Ср, 02.12.2020, 13:46
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » Розділ IV: ВДОСКОНАЛЕННЯ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ УЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 4.6 Розробка програмних засобів » Авторське програмне забезпечення
Авторське програмне забезпечення
kom_adm Дата: Нд, 31.05.2020, 15:59 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
[admin]Дорогі учасники форуму! В цій темі прохання ділитися власними розробками програмного забезпечення, з детальним описом програм і посиланням на завантаження.[/admin]
steep Дата: Нд, 31.05.2020, 15:59 | Повідомлення № 2
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 21
Пропоную завантажити та встановити програму П'ятнашка моєї власної розробки. Мова програмування СУБД FoxPro 9.0.
Діти грають залюбки особливо ще як на інтерактивній дошці.
В подальшому буду пропонувати і інші свої програми на завантаження.
Слідуючу планую розмістити на завантаження програму "Автоматизована система подачі шкільних дзвінків"
Слідкуйте.

http://kosoft.at.ua/PROGRAMS/A07PUZZLE/setup.zip

Не бійтеся там все стирильно.

Відредаговано: steep - Чт, 28.05.2020, 09:26
steep Дата: Нд, 31.05.2020, 16:00 | Повідомлення № 3
Часто заходить...
Цікаво, а хтось завантажував та спробував прграму іграшку "П'ятнашка" на яку я давав посилання для її завантаження та встановлення. Відгуктніця. Агов.

http://kosoft.at.ua/PROGRAMS/A07PUZZLE/setup.zip 

Як обіцяв даю посилання на завантаження моєї програми a08bell "Атоматизована система подачі шкільних дзвінків".

http://prg.ho.ua/setup.exe

Буду вдячний за відгуки та критику.

Слідуючу готую на завантаження программу A06Ticket "Випадкове викидання номера запитання для учня при усному опитуванні"

І так послідовно до програмного комплексу "Автоматизована система зі складання розкладу уроків навчального закладу".
Орієнтовно десь перед початком навчального року.

Підкажіть будь ласка. У нас зганяють з UCOZ. Що краще застосувати для шкільних сайтів joomla чи wordpress.
Дякую.

Відредаговано: steep - Нд, 31.05.2020, 11:18
kom_adm Дата: Нд, 31.05.2020, 16:24 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Цитата steep ()
Цікаво, а хтось завантажував та спробував прграму іграшку "П'ятнашка"

Спробував. Цікаво. Виділяю особисто для себе кілька мінусів:
1. Занадто малий розмір вікна ігрового інтерфейсу без можливості збільшення. Не для людей з поганим зором. В мене дозвіл монітора: 2560 × 1440

2. Яку функцію несе вікно на задньому плані?
steep Дата: Нд, 31.05.2020, 16:40 | Повідомлення № 5
Часто заходить...
Цитата steep ()
Занадто малий розмір вікна ігрового інтерфейсу без можливості збільшення
Я цю програмку писав ще років 10 назад. Тоді у мене був монітор чи не 14 дюймів. Вдосконалювати напевно вже не буду.
Цитата kom_adm ()
Яку функцію несе вікно на задньому плані?
Програмка створена в СКБД FoxPro 9.0. То віікно самого FoxPro і від нього нікуди не дінишся. Якщо його подавити то буде видно робочий стіл, а програмки, вікна, будуть бігати по екрану.
Я вже не памятаю але тоді кавардак на єкрані. Там по ідеї у ліврму вкрхньому кутку екрану повинна бути іконка лисичка. Я змінив на свою.

Дивився Ваш сайт школи. Сподобалося. А нас зганяют з UCOZ то освоюю wordpress. Поки що туго.

