Пт, 23.06.2017, 16:37
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 5 з 6«123456»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.3 Операційні системи сімейства Windows » Windows 10 (Microsoft представила операційну систему Windows 10)
Windows 10
Bandalak Дата: Ср, 01.02.2017, 22:11 | Повідомлення № 61
Лідер форуму
Нагороди: 34
Рейтинг: 240
Нічого суперечливого тут не сказано. Звичайно все правильно.

Але, пане Pentiume, Ви вже третій, хто схиляє мене виставити "Простий спільний доступ".
І як при цьому я буду керувати групами користувачів?
У мене на різних комп'ютерах є по декілька груп, у кожній по надцять користувачів з різними іменами і різним рівнем прав доступу! Операційні системи є всякі, як у зоопарку, від 98-ї до 10-ї + сервер на Лінуксі, а принтер і накопичувач на Убунту.

Тому на кожній машині всі користувачі під паролем. На деяких пароль вводиться автоматично, під-час входження у систему. Звичано галочка "Простий спільний доступ" на всіх знята.
При цьому все працює, розібратися в системі немає проблем, і ніхто мене не переконає, що я повинен зняти паролі у користувачів і поставити галочку "Простий спільний доступ"! ;)
nolk-v Дата: Ср, 01.02.2017, 23:31 | Повідомлення № 62
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Цитата Pentiume ()
Як налаштувати спільний доступ до папки (системи віндовс 10х64,32, виндовс 7,64б і хр), щоб не просило вводити пароль користувача
Спочатку надати спільний доступ,а потім налаштувати дозволи для групи(расширенные настройки):

можна поставити галку полный доступ

Відредаговано: nolk-v - Ср, 01.02.2017, 23:33
swetikccc Дата: Чт, 02.02.2017, 01:03 | Повідомлення № 63
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 326
Цитата Bandalak ()
І як при цьому я буду керувати групами користувачів?
У мене на різних комп'ютерах є по декілька груп, у кожній по надцять користувачів з різними іменами і різним рівнем прав доступу! Операційні системи є всякі, як у зоопарку, від 98-ї до 10-ї + сервер на Лінуксі, а принтер і накопичувач на Убунту.

Грався і я колись так, навіть домен був, а тепер чим простіше тим краще ;)
Pentiume Дата: Пт, 03.02.2017, 09:13 | Повідомлення № 64
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Цитата Bandalak ()
Але, пане Pentiume, Ви вже третій, хто схиляє мене виставити "Простий спільний доступ".
Вибачайте, я до цього не закликаю. У мене є робота адміністрування компютерної мережі одного підприємства (бухгалтерські розрахунки), так як це постійний колектив, то саме їм необхідний "Простий спільний доступ"
Пане Bandalak, поділіться,  будь ласка , досвідом, для яких класів, які налаштування вносите у Доступі, і хто який має рівень адміністрування. Учасникам форуму я думаю ця інформація буде дуже цікава, бо ще мабуть не всі відчули величезну перспективу використання різних прав доступу.
Bandalak Дата: Пт, 03.02.2017, 10:52 | Повідомлення № 65
Лідер форуму
На учнівських ПК система під шадов, тому всім учням надані права Адміністратора, щоб могли вчитися без обмежень. На цих самих комп'ютерах ще працюють вчителі, у них обмежений доступ, щоб лишніх питань не задавали.
Учні мають повний доступ тільки на своїх компах і компах інших учнів. Заходити в комп'ютери адміністрації школи та кабінетів вони не можуть, туди доступ для них обмежений. З комп'ютерів адміністрації школи можна заходити тільки на адміністративні та кабінетні комп'ютери, але щось змінювати можна тільки в окремих папках. На сервер зайти можуть усі, але лише в певне місце, туди де є інформація для всіх.
Системний адміністратор може зайти всюди, і скрізь все що хоче зробити.
Якось так...
Pentiume Дата: Пт, 03.02.2017, 12:40 | Повідомлення № 66
Тут живе...
Рейтинг: 25
Як зроблені налаштування шадов, щоб браузери працювали (у мене вони просять постійно перевести годинник на правильний час). Які браузери використовуєте для слабих ПК. Дякую
novichok Дата: Пт, 03.02.2017, 12:44 | Повідомлення № 67
Прописаний назавжди
Нагороди: 7
Рейтинг: 101
Цитата Pentiume ()
у мене вони просять постійно перевести годинник на правильний час
дивно якось...у мене під shadow defender таких фокусів немає
Bandalak Дата: Пт, 03.02.2017, 12:53 | Повідомлення № 68
Лідер форуму
Цитата Pentiume ()
Як зроблені налаштування шадов, щоб браузери працювали (у мене вони просять постійно перевести годинник на правильний час). Які браузери використовуєте для слабих ПК. Дякую

