Нд, 17.12.2017, 15:59
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 141231314»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.3 Операційні системи сімейства Windows » Windows 7 (Нова операційна система від Microsoft)
Windows 7
Spirit Дата: Ср, 28.01.2009, 23:56 | Повідомлення № 1
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Обговорення нової ОС Windows 7

Формат обговорення вільний.

PanPete Дата: Чт, 29.01.2009, 00:38 | Повідомлення № 2
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Хто може ознайомити загал з системними вимогами Win_7?
alpex Дата: Чт, 29.01.2009, 09:04 | Повідомлення № 3
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Цікаво, що незнайшов системні вимоги. Правда, не сильно шукав. Але субєктивне враження - сисстема спритна. Підгальмовувань, які спостерігаються де-де в Вісті, нема й близько. А ряд форумів повідомляє, що ця вісь вдихнула нове життя в Селерони...

Взагалі враження від вісі дуже гарні. Інтерфейс Аеро реагуе миттєво, без підгальмовувань, які були в вісті. Субєктивно гальмів менше, ніж навіть у ХР СП3. Інтерфейс на 5+. Запускав кілька досить важких як для мого компа цяцьок - без проблем.

Поки що проблеми з антивірусами (доктор веб не стає), емуляторами і з моїм принтером Canon Pixma 210 (занадто убогий драйвер). Але якщо вони хоча б не зіпсують бету, то я під неї ляжу...

Відредаговано: alpex - Чт, 29.01.2009, 10:20
Bandalak Дата: Чт, 29.01.2009, 10:06 | Повідомлення № 4
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
Цікаво, чи Вінда7 істинно 64-бітна, чи знову 32-бітна, що бачить не більше 3 Гб оперативки? Прорив в ОС буде лише тоді, коли на 100% відійде у минули 32-бітна конфігурація!
alpex Дата: Чт, 29.01.2009, 10:23 | Повідомлення № 5
Часто заходить...
Quote (Bandalak)
Цікаво, чи Вінда7 істинно 64-бітна, чи знову 32-бітна

Так як і Віста: є редакції х86 (32-бітна), а є х64 (відповідно, 64-розрядна). Мені здається, що це правильна політика. Відмовлчтися від 32-розрядних систем можна тільки тоді, коли 4Гб оперативки стане мінімумом. Згоден, це не за горами, але, ІМХО, ранувато ще. тому випуск 32-розрядних оп. систем повністю виправданий

Bandalak Дата: Чт, 29.01.2009, 10:59 | Повідомлення № 6
Лідер форуму
Quote (alpex)
тому випуск 32-розрядних оп. систем повністю виправданий

Я з цим не згоден!
Доки будуть 32-бітні оп.системи, ніхто не буде серйозно розробляти драйвери для 64-бітних.

А 4Гб пам'яті, по нинішнім цінам коштує всього 50$.
І чим раніше Майкрософт це зрозуміє - тим швидше буде прогрес і в розробці 64-бітних додатків з багатоядерною підтримкою і в розробці драйверів для переферії!

Quote (alpex)
Згоден, це не за горами

Не за горами поява 128-бітних систем, які вже Інтел почав розробляти, а от така ОС ще не розробляється. Зараз настав період, коли апаратна частина на десятиліття випереджає програмне забезпечення, в тому числі і ОС. Ниніжні ОС лише на 40-50% використовують всю потужність багатоядерних 64-бітних апаратних систем. Процесори майже завжди відпочивають, навіть при кодуванні відео! Тому, що 32-бітна ОС не зданта їх завантажити повністю!
alpex Дата: Чт, 29.01.2009, 11:30 | Повідомлення № 7
Часто заходить...
Bandalak, я не за гальмування прогресу. Ось, наприклад, мій домашный компьютер: Пентіум 4 3.0ГГц (не двоядерний). У мене чудово бігає будь-яка 32-розрядна вісь на 3Гб ОЗУ. Навіть якщо я поставлю 4 Гіга оперативки + 64-розрядну вісь, процесор буде "пляшковим горлом" (експериментував).
Справа в тому, що багатьом користувачам не потрібен дома те, що рік тому гордо називалося "сервер початкового рівня". На біса мені 64-бітна вісь, якщо я працюю з офісом, інтернетом, пишу диски, інколи граюся і хіба що раз у місяць виконую задачі, що потребують справді багато оперативки (робота з відео, авторинг сцен)?
Згоден, 32-розрядні системи відійдуть, як колись MS-DOC і Windows95. Але ще ранувато.
Bandalak Дата: Чт, 29.01.2009, 11:54 | Повідомлення № 8
Лідер форуму
Quote (alpex)
я не за гальмування прогресу.