Додано (14.07.2020, 09:15)
---------------------------------------------
Пропоную продивитися мій  власний варіант ведення класних щоденників у електронному вигляді.
Система працює за слідуючою схемою.
В таблиці бази даних вводимо перелік класів, учнів по класах та формуємо розклади уроків по класах і днях.
Далі відкриваємо таблиці поточні оцінки та вводимо їх до таблиці.
Аналогічно підсумкові оцінки, контрольні, перекази, твори тощо.
Аналогічно відвідування.
Тиснемо кнопку [Локальний перегляд] програма генерує сторінки сайту із таблиць бази даних які ми переглядаємо
на комп'ютері локально, тобто так як вони будуть виглядати на сайті після завантаження їх на хост.
Тиснемо кнопку [Глобальний перегляд] програма генерує сторінки сайту та завантажує їх на хост.
Автоматично програма сама генерує табелі успішності.
Є можливість створювати оголошення по навчальному закладу та класах.
Можна переглядати різноманітні зведені та інше.
Все це Ви зможете продивитися на сайті за посиланням нижче там є кнопка [Демо учень]
класи та учні Ви не переглянете так як там все під паролями. Прізвищ учнв на сайті немає.
Учні під паролями які програма генеруя сама автоматично і всі вони унікальні.
Паролі роздаються батькам класними керівниками.
Там на сайті є пару скрінів. Зараз працюю над розділом скріни я їх дуже не люблю робити.
Роблю я їх в Photoshop. Може хто підкаже якусь спеціалізовану програму для створення скрінів. Буду вдячний.

http://jou.ho.ua/

З повагою, Олег Ковальчук.

Додано (14.07.2020, 11:52)
---------------------------------------------

Цитата steep ()
Пропоную продивитися мій  власний варіант ведення класних щоденників у електронному вигляді.
Даруйте класних журналів.
І додатково прямо із сайту можливо роздрукувати табель успішності та розклади уроків. В подальшому будуть виставлятися і домашні завдання.
І є розділ який дозволяє спілкуватися з батьками через зворотній зв'язок безпосередньо через сайт який згенерегувала програмою.

Відредаговано: steep - Нд, 31.05.2020, 16:48
kosarik1 Дата: Вт, 14.07.2020, 13:53 | Повідомлення № 6
Новий користувач
Рейтинг: 0
test

Відредаговано: kosarik1 - Вт, 14.07.2020, 13:57
steep Дата: Пт, 17.07.2020, 15:31 | Повідомлення № 7
Часто заходить...
На головній сторінці сайту з електронними класними журналами який генерується за допомогою програмного комлексу моєї власної розробки
A10Journal, описував вище, вже є можлливіссть передивитися деякі скріни програми. Приємного Вам перегляду. Готую для вас програму для завантаження.
Слідкуйте. Адреса згенерованого сайту нижче.

З повагою, вчитель інформатики, Київська обл., м.Кагарлик, Олег Ковальчук.

Відредаговано: steep - Пт, 17.07.2020, 15:33
swetikccc Дата: Сб, 18.07.2020, 11:30 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Цитата steep ()
На головній сторінці сайту з електронними класними журналами який генерується за допомогою програмного комлексу моєї власної розробкиA10Journal, описував вище, вже є можлливіссть передивитися деякі скріни програми. Приємного Вам перегляду. Готую для вас програму для завантаження.
Слідкуйте. Адреса згенерованого сайту нижче.

Нажаль не зрозумів ідеї. Це що згенеровані сторіночки з якоїсь локальної бази і опубліковані без захисту в неті?
Якщо так, це шлях в нікуди. Без сертифікації і захисту інформації про учнів ще й відповідати комусь прийдеться.
steep Дата: Сб, 18.07.2020, 12:29 | Повідомлення № 9
Часто заходить...
Цитата swetikccc ()
Нажаль не зрозумів ідеї. Це що згенеровані сторіночки з якоїсь локальної бази і опубліковані без захисту в неті?
Так все формується та зберігається в локальній базі та заливається на сайт за необхідністю за допомогою цієї програми.
На сайті ніякої інформації про учнів немає. Все за паролями які знають тільки батьки.
Там я бачив проблему яку ви піднімали на рахунок збереження журналів. Так от у чому тут виграш.
Закінчився навчальний рік я тисну кнопку перейти на новий навчальний рік і таблиці бази даних зберігаються
як вам подобається чи в хмари чи на флешку і радійте. По іншому то все дурниця.
Сертифікацію проходжу. Але є проблеми.

