Вт, 06.12.2016, 02:49
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » Розділ IV: ВДОСКОНАЛЕННЯ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ УЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 4.7 Дистанційна освіта учителя інформатики » Дистанційне навчання інформатики (Дистанційне навчання інформатики для учнів та вчителів)
Дистанційне навчання інформатики
ilona_15 Дата: Пн, 14.12.2015, 20:59 | Повідомлення № 46
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 8
Так, Оксана Пасічник дуже талановита. Я з задоволенням брала участь у навчанні.  Багато  хорошого знаю про пані Оксану, як талановитого фахівця, зі слів моєї одногрупниці, а її колеги.
Newbie Дата: Пн, 15.08.2016, 20:41 | Повідомлення № 47
Хелпер
Нагороди: 8
Рейтинг: 81
сьогодні оновила курси сайту ДистОсвіта http://dystosvita.org.ua/ на 2016-17 навчальний рік.

якщо не бували на сайті раніше - раджу реєструватись на всі курси підряд, не прогадаєте!

якщо вже знайомі з матеріалами з попередніх років, раджу заново переглянути курси:

5 клас - зовсім новий. нова програма, вправи, завданнячка, симпатичні презенташечки.

8 клас - зовсім новий. кожна тема - особлива гордість :) будова комп'ютера з фільмом Марсіанин (і не тільки), відео-уроки з програмування, розділи текстового процесора, публікацій і вебу на загальній канві професійної орієнтації, теми для проектної діяльності, які дають простір для творчості та реалізації ідей. коротше, класний курс получився, знову заздрю своїм 8-класникам :)

11 клас - значно оновлений. під змінену програму, з новими завданнями, з максимально практичною орієнтацією на залучення й тих учнів, в очах яких все, що не ЗНО - не потрібне.

якщо ще не бачили нового курсу веб-дизайну - підбір матеріалу та вправ апробований протягом двох років, тож можна сміливо радити (старий курс закривати не хочу з ностальгійних міркувань, але це вже справді анахронізми)

до курсу графіки додана тривимірна графіка, нові уроки з Photoshop та Illustrator - в цьому курсі мені завжди бракує творчих завдань, тож постійно додаю цікавинки.

Відредаговано: Newbie - Пн, 15.08.2016, 20:41
Форум інформатиків » Розділ IV: ВДОСКОНАЛЕННЯ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ УЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 4.7 Дистанційна освіта учителя інформатики » Дистанційне навчання інформатики (Дистанційне навчання інформатики для учнів та вчителів)
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.