продав. Купую нову мамку та проц. Довго думав над вибором, зупинився на материнці Asus + процесор Athlon 64 x2 6000+
Думав купувати 4-ядерний процесор AMD PHENOM X4 9650, але вирішив зупинитись на двоядерному з частотою 3.0 Ггц кожне ядро, оскільки 32 бітна вінда 4-ядра не буде грузити по максимуму навіть при кодуванні відео.
alpex Дата: Пн, 02.02.2009, 13:38 | Повідомлення № 17
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (Bandalak)
Я запустив Daemon-tools Lite 4.30.2 і Алкоголь теж працює. Але окремо, між собою сваряться.

Маєте якийсь секрет? З демоном у мене не вийшло (правда, пробував версію 4.30.1 - новішої тоді не знайшов). Йшла інсталяція, комп. просив перезавантаження, я його перезавантажував, і... все. Інсталяція далі не продовжувалася. як мало б бути.
Алкоголь, чесно кажучи, й не пробував - згадав, які в нього були проблеми з вістою у свій час.

Відредаговано: alpex - Пн, 02.02.2009, 13:39
swetikccc Дата: Чт, 02.04.2009, 11:25 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
В неті зустрічав повідомлення про можливе безкоштовне оновлення Вісти на Сімку.
Можливо це?

Додано (02.04.2009, 10:25)
---------------------------------------------
Некоторые версии Vista можно будет бесплатно заменить на Windows 7

В черновом варианте соглашения о сотрудничестве между Microsoft и OEM партнерами появился интересный новый пункт.
В нем говорится о том, что на всех компьютерах с предустановленной лицензионной копией Windows Vista,
купленных после июня 2009 года можно будет провести бесплатный апгрейд ОС до Windows 7 после ее выхода.
Данное заявление не распространяется на ПК с Windows Vista Basic.

alpex Дата: Вт, 07.04.2009, 15:56 | Повідомлення № 19
Часто заходить...
Вчора пробував білд 7068 англійської версії. Поставив без проблем, завантажився., почав шукати русифікатор. Раптом - пропадає світло на кілька хвилин. Завантажуюся - інтерфейс в стилі 95 віндовса, і страшненька сіро-квадратна кнопка start" натиснута. А при спробі клацнути по будь-якому елементу інтерфейсу - вилітає помилка оболонки (екплорера). В режимі захисту від збоїв функціонує, але толку з того...
Сьгодні скачав 7057. Будемо пробувати...
wladgreeniv Дата: Чт, 09.04.2009, 18:03 | Повідомлення № 20
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Працюю на 7030 білді як на основній ОС. Під нею все працює, навіть Visual Basic 6.0 зі своїми ОСХ. Алкоголя й демона не запустив, та я думаю через те, що в мене не найновіші версії. Користуюсь віртуальним диском, який створює PowerISO без проблем. Працює шустріше Вісти і майже як ХР. Тормозів ніяких. В мене Cel 2,8/ 2Gb Ram/ ATI 2400 Pro.
Єдина проблема - не вдалось встановити жоден з компонентів Microsoft Visual Studio 2008 Express Rus.
alpex Дата: Вт, 21.04.2009, 12:36 | Повідомлення № 21
Часто заходить...
До речі, офіційно вийшов алкоголь, який відмінно функціонує на сімці. У мене 7057. Я без проблем запустив образ цяцьки, захищену старфорсом.

Додано (16.04.2009, 13:10)
Люди добрі, потрібна допомога. Хто знає, як активізувати сімку в оффлайн режимі? Скинули мені активатор, зовні схожий на той, що під вісту колись був (тиснеш на логотип компанії, і все), але в мене не проходить.

Інтернету вдома немає, годинник клацає, більше трьох разів його не скинеш...

Додано (21.04.2009, 11:36)
Ніхто не знає.... Шкода... Я вже весь інтернет облазив, на доброму десятку форумів зареєструвався....

wladgreeniv Дата: Вт, 21.04.2009, 13:51 | Повідомлення № 22
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Хто встановив на сімку хоч один компонент Microsoft Visual Studio 2008? В мене нічого не виходить. В Інтернеті теж нічого не знайшов по цьому питанню. Дивно, що не встановлюється остання версія Microsoft Visual Studio на останню версію Віндовс. Саме через це відмовився від використання сімки. Сиджу на ХР СП3. Там таких проблем немає.

Відредаговано: wladgreeniv - Вт, 21.04.2009, 13:52
bambuchia Дата: Вт, 21.04.2009, 16:44 | Повідомлення № 23
Тут живе...
Рейтинг: 1
Люди добрі.Скажіть будь-ласка де можна скачати цю вінду, тільки не бета-версію?
Ktara Дата: Вт, 21.04.2009, 16:59 | Повідомлення № 24
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
а разве есть не бета-версия? По-моему другой пока нет :)

MegaObzor.com поступила информация, что компания Microsoft планирует выпустить шесть различных вариантов операционной системы Windows Seven.
Для развивающихся рынков компания предложит версию Windows 7 Starter Edition с ограниченными возможностями. Эта же модификация новой программной платформы, возможно, будет устанавливаться на некоторые модели нетбуков. Для малотребовательных пользователей домашних компьютеров Microsoft выпустит редакцию Windows 7 Home Basic.
Еще одна «домашняя» версия ОС — Windows 7 Home Premium — включит улучшенную поддержку мультимедийных форматов файлов, дополнительные средства для работы с сенсорными дисплеями и поддержку визуальных эффектов интерфейса Aero Glass.
В состав редакции Windows 7 Professional дополнительно войдут расширенные средства безопасности и управления сетевыми соединениями, а также инструменты шифрования данных. Наконец, для корпоративных и наиболее требовательных пользователей будут выпущены модификации Windows 7 Enterprise и Windows 7 Ultimate.
Некоторые аналитики уже выражают опасения, что столь большое количество различных редакций Windows 7 только запутает конечных потребителей. Кроме того, по мнению критиков, затеяв выпуск сразу шести вариантов операционной системы, которые будут предлагаться на разных рынках по своим ценам, Microsoft прежде всего думает об увеличении собственной прибыли.

piktor Дата: Вт, 28.04.2009, 13:55 | Повідомлення № 25
Активний учасник
Рейтинг: 19
Угу. Яка різниця в цінах між Vista Home Basic та Home Premium чи Ultimate? От воно так і буде, напевне.

Додано (21.04.2009, 16:57)

Quote (Ktara)
дополнительные средства для работы с сенсорными дисплеями

А, до речі, multi touch - тицяємо в дисплей відразу двома пальчиками. Зручно перевертати, маштабувати і т. д. От тільки ціна дисплеїв, що таке можуть, кусає сильніше за сусідського собаку. Але нічого - DVD-RW приводи теж колись були розкішшю.

Додано (28.04.2009, 12:55)
Поставив собі білд 7100. На перший погляд - Vista як Vista, звичайно, дещо покращена - зокрема перегляд довільного вікна серед інших. На моєму Fujitsu Siemens Esprimo Mobile v5535 без проблем стали всі вістовські дрова, але периферію підключати не пробував - час ночі все-таки, спатоньки хочеться.
До речі, десь на форумі я писав дуже "оптимістичний" прогноз щодо розмірів та системних вимог наступної після Вісти версії. Що-ж - я був приємно здивований, Майкрософт порушили традицію збільшувати розміри та вимоги в геометричній прогресії. Хоча, релізу ще не було, час покаже.

Відредаговано: piktor - Вт, 21.04.2009, 17:58
VicS13 Дата: Вт, 28.04.2009, 14:27 | Повідомлення № 26
Тут живе...
К сведению. Операционная система НИКОГДА не сумеет распараллелить приложение, которое написано под использование одного ядра.
Изучайте мат. часть. Параллелизм - это вершина программирования. И никакая винда этого самостоятельно не сделает.
Т.е. Если софт умеет использовать много ядер - будет вам много ядер. Неумеет - хоть застрелитесь.
И не любое приложение можно распараллелить..............
теперь о 64 битах. реальный выигрыш в производительности - макс. 10 %. И то на глубоко оптимизированных приложениях написанных под конкретную архитектуру.
Плюс размер бинарников увеличивается чуть ли не в 2 раза.
А вообще дерзайте. Радуйтесь новой поделке мелкософта.
И на бухте скачайте релиз-кандидат семерки. А не глюкавые беты обсуждайте.
Кстати в сети появилась инфа о начале разработки Windows 8. Планируемая дата выхода - 2012 год.
Имеем новый стимул жить дальше...... ;) ;) ;)
piktor Дата: Вт, 28.04.2009, 17:10 | Повідомлення № 27
Активний учасник
Модератори, почепіть будь-ласка цьому добродію статус Анти-Windows. :$
P.S. Матчастину трошки вчив, тому відео перебиваю mencoder, деякі кодеки якого уміють розпаралелюватись.
mouse Дата: Вт, 28.04.2009, 18:28 | Повідомлення № 28
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Давайте будемо говорити так.
Що компанія microsoft впершу чергу заробляє гроші. І вона має такий статус, що хочете чи не хочете, а працюють такі закони: випуск нової версії ОС - нездоровий інтерес у натовпу - купують - а потім починається....
Форточки будуть виходити і виходити. Чому? Та тому, що коли ринок насичений товаром то йому ... кризис. А тут кожні 3-4 роки міняємо все. Та ще з такою рекламою.
Як ви гадаєте, скільки людей реально розуміють різницю між виндовсами: ядро, бітність, паралельність, шини, робота проца, чіпа, пам*яті? :) Люди завжди купували обгортки та цифри на ній. Ось так.
Щоб реально оцінити, треба зазернути в корінь.
Тут можна погодитись з паном VicS13 скоріше.
Особисто для України - як купляли на радіоринку та скачували з торента так і будемо.
:?
SLKuty Дата: Ср, 29.04.2009, 17:30 | Повідомлення № 29
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
І вони нас самі змушують
Мікрософт припинив підтримку ВіндХР
Нові нотбуки випускають з вшитою в залізо Вістою і ХР не поставиш
Залишається нам бігти за ними і красти красти красти
piktor Дата: Ср, 29.04.2009, 23:44 | Повідомлення № 30
Активний учасник
Quote (SLKuty)
Нові нотбуки випускають з вшитою в залізо Вістою і ХР не поставиш

Ну, поставити то поставите, от тільки без гарантії залишитися, та-й драйвери чи підійдуть. Мав справу з таким буком, imho Віста щось робить з MBR, бо інсталятор ХР видає BSOD на етапі визначення жорстких дисків. Видалив всі дискові розділи - ХР стала. Але дрова...
Тепер щодо сімки - ніхто не пробував запускати під нею Everest? Бо мені він сказав, що це віста, ядро 6.1.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.3 Операційні системи сімейства Windows » Windows 7 (Нова операційна система від Microsoft)
Сторінка 2 з 14«12341314»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.