Нд, 19.11.2017, 14:07
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » Розділ IV: ВДОСКОНАЛЕННЯ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ УЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 4.7 Дистанційна освіта учителя інформатики » Дистанційне навчання інформатики (Дистанційне навчання інформатики для учнів та вчителів)
Дистанційне навчання інформатики
ilona_15 Дата: Пн, 14.12.2015, 20:59 | Повідомлення № 46
Перспективна вчителька
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Так, Оксана Пасічник дуже талановита. Я з задоволенням брала участь у навчанні.  Багато  хорошого знаю про пані Оксану, як талановитого фахівця, зі слів моєї одногрупниці, а її колеги.
Newbie Дата: Пн, 15.08.2016, 20:41 | Повідомлення № 47
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
сьогодні оновила курси сайту ДистОсвіта http://dystosvita.org.ua/ на 2016-17 навчальний рік.

якщо не бували на сайті раніше - раджу реєструватись на всі курси підряд, не прогадаєте!

якщо вже знайомі з матеріалами з попередніх років, раджу заново переглянути курси:

5 клас - зовсім новий. нова програма, вправи, завданнячка, симпатичні презенташечки.

8 клас - зовсім новий. кожна тема - особлива гордість :) будова комп'ютера з фільмом Марсіанин (і не тільки), відео-уроки з програмування, розділи текстового процесора, публікацій і вебу на загальній канві професійної орієнтації, теми для проектної діяльності, які дають простір для творчості та реалізації ідей. коротше, класний курс получився, знову заздрю своїм 8-класникам :)

11 клас - значно оновлений. під змінену програму, з новими завданнями, з максимально практичною орієнтацією на залучення й тих учнів, в очах яких все, що не ЗНО - не потрібне.

якщо ще не бачили нового курсу веб-дизайну - підбір матеріалу та вправ апробований протягом двох років, тож можна сміливо радити (старий курс закривати не хочу з ностальгійних міркувань, але це вже справді анахронізми)

до курсу графіки додана тривимірна графіка, нові уроки з Photoshop та Illustrator - в цьому курсі мені завжди бракує творчих завдань, тож постійно додаю цікавинки.

Відредаговано: Newbie - Пн, 15.08.2016, 20:41
Newbie Дата: Пт, 11.08.2017, 16:25 | Повідомлення № 48
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
на ДистОсвіті http://dystosvita.org.ua/ запрошую на оновлені курси 5 і 6 класів (буде ще новий 9, мабуть за тиждень).

5 клас: інформаційні процеси і системи, мережі, робота з текстом і алгоритми. згрубша нічого кардинально не мінялось, але додані тести до текстів та алгоритмів (до інф.систем та мереж вже були того року). хто пробував робити нормальні тести до цих тем, той знає, як складно вийти за межі "яку кнопку клацнути". як на мене - вдалося непогано :)
алгоритми трохи перевпорядковані - стало логічніше і послідовніше (що природньо для алгоритмів, в принципі). 
а, ну і найголовніше ж :) у кожній темі вказано знаннєву, діяльнісну та ціннісну складову і за цим всім ділом можна пройти анкетування компетентностей, які 
1) учень може проходити, наприклад, на початку та в кінці вивчення теми,або доповнювати відповіді кожного уроку
2) вчитель бачить статистику по класах/групах - узагальнену та індивідуалізовану інформацію. замовити цей самий доступ вчителя тут: http://goo.gl/forms/nAqMhOrCzL

курс 6 класу: графіка+презентації+скретч. не знаю, як у вас, а у мене 6 клас хоче робити, а не слухати. тому головна цінність - у практичних завданнях, цікавих, різнопланових і таких, що би розвивали розуміння інформатичних понять. ну і заодно навчитись використовувати підручні цифрові інструменти.
графіка - проста векторна, з ухилом в значки/піктограми/схеми. презентації мають стати буденним інструментом, тому створення схем, власних скріншотів, налаштування показу і все таке. скретч - цікавий-цікавий, по суті створюємо ігри. різні. навколо-об'єктна канва дуже цьому сприяє. після створення такого набору міні-ігор, зазвичай учні мають достатню базу для того, щоб при бажанні зробити свою, бо розуміють з яких елементів вони складаються, і як вони взаємодіють між собою.
gromko Дата: Вт, 12.09.2017, 19:51 | Повідомлення № 49
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Опыт обучения программированию детей от 8 лет онлайн

TYP Дата: Вт, 12.09.2017, 20:45 | Повідомлення № 50
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 37
Є маленький досвід проведення уроків з використанням TeamViewer. В принципі можна, якщо дитина зацікавлена.
Форум інформатиків » Розділ IV: ВДОСКОНАЛЕННЯ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ УЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 4.7 Дистанційна освіта учителя інформатики » Дистанційне навчання інформатики (Дистанційне навчання інформатики для учнів та вчителів)
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.