На слабких ПК Музіла і ГуглеХром з виданеною службою оновлення і геолокації.
На ГуглеХромі запускаємо тільки дордатки Гугле, а все решта - на Музілі. Недавно Гугл лякав, що на старих версіях його додатки скоро перестануть працювати. Тоді залишимо тільки Музілу.
Ніяких додаткових налаштувань в шадов не робив.
Системний годинник налаштував так, щоб він сам не переходив на літній-зимовий час і відключив оновлення часу з Інтернету. Годинники підлаштовуємо один раз у півроку вручну!
draker Дата: Пн, 27.03.2017, 10:23 | Повідомлення № 69
Я тут недавно...
Рейтинг: 18
Обновления для win10
Более чем на 400 миллионах устройств на базе Windows10 Центр обновления системы исчерпал свои возможности. На помощь придет платформа Windows Unified Update Platform.
Каждый Раtchdау повторяется один и тот же стресс: скачать, установить, перезагрузить - все ли прошло как надо? Даже самые простые обновления системы действуют на нервы, что уж говорить об апдейтах для расширения функциональности Windows 10 - слишком большие, слишком медленные, слишком подвержены ошибкам. Наглядный пример - Аnniversагу Update прошлого лета. Microsoft не смогла запустить его параллельно для всех клиентов, фаза обновления растянулась более чем на три месяца. Даже сейчас, спустя полгода, пользователи продолжают с ним воевать. Несмотря на  существующие проблемы, корпорация не собирается менять свою новую стратегию частых системных обновлений.

CHIP №4, с.70

Додано (27.03.2017, 10:23)
---------------------------------------------
Анонсирован выход сборки Win10 15063 11 апреля.
Что нового?

Відредаговано: draker - Чт, 23.03.2017, 13:55
Bandalak Дата: Пн, 27.03.2017, 15:28 | Повідомлення № 70
Лідер форуму
Цікаво тільки перший пункт.
novichok Дата: Чт, 06.04.2017, 12:55 | Повідомлення № 71
Прописаний назавжди
Спішіть!!! https://tb.rg-adguard.net/ ОФІЦІЙНІ ОБРАЗИ всіх редакцій
draker Дата: Пт, 07.04.2017, 09:16 | Повідомлення № 72
Я тут недавно...
Рейтинг: 18
Не поспішайте. Майже всі образи InsiderPreview 15063 від 20.03.

Для завантаження офіційних оригінальних образів використовуйте Microsoft Windows and Office ISO Download Tool - (рус- небольшая, бесплатная утилита для прямого скачивания образов дисков (ISO) дистрибутивов ОС Windows и Office с серверов компании Microsoft).

https://www.microsoft.com/en-us/download/windows-usb-dvd-download-tool

Для тих, хто має ліцензію та активовану ОС, краще запустити автоматичне оновлення. Хто не має - в мережі повно піратських збірок Win10 1703 Redstone 2. Але ж все-таки раджу дочекатись 11.04.17 (2-й вівторок місяця - Раtchdау), коли буде доступною офіційна, вилизана версія.

Додано (07.04.2017, 09:16)
---------------------------------------------
Microsoft рассказала, какую телеметрию собирает Windows 10

Релиз Windows 10 Creators Update состоится на следующей неделе (11 апреля 2017 года), и обновление уже сейчас доступно для установки вручную. Так как в новой версии ОС параметры конфиденциальности вновь претерпели изменения, и компания в целом решила внести поправки в официальный текст Privacy Statement, неожиданно для всех Microsoft опубликовала детальное описание всех диагностических данных, которые Windows 10 Creators Update собирает о системах пользователей.

Ранее за недостаточную «прозрачность» компанию не раз критиковали пользователи и правозащитные группы, но окончательное решение в Microsoft приняли, судя по всему, под давлением со стороны Рабочей группы по вопросам защиты физических лиц при обработке персональных данных (Working Party on the Protection of Individuals with regard to the Processing of Personal Data или Article 29 Data Protection Working Party). Группа работает в соответствии со статьей 29 Директивы Евросоюза 95/46/EC от 24 октября 1995 года и занимается вопросами конфиденциальности и персональных данных. В прошлом году группа обратила свое внимание на Windows 10 и осталась недовольна продукцией Microsoft.

В ответ Microsoft согласилась быть «прозрачнее». Так, на сайте компании появился специальный раздел, где веб-пользователи могут настроить параметры конфиденциальности. Вторым шагом в данном направлении стало изменение настроек конфиденциальности в Windows 10. Так, в Creators Update появится новая панель настроек (больше никакой экспресс-настройки), которая тестировалась с середины февраля.

Более того, 5 апреля 2017 года, неожиданно для всех, Microsoft опубликовала детальные списки диагностических данных, которые Windows 10 Creators Update будет собирать о системах пользователей. Было представлено два списка: для Базового и Полного уровней. Размер списков огромен, поэтому приводить их полностью мы не станем. Если кратко суммировать приведенную информацию, Windows 10 Creators Update собирает следующие типы данных:

https://xakep.ru/2017/04/06/creators-update-privacy/

Відредаговано: draker - Пт, 07.04.2017, 09:17
novichok Дата: Сб, 08.04.2017, 14:53 | Повідомлення № 73
Прописаний назавжди
Доступно тільки для користувачів
Bandalak Дата: Сб, 08.04.2017, 16:13 | Повідомлення № 74
Лідер форуму
Залишається активувати, прибити дибільне десяткове меню ПУСК і установити класичне!
novichok Дата: Сб, 08.04.2017, 17:34 | Повідомлення № 75
Прописаний назавжди
Цитата Bandalak ()
прибити дибільне десяткове меню ПУСК і установити класичне!
Там ше 7 сп2 і 8-ка є
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.3 Операційні системи сімейства Windows » Windows 10 (Microsoft представила операційну систему Windows 10)
Сторінка 5 з 6«123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.