Нд, 28.05.2017, 00:19
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 3 з 6«123456»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.3 Операційні системи сімейства Windows » Windows 10 (Microsoft представила операційну систему Windows 10)
Windows 10
Ktara Дата: Пт, 13.05.2016, 16:02 | Повідомлення № 31
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 259
Цитата Bandalak ()
Може тобі й подобається, але я наприклад після трьох годинного пошуку в інтернеті по різних форумах насилу знайшов де там "Панель керування" і "Установка та видалення програм". Після цього матюкнувся та зніс нафіг. А ще, навіщо щодня приходять оновлення по декілька гігабайт?
У меня, наверное, неправильная десятка стоит :) за все время пришло 1 большое обновление и все. Есть мелкие, но они настолько незначительные по объему, что я не заморачиваюсь. Телефон тоже за все время обновился глобально раза 2 (это то обновление, которое было большим)

У меня моноблок, поэтому через USB не так много подключено. 

По поводу драйверов - принтер все равно устанавливался через драйвер и прекрасно работает, и есть драйвер под 10, все, что стоит внутри тоже прекрасно работает (изначально стояла Вин8, лицензионная), при обновлении на 10 проблем не возникло. 
Вот только на работе язык на клавиатуре переключаю не той комбинацией клавиш :)
mudrak Дата: Чт, 26.01.2017, 20:29 | Повідомлення № 32
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 27
Користувачі Windows 10! Який нормальний розмір папки Windows у цій системі? Попався нетбук, 40 Ггб жорсткий диск, стоїть ліцензійна 10, і Windows займає майже 30 Ггб!  Підозра, що можливо настворювалося резервних копій по саму завязку, але де вони, і як їх видаляти ще не зрозумів...
Ktara Дата: Чт, 26.01.2017, 20:51 | Повідомлення № 33
Перспективна вчителька
Глянула на своем компе - папка занимает 16 ГБ
volodschool2 Дата: Чт, 26.01.2017, 21:55 | Повідомлення № 34
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 242
Цитата mudrak ()
але де вони, і як їх видаляти ще не зрозумів...
C:\Windows\WinSxS
Чистка цієї папки "вручну" не бажана, виконайте очистку диску С через стандартну сервісну функцію, відзначте "Видалити системні файли". Таким чином видаляться резервні копії попередніх версій системних файлів, також можна видалити попередню версію віндовс (вона знаходиться в Windows.old). Після переходу з 7 на 10  виконав таку очистку, звільнилось близько 20-ти Гб. Теперішній розмір папки 16,1 Гб.
Прикріплення: 5988698.jpg(70Kb)

Відредаговано: volodschool2 - Чт, 26.01.2017, 22:08
draker Дата: Пт, 27.01.2017, 12:10 | Повідомлення № 35
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 18
Dism++
https://www.chuyu.me

Перевірений чистильник та оптимізатор Win7-10 від китайців. EN, RU локалізації. Видаляє старі установки Win, застарілі драйвери, файли інсталяції оновлень та багато іншого, стискає директорії ОС. Настроювання та оптимізація системи.

Вживати відповідально. Протипоказано ламерам. Без ГМО.

Огляд програми (RU): 
http://tvoykomputer.ru/kak-poc....mu-dism
Bandalak Дата: Пт, 27.01.2017, 12:50 | Повідомлення № 36
Лідер форуму
Нагороди: 33
Рейтинг: 236
Цитата draker ()
стискає директорії ОС

Це що означає? Якщо те саме, що у властивостях диска "стискати для економії місця" - то від цього робота комп'ютера уповільнюється на 2 порядки!

