Сб, 03.12.2016, 02:20
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.3 Операційні системи сімейства Windows » Не можу встановити Windows 7 (Waiting USB disk to initialize, please wait)
Не можу встановити Windows 7
TYP Дата: Пт, 27.11.2015, 22:37 | Повідомлення № 16
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 28
Ще до відома. Інколи попадають до рук ноутбуки з ліцензійною Win8 x64 на 2Гб оперативки. При спробі переставити Win 8 x32 ноут не бачить флешку. Проблема у тому ж таки UEFI на ноуті він х64, і тому х32 просто так не запустити.
gu2in Дата: Нд, 07.02.2016, 21:16 | Повідомлення № 17
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 189
Цитата Ковальчук_Олександр ()
Please reinsert usb is not yet aviable. Please unplug it, wait 5 seconds, and plug it back in.
If you are using USB 3.0 disk try using USB 2.0 port.

Сьогодні принесли ноут Asus x555s, почалася така ж історія. при чому чітко втикаю флешку в USB 2.0 та бестолку. Спробував різні програми для створення загрузочної флешки - бестолку. Нагуглив цікаву статтю:

У БІОСі глянув процесор Celeron N3xxx.
Скачав добірку драйверів USB 3.0

По рекомендації вказаної статті закинув розпаковані папки з 8 серії на розділ D HDD за допомогою WinPE (так як на установочный флешці ці папки не баче):

і все пішло на ура.
Може кому поможе...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.3 Операційні системи сімейства Windows » Не можу встановити Windows 7 (Waiting USB disk to initialize, please wait)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.