Пн, 06.07.2020, 18:14
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » Розділ IV: ВДОСКОНАЛЕННЯ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ УЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 4.6 Розробка програмних засобів » Авторське програмне забезпечення
Авторське програмне забезпечення
kom_adm Дата: Нд, 31.05.2020, 15:59 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
[admin]Дорогі учасники форуму! В цій темі прохання ділитися власними розробками програмного забезпечення, з детальним описом програм і посиланням на завантаження.[/admin]
steep Дата: Нд, 31.05.2020, 15:59 | Повідомлення № 2
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 15
Пропоную завантажити та встановити програму П'ятнашка моєї власної розробки. Мова програмування СУБД FoxPro 9.0.
Діти грають залюбки особливо ще як на інтерактивній дошці.
В подальшому буду пропонувати і інші свої програми на завантаження.
Слідуючу планую розмістити на завантаження програму "Автоматизована система подачі шкільних дзвінків"
Слідкуйте.

http://kosoft.at.ua/PROGRAMS/A07PUZZLE/setup.zip

Не бійтеся там все стирильно.

Відредаговано: steep - Чт, 28.05.2020, 09:26
steep Дата: Нд, 31.05.2020, 16:00 | Повідомлення № 3
Я тут недавно...
Цікаво, а хтось завантажував та спробував прграму іграшку "П'ятнашка" на яку я давав посилання для її завантаження та встановлення. Відгуктніця. Агов.

http://kosoft.at.ua/PROGRAMS/A07PUZZLE/setup.zip 

Як обіцяв даю посилання на завантаження моєї програми a08bell "Атоматизована система подачі шкільних дзвінків".

http://prg.ho.ua/setup.exe

Буду вдячний за відгуки та критику.

Слідуючу готую на завантаження программу A06Ticket "Випадкове викидання номера запитання для учня при усному опитуванні"

І так послідовно до програмного комплексу "Автоматизована система зі складання розкладу уроків навчального закладу".
Орієнтовно десь перед початком навчального року.

Підкажіть будь ласка. У нас зганяють з UCOZ. Що краще застосувати для шкільних сайтів joomla чи wordpress.
Дякую.

Відредаговано: steep - Нд, 31.05.2020, 11:18
kom_adm Дата: Нд, 31.05.2020, 16:24 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Цитата steep ()
Цікаво, а хтось завантажував та спробував прграму іграшку "П'ятнашка"

Спробував. Цікаво. Виділяю особисто для себе кілька мінусів:
1. Занадто малий розмір вікна ігрового інтерфейсу без можливості збільшення. Не для людей з поганим зором. В мене дозвіл монітора: 2560 × 1440

2. Яку функцію несе вікно на задньому плані?
steep Дата: Нд, 31.05.2020, 16:40 | Повідомлення № 5
Я тут недавно...
Цитата steep ()
Занадто малий розмір вікна ігрового інтерфейсу без можливості збільшення
Я цю програмку писав ще років 10 назад. Тоді у мене був монітор чи не 14 дюймів. Вдосконалювати напевно вже не буду.
Цитата kom_adm ()
Яку функцію несе вікно на задньому плані?
Програмка створена в СКБД FoxPro 9.0. То віікно самого FoxPro і від нього нікуди не дінишся. Якщо його подавити то буде видно робочий стіл, а програмки, вікна, будуть бігати по екрану.
Я вже не памятаю але тоді кавардак на єкрані. Там по ідеї у ліврму вкрхньому кутку екрану повинна бути іконка лисичка. Я змінив на свою.

Дивився Ваш сайт школи. Сподобалося. А нас зганяют з UCOZ то освоюю wordpress. Поки що туго.

Відредаговано: steep - Нд, 31.05.2020, 16:48
Форум інформатиків » Розділ IV: ВДОСКОНАЛЕННЯ ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ УЧИТЕЛЯ ІНФОРМАТИКИ » 4.6 Розробка програмних засобів » Авторське програмне забезпечення
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.