Цитата Ktara ()
У меня, наверное, неправильная десятка стоит

Можливо і не правильна. У нас у школі є один ноут з ліцензійною 10-ю, шкода що не можна відкотити на 8.1 чи 7 із збереженням ліцензії. Що я тільки не робив, і поставив класичне меню "Пуск" і вніс багато твіків, все-одно майже щодня приходиться постійно Гуглити при спробі щось знайти, чи щось настроїти. Дибільнішого інтерфейсу, як у 10-ки я у житті не бачив і мабуть дибільніший вже не можливо придумати! Я вже не кажу про те, що на неї щодня приходить оновлення тоннами і завантажується вона десь в 2 рази довше, ніж 8-ка, у 5 разів довше ніж 7-ка і в 10 разів довше від ХР.
vinohodov Дата: Пт, 27.01.2017, 13:21 | Повідомлення № 37
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Цитата Bandalak ()
Можливо і не правильна. У нас у школі є один ноут з ліцензійною 10-ю, шкода що не можна відкотити на 8.1 чи 7 із збереженням ліцензії. Що я тільки не робив, і поставив класичне меню "Пуск" і вніс багато твіків, все-одно майже щодня приходиться постійно Гуглити при спробі щось знайти, чи щось настроїти. Дибільнішого інтерфейсу, як у 10-ки я у житті не бачив і мабуть дибільніший вже не можливо придумати! Я вже не кажу про те, що на неї щодня приходить оновлення тоннами і завантажується вона десь в 2 рази довше, ніж 8-ка, у 5 разів довше ніж 7-ка і в 10 разів довше від ХР.
Полностью согласен с предыдущим оратором!!!
Ktara Дата: Пт, 27.01.2017, 23:54 | Повідомлення № 38
Перспективна вчителька
Цитата Bandalak ()
Толик. то тебе так повезло - имею 3 устройства на 10. Обновляется редко. Проблем (тьху-тьху-тьху) не было :) И не обновляется каждый день :) Редко, но есть мелкие обновления (моноблок и ноут), телефон - давненько ничего не было :) Так что не могу пожаловаться на десятку, у меня было больше вопросов к 8 - ну как то метро дизайн на телефоне и ноуте (сенсорный экран) было нормально. но вот на обычном компе - ну совсем не в тему
draker Дата: Сб, 28.01.2017, 12:48 | Повідомлення № 39
Я тут недавно...
Цитата Bandalak ()
Це що означає? Якщо те саме, що у властивостях диска "стискати для економії місця" - то від цього робота комп'ютера уповільнюється на 2 порядки!

Ні. Постійне стискання засобами ОС - дійсно недоцільне, краще вимкнути. Оптимізація системних папок Dism++ - разова операція, стискання та оптимізація розташування системних файлів, перенесення їх до краю жорсткого диску, спрощено - аналог дефрагментації.

Щодо настроювання інтерфейсу - є значна кількість твікерів, що дозволяють настроїти Win10 на рівні самої керованої вінди - WinXP, отримати доступ до прихованих налаштувань (TuneUP, Win10Manager, Dism++, Ultimate Windows Tweaker, GodMode, ..., тисячі їх).
Але при їх використанні потрібно бути дуже обережним, необхідно знати, що саме відбувається.

Отже, універсальний алгоритм перелік дій:
- оновлюємо драйвери (Driver Easy, Driver.Booster, ...);
- встановлюємо останні оновлення  системи;
- вимикаємо непотрібні служби (автоматичне оновлення в тому числі);
- чистимо системний реєстр, (перезавантаження), дефрагментуємо системний реєстр (Win10Manager);
- дефрагментуємо жорсткий диск;
- налаштовуємо автозапуск (Autoruns від М.Русиновича);
- налаштовуємо систему (вимикаємо всі анімаційні ефекти, кастомізуємо інтерфейс (від значків робочого столу, запуску файлового провідника відразу в "Цей комп'ютер", меню Пуск (StartIsBack, ClassivShell ...) до вимкнення телеметрії, геолокації (ShutUp10, Win10Privacy, ...), індексації пошуку, автоматичного стискання етс, оптимізуємо мережу (Lan/WiFi);
- PROFIT.

Оновлення встановлюємо вручну, раз у квартал, коли нічим зайнятися або з виходом критичних оновлень системи. Раз на тиждень використовуємо CCleaner для чистки диску та системного реєстру.

За твердженням Satya Nadella, Win10 - остання операційна система MS з поступовим встановленням нових версій шляхом автоматичного оновлення. Тобто рано чи пізно, прийдеться її опановувати. Зараз проводжу заміну застарілих ПК в комп'ютерних класах школи на ПК з Win 10 Pro Educational і радію, тому що вчити дітей на ОС, що старша за них (Win2K, ліцензія) - це ретроградство.
Якщо ваш ПК має одноядерний процесор та/або менше 4 Гб оперативки, потрібно шукати можливості для апгрейду або заміни. Не влаштовує "десятка" - є Лінукси (сотні їх..), FreeBSD, Solaris, macOS. Для мене оптимальний варіант - Р4+ХР ))

Відредаговано: draker - Сб, 28.01.2017, 13:07
gry Дата: Сб, 28.01.2017, 14:15 | Повідомлення № 40
Наполегливий учасник
Рейтинг: 90
Цитата Bandalak ()
Я вже не кажу про те, що на неї щодня приходить оновлення тоннами і завантажується вона десь в 2 рази довше, ніж 8-ка, у 5 разів довше ніж 7-ка і в 10 разів довше від ХР.
Не спостерігав. у школі - ліцензійний 10-й. Нормально, швиденько працює, перестав оновлюватися, не так часто він і оновлювався , як Ви пишете... Ну до інтерфейсу, звичайно, треба звикнути. Займає 16,5 Г на диску... Поки-що претензій немає.
draker Дата: Пн, 30.01.2017, 11:13 | Повідомлення № 41
Я тут недавно...
Надійшли 11 ПК з Windows10 Pro для комп’ютерного класу школи. При їх встановленні були вироблені перелік і послідовність дій для настроювання ПК. Вказаний перелік дій не є догмою, може бути змінений в залежності від версії ОС і цільового призначення ПК. Сподіваюсь, стане комусь у нагоді.
Автор посту за необдумані дії на вашому ПК відповідальності не несе :Q .