Адреса сайту:

Відредаговано: steep - Сб, 18.07.2020, 12:31
swetikccc Дата: Сб, 18.07.2020, 16:49 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Цитата steep ()
Так все формується та зберігається в локальній базі та заливається на сайт за необхідністю за допомогою цієї програми.
Вчитель може під час уроку виставити оцінки в базу?
Цитата steep ()
Закінчився навчальний рік я тисну кнопку перейти на новий навчальний рік і таблиці бази даних зберігаютьсяяк вам подобається чи в хмари чи на флешку і радійте. По іншому то все дурниця.
А неможливість внести зміни в ці таблиці яка?
steep Дата: Сб, 18.07.2020, 17:24 | Повідомлення № 11
Часто заходить...
Цитата swetikccc ()
Вчитель може під час уроку виставити оцінки в базу?
Так.
Єдине щоб у класі був комп підєднаний до локальної комп'ютерної мережі тобто до сервера. Сервер під контролем адміністратора простіше у вчителя інформатики.
Цитата swetikccc ()
А неможливість внести зміни в ці таблиці яка?
Увійти в систему Ви маєте змогу тільки знаючи пароль який адміністратор має можливість змінювати за необхідністю.
Єдина незручність що пароль потрібно роздати вчителям і безпосередньо в прямому контакті.
Але це не проблема я жодного разу не наштовхувався щоб хтось ліз до бази даних все таки ми педагоги.
На тиждень паролю вистачає і це не проблема. Як правило у понеділок педрада і роздача паролю.

І ще, прошу вибачення, я планував вже розпочати роздачу програми але ця корона підбила на вдосконалення програми,
з'явився додатковий час і поїхало то тут доопрацювати то там, так що зачекаємо.

Адреса сайту:

З вашого дозволу дам ще посилання на сайт з ведення бази даних Обліку у бібліотеці навчального закладу. Там ще кавардак але ознайомитися вже можете.
Систа працює як і в класних журналах. Є програма за допомогою якої вводимо дані бібліотеки в таблиці бази даних. Програма генерує сторінки сайту
які ми заливаємо на хост. Ну тут, погодьтеся, без локальної бази даних ні туди і ні сюди, видача-повернення літератури та інше.

Адреса сайту:

http://lib.ho.ua/

Просто знайомимося.

З повагою, Олег.

Відредаговано: steep - Сб, 18.07.2020, 18:45
swetikccc Дата: Сб, 18.07.2020, 22:08 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Наступні питання
Копія бази де зберігається?
Копія створюється автоматом, чи вручну, як часто?
Вчитель інформатики захворів і ...?
steep Дата: Нд, 19.07.2020, 05:46 | Повідомлення № 13
Часто заходить...
Цитата swetikccc ()
Копія бази де зберігається?
А де забажаєте, Диск, Флешка, тощо... Внизу картинка. При виході із системи отримуємо запит де зберігати у стандартному віконичку.
Скільки завгодно часто копіюємо. А далі я кидаю в хмари коли заманеться.
Як видно із картинки там просто і копію може створити любий учитель.
А також, як правило, у школі є грамотний та добросовісний учень і я його підготував та доручаю і довіряю.
У мене такий хлопчина є. Я викладаю у школі та ліцеї, правда в ліцеї тільки після нового року.
Там звичайно мені було б легче крутанути цю систему але директор чомусь зустрів це без ентузіазму то я не став.
У ліцеї було б легче там дисципліна і народ грамотний. Але напевно ліцей буду кидати разом зі школою 35 годин, я випаду.
Так якщо вчитель захворів то нічого страшного. Таке було два роки тому я переніс операцію і пів року був на лікарняному
все крутилося тіп, топ.

Прикріплення: 1234.jpg(280.7 Kb)

Відредаговано: steep - Нд, 19.07.2020, 10:55
Форум інформатиків » Розділ IV: ВДОСКОНАЛЕННЯ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ УЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 4.6 Розробка програмних засобів » Авторське програмне забезпечення
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.