Нд, 22.10.2017, 16:52
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » Розділ IV: ВДОСКОНАЛЕННЯ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ УЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 4.7 Дистанційна освіта учителя інформатики » Система ДН (Вопросы по ней)
Система ДН
Jokerz Дата: Пн, 14.07.2008, 12:48 | Повідомлення № 1
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
Кто имел дело с системой дистанционного обучения. Вопрос, к Вам какую взять.
Вот скачиваю Moodle буду смотреть. Вопрос кто какие использует.

Додано (14.07.2008, 11:48)
---------------------------------------------
moodle глянул. Да система супер пупер в плане много весит а именно 13 метрофф, потому много функций лишних, к примеру, форум чат, файловый архив вообщем что бы сайт зделать, потому еще много лишнего напичкано, не понравилось что зделано все же на старом уровне, потом что очень не понравилось не оптимизировано, если народу много то нагрузка на сервер пипец, потом требует не стандартного конфига php.ini что не все хостинги дадут править, потом 30 сек на обработку скриптов (стандарт пхп настроек) ей мало что четко пишет при инсталяции. Потом немеряно запросов к базе данных а именно запросы типа SHOW TABLES и других, те которые можно в один засунуть. Для такой системы нужен VIP хостинг или сервер для нормальной работы, обычный хостинг не подойдет, будет куча проблем, потом не все хсотинги имеют curl для клиентов.
Система не гибкая, т.е. что то зделать свое нужно лезть в код.

Вообщем нету гибкости как системы так и то что не на любой хостинг поставишь.

Есть еще подобные системы?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ketrin Дата: Вт, 11.05.2010, 15:32 | Повідомлення № 2
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Після аналізу і апробації кількох програмних платформ дистанційного навчання (ГЕКАДЕМ, Лотус, Прометей, Агапа), ми використовуємо Moodle (http://do.mdpu.org.ua/), один єдиний недоілк, який ви зазначили і який я визнаю теж - це навантаження на сервер. А форум, чат, а тим паче файловий архів, для дистанційної освіти потрібен також як й інші функції. В принципі вам ніхто не заважає залізти у код та виправити все, що вам потрібно.
Система гнучка, відключити зайві для вас модулі можна. Зазначу, що в нашому бюджетному навчальному закладі немає Vip-хостингу? Moodle стоїть на звичайному сервері під FreeBSD :)
mouse Дата: Вт, 11.05.2010, 16:24 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Рейтинг: 62
Ketrin, скажіть сервер у Вас в закладі стоїть, чи звичайний хостінг?
PanPete Дата: Вт, 23.11.2010, 03:20 | Повідомлення № 4
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Чи працював хто з x-TLS ? Які враження? (офіційний сайт - http://xtls.org.ua/ )
piktor Дата: Пт, 21.01.2011, 01:17 | Повідомлення № 5
Активний учасник
Рейтинг: 19
Поставив Moodle на віртуальний сервер. Пробую розбиратися. Поки очі розбігаються, скільки можливостей із коробки - тести, форуми, Вікі та інше. Важкенький, нічого не скажеш, хоча машина-хост з двоядерним атлоном і не навантажена сильно наразі. Треба подивитися в сторону PHP оптимізаторів, хто що з цього приводу підкаже? Використовую PostgreSQL. Виділено 512 оперативки на мене.

Додано (21.01.2011, 00:17)
---------------------------------------------

Quote (PanPete)
Чи працював хто з x-TLS ?

Пробував, довелося повозюкатися з JRE, все тут:
http://informatic.org.ua/forum/44-1077-1
Наразі, для мережевого тестування використовую iTest 1.4.2, суттєвий недолік - лише два типи запитань, але працює як по мережі, так і з файлами, шикарно представляє результати та статистику, є під Лінукс та Вінду, є українською + перекладаю заразі до нього довідку.
Jokerz Дата: Пт, 21.01.2011, 13:52 | Повідомлення № 6
Хостер
Рейтинг: 97
а почему именно PostgreSQL ?
лучше бы mysql использовали.
По поводу оптимизаторов под винду не знаю. Я ставил XCache на сервере, нормально работает. правда ощутима нагрузка в сравнении с дургими проектами. Но что бы так что сервер еле живет небыло ниразу.
Еще apache+nginx ну и настроять их для нормально работы.
piktor Дата: Пт, 21.01.2011, 19:18 | Повідомлення № 7
Активний учасник
Рейтинг: 19
Quote (Jokerz)
а почему именно PostgreSQL ?

Товариш, що мене хостить, великий любитель цієї СУБД, недавно робив чималий проект на цю тему. Я просто не став міняти.
Quote (Jokerz)
По поводу оптимизаторов под винду не знаю.

Там Debian.
Форум інформатиків » Розділ IV: ВДОСКОНАЛЕННЯ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ УЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 4.7 Дистанційна освіта учителя інформатики » Система ДН (Вопросы по ней)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.