Настроювання та захист нових ПК з ОС Windows 10 Pro Educational.
1.   Настроювання BIOS (завантаження з HDD, захист паролем).
2.   Настроювання мов введення (додавання потрібних, визначення мови за замовчанням).
3.   Розблокування облікового запису Адміністратора, захист паролем (lusrmgr.msc).
4.   Зміна імені облікового запису користувача, захист паролем, заборона зміни паролю (lusrmgr.msc).
5.   Зміна імені ПК в мережі, призначення робочої групи.
6.   Оптимізація мережевих настроювань (TuneUP).
7.   Перевірка та встановлення оновлень Windows (Центр оновлення).
8.   Перевірка та встановлення оновлень драйверів (Driver.Booster).
9.   Захист Internet серфінгу (призначення безпечного DNS, редагування hosts-файлу).
10. Настроювання ОС Windows 10 (панель керування).
11. Стискання диску С:, створення та форматування диску D: (керування дисками).
12. Створення папок користувача, обміну, переміщення бібліотек на диск D:.
13. Встановлення та настроювання ПЗ (системного та користувача).
14. Видалення  непотрібного ПЗ (ігри, «живі плитки»).
15. Видалення  непотрібних записів автозапуску (Autoruns).
16. Очищення диску С: та системного реєстру (CCleaner).
17. Дефрагментація системного реєстру (Win10Manager).
18. Настроювання ОС Windows 10 (Win10Manager).
19. Настроювання ОС Windows 10 (Win10SpyDisabler).
20. Настроювання ОС Windows 10 (Dism++).
21. Дефрагментування HDD.
22. Приховування диску С: у провіднику Windows (gpedit.msc).
23. Заборона виклику панелі керування ПК (Ultimate WindowsTweaker 4.2.2).
24. Обмеження прав користувача (lusrmgr.msc).
25. Додавання та настроювання розширення adblock plus у браузери, додавання сайту школи у закладки.
26. Перевірка працездатності ПК, додавання запису клієнтуClassroom Manager на ПК вчителя.

Відредаговано: draker - Пн, 30.01.2017, 11:28
Bandalak Дата: Пн, 30.01.2017, 11:46 | Повідомлення № 42
Лідер форуму
Нагороди: 33
Рейтинг: 236
8. Пункт я би викинув. Не завжди новіший драйвер ліпший від перевіреного. У системі може бути каша і все закінчиться синім екраном.
22-24. Пункти сумнівні. Як вчити дітей користуватися ОС, з прихованим диском С та без панелі керування?

В принципі більшість пунктів тут доречні, можна користуватися. Але деякі папки на Диску С, крім тих які будуть оновлюватися я б взяв під Шадов і не обмежував би ніяких прав користувача!!!
А в кінці, коли один ПК вже "вилизаний" можна розкопіювати Акронісом на всі решта і тільки потім міняти Ім'я користувача, ІР та проводити всеможливі активації!
Час з'економиться в N разів, де N - це кількість комп'ютерів.
mul44 Дата: Пн, 30.01.2017, 18:30 | Повідомлення № 43
Наполегливий учасник
Рейтинг: 41
Цитата Bandalak ()
Як вчити дітей користуватися ОС, з прихованим диском С та без панелі керування?
Извращенцы, что с них взять, надо было Линукс ставить
(немного юмора вам под вечер)))
TYP Дата: Пн, 30.01.2017, 20:01 | Повідомлення № 44
Прописаний назавжди
Нагороди: 4
Рейтинг: 28
До всього цього додам свої думки. Одним із можливих варіацій встановлювати в школі більш-менш потужні ПК -це можливість використовувати VirtualBox. Тоді можна вивчати в порівнянні декілька ОС одночасно.
swetikccc Дата: Пн, 30.01.2017, 20:28 | Повідомлення № 45
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 322
Цитата mul44 ()
Извращенцы, что с них взять, надо было Линукс ставить
(немного юмора вам под вечер)))

і ROOT дати ;)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ V: ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 5.3 Операційні системи сімейства Windows » Windows 10 (Microsoft представила операційну систему Windows 10)
Сторінка 3 з 6«123456»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.