Я Вас ні в чому не звинувачую, просто ми з Вами різні користувачі. Ви частіше працюєте з офісом, а я щодня кодую відео! Пробував перейти на 64 бітну ХР та вісту. Закінчилося все відсутністю драйверів на карту захвата, принтер, сканер та навідь на деякі пристрої інтегровані в материнську плату. От і прийшлося далі мучитися на 32-бітній системі з 3 Гігами оперативки!
А для Ваших задач достаньо і 32-бітки. Я з Вами повністю згоден!
Quote (alpex)
32-розрядні системи відійдуть, як колись MS-DOC і Windows95. Але ще ранувато.

Я думаю, що вже пора. Виробники заліза не дадуть спокійно спати софтовикам, поки вони це не зроблять!
alpex Дата: Чт, 29.01.2009, 12:14 | Повідомлення № 9
Часто заходить...
На жаль, ІМХО, головний двигун прогреса, на мою думку, компьютерны ігри. Не бачили б ми сучасних відеокарт без Крізіса... так от. Поки для них не стане економічно вигідно адаптувати іграшки під 64(128?)розрядну архітектуру, вона так і залишиться екзотикою для небідних ентузіастів, ринку серверів та відеостудій.
Bandalak Дата: Чт, 29.01.2009, 12:49 | Повідомлення № 10
Лідер форуму
Можливо і так. Як на мене, то в комп'ютері достатньо мати найпростішу відеокарту для 100% додатків, окрім, ІМХО, ігор!
Якщо для розробників і далі основним буде підтримка ігор, то ми (суспільство) дограємося, деградація особистості стане неминучою!
Шкода, що економічна вигідність на першому місці, а моральність суспільства та тенденції його розвитку - на останньому!

Відредаговано: Bandalak - Чт, 29.01.2009, 12:51
PanPete Дата: Чт, 29.01.2009, 12:55 | Повідомлення № 11
Наполегливий учасник
Quote (alpex)
На жаль, ІМХО, головний двигун прогреса, на мою думку, компьютерны ігри.

Поводив аналіз причин, що спонукають оновлювати ПК (опитування проводилось при прийнятті замовлення на оновлення, Вінниця). Виходячи з 113 відповідей - 3% - "в сусіда крутіше" 5% - "глюки" , 9% - "недостатня потужність для вирішення практичних завдань (графіка, відео)", 15% - "вже неможу підібрати необхідне пограмне забезпеченя", 59% - "не йде гра", 9% - інші причини.

Відредаговано: PanPete - Чт, 29.01.2009, 12:55
Bandalak Дата: Чт, 29.01.2009, 13:02 | Повідомлення № 12
Лідер форуму
Quote (PanPete)
59% - "не йде гра

Як добре було в часи комп'ютерів на перфокартках, тоді дебільних пустих ігор не було!
Весь прогрес працював на серйозного користувача.
А ігроманів, котрим вдома нічого робити і вони лиш те і роблять, що бавляться в ігри - потрібно примусово працевлаштовувати, заставити городи прашувати або каміння носити!
alpex Дата: Чт, 29.01.2009, 14:18 | Повідомлення № 13
Часто заходить...
Давайте змінемо тему. Чи вдалося комуб запустити хоч якийсь СД емулятор? Повзають слухи, що якусь версію демона встановити можна. і він навіть працює....

З.Ы. Bandalak, а Ви взагалі ні в які комп. ігри не граєтесь? Цікаво просто... Я так знімаю напруження. Дістали на роботі - дома брутальну (тупу, як Ви справедливо кажете) стрілялку, і вперед, громить начальство... А під настрій - щось серйозне годинку-півтори...

Відредаговано: alpex - Чт, 29.01.2009, 15:19
PanPete Дата: Чт, 29.01.2009, 15:13 | Повідомлення № 14
Наполегливий учасник
Для тих, хто ще не знайомий з ОС Windows 7:
Системні вимоги:
CPU: 1.5GHz+
RAM: 512MB+
HDD: 12gb+
Bandalak Дата: Чт, 29.01.2009, 19:34 | Повідомлення № 15
Лідер форуму
Quote (alpex)
Чи вдалося комуб запустити хоч якийсь СД емулятор?

Я запустив Daemon-tools Lite 4.30.2 і Алкоголь теж працює. Але окремо, між собою сваряться.
Quote (alpex)
З.Ы. Bandalak, а Ви взагалі ні в які комп. ігри не граєтесь?

Колись грався у шахи, а тепер немає і на це часу. А коли поганий настрій, то я працюю над сайтом, модерую форуми.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.3 Операційні системи сімейства Windows » Windows 7 (Нова операційна система від Microsoft)
Сторінка 1 з 141231